Viadenta s.r.o.
Buchovcova 1602/8, Praha

Umístění: Viadenta s.r.o. Jiný

nevymenim! Konecne se nebojim chodit k zubari. Perfektni domluva, ochota a velmi sikovna. Doporucuji.

Konečně chodím k zubařce bez obav. Paní doktorka je velice milá, vše podrobně vysvětli, je velice pečlivá. Zachránila mi zub. Všem vřele doporučuji.

Zdá se mi velmi dobrá. Musím uznat, že oproti předešlému zubaři tady nemám problém v podstatě s ničím. Je velmi hodná, trpělivá a pečlivá. Ve 30ti letech a po ředě problémů se zuby jsem nezažil lepšího zubaře. Zatím jsem ale měl stále poměrně jednoduché potíže, takže nedokážu zhodnotit náročnější zásahy...

Paní Dr. Bríšková je nejlepší stomatolog u kterého jsem kdy byl ošetřen. Zachránila mě zuby, které mě ostatní Dr. už chtěli trhat a nabízeli drahé korunky, nebo implantáty. Ušetřila mě čas, peníze a bolest. Doporučuji!!! :-)

Výborná zubařka, vždy milá a ochotná. Konečně chodím k zubaři bez obav .-). Je velmi pečlivá a všechno podrobně vysvětlí. Má trpělivost s dětmi. Mohu jenom doporučit.

Pani Dokrorka je najlepsie zubarka aku poznam, velmi prijemna, pecliva a osetrenia u nej su na navysej urovni. Vsetko dokladne vysvetli a popise a pacienti tak mozu byt bez obav a strachu. Skutocny profesional s velmi prijemnou sestrickou! Jednoznacne doporucujem kazdemu kto hlada spolahliveho a kvalitneho zubara!