Ordinace PL pro dospělé
Sokolovská 304/810, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Jsem pacientem této lékařky prakticky po celou dobu její praxe, cca 35 let, jsme stejně staří. Vždy jsem s ní byl velmi spokojen, v případě jedinkrát chybné diagnózy se mi omluvila. Neměním, i když dnes bydlím zcela jinde. Stejně jako dobrou hospodu poznáte i dobrého praktika tak, že má plno.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka Mudr.Schallerova je vynikající lékařka, má mou plnou důvěru, je velmi příjemná a má snahu pacientům opravdu pomoci.
Paní doktorko děkuji

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka Schallerová je velmi profesionální lékařka a úžasný empatický člověk.Velká spokojenost i se sestřičkou. Díky za vše Adlerovi

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Jsem dlouholetá pacientka MUDr. Schallerové a jsem plně spokojena s její odborností, profesionalitou a přístupem. Několikrát mi moc pomohla. Co říci jenom jedno velké DĚKUJI

Umístění: Ordinace PL pro dospělé

K paní doktorce už chodím 25let a jsem nadmíru spokojená. Vždy se chová profesionálně a jako človíček je úžasná. I když už nebydlím v Praze, tak dokud to půjde budu nadále za paní doktorkou cestovat , protože je pro mně nejlepší a nevyměnila bych ji ???? Můžu jen doporučit ????
P.S . Každý máme právo říct svůj názor a nikomu to právo neberu. Jen chci dodat, že je vše o lidech a paní doktorka je také člověk a nemá to s námi jednoduché. Myslím si, že je na místě se podívat také z té druhé strany a snad pochopíme co pro nás dělá a že to dělá také mimo jiné srdcem.
Všem přeji hodně zdravíčka ????

Paní doktroka Schallerová je naprosto skvělá co se odbornosti týče i jako člověk. Pokud jsem měla nějaký problém, na který stačila, vždy vyřešila a pomohla, nic není problém, dá se s ní na všem domluvit. Pokud na některé věci již nestačila, poslala mě i manžela k těm nejlepším doktorům, kde jsme měli přednostní právo. Často je zde zmiňován onen "boční vchod pro VIP", ale tento VIP vchod může využít kdokoliv. Jelikož nefunguje u paní doktorky objednání předem, když zavoláte, že př. potřebujete doporučení a sebou máte 3týdenní miminko, určitě Vás nenechá čekat přes 15 lidí, ale vezme Vás VIP vchodem. Ochota a vstřícnost je u ní také samozřejmostí. Naprosto doporučuji!

Jsem dlouholetý pacient MUDr. Schallerové a jsem plně spokojen s její odborností, profesionalitou a přístupem. Je zajímavé, že některým lidem nevadí čekat frontu např. na poště nebo při registraci auta apod., ale stěžují si, že u paní doktorky musí počkat. Bylo by dobré si uvědomit, jak složité a psychicky náročné je to zaměstnání (poslání), které vykonává, a že je více než potřebné občas "vypustit páru", aby se z těch všech lidských potíží a problémů paní doktorka nezbláznila.
Její odbornost je na vysoké úrovni a přeji paní doktorce a její sestřičce hodně sil do další práce a hodně spokojených a tedy uzdravených pacientů.
S úctou
Petr pomykal

Paní doktorku jsem viděla podruhé v životě. Jsem šokována jakým způsobem paní doktorka mluví s pacienty. Mne se například při zjišťování mého zdravotního stavu zeptala: "Fetujete?", namísto toho, zda užívám drogy příp. nějaké omamné látky. S něčím takovým jsem se tedy ještě nesetkala. Nechápu, jak si toto může profesionál dovolit. Přišlo mi to tedy velmi neprofesionální a šokovalo mne to až urazilo. Také vůbec se sestřičkou netušili, že jsem potřebovala vzorek moči na předoperační vyšetření a přišlo jim to velmi vtipné. Průměrná čekací doba 1/2 hodiny. Doktorku měním!

K paní doktorce chodím radu let. Za tuto dobu nemohu říci na její přístup k pacientům a prokazovanou odbornost ani jeden zápor. Já to lékařka ve správnou dobu na správném místě. Ať se ji stale daří a ma jen samé slušné pacienty. Vl. Konecny - Liben.

MUDr. Schallerová je naprosto perfektní, jak odborně tak lidsky.
Katka23 je evidentně nejmoudřejší .....a kupodivu ani netuší, že "státní" praktičtí lékaři u nás nejsou. Pouze soukromí.