Praktický lékař pro dospělé
Hovorčovická 1/479, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skvělá paní doktorka! Velká škoda, že odešla do důchodu, ale chápeme. Každopádně moc děkuji za dlouholetou péči za naši rodinu.

Bohužel patřím k lidem ,kteří jsou pořád nemocní. A pokaždé, když jsem se u paní doktorky ukázala, tak se netvářila příliš nadšeně a byla protivná. Kdyby na všechno nepředepisovala paralen a klid na lůžku, tak často bych tam nebyla. Pokud hledáte někoho, kdo řeší symptomy, nikoliv nemoc, jste na špatné adrese. Musíte ale počítat s kyselými pohledy a jedovatýmmi poznámkami.

Jsem s paní doktorkou nesmírně spokojená, zastoupila svého kolegu, který byl na dovolené a ještě mi provedla nastandatně předoperační vyšetření - EKG a laboratoře. Díky její ochotě jsem se na operaci dostala včas.

příjemná a hodná paní doktorka

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Poradí, pomůže a hledá nejjednodušší řešení. Mohu doporučit.

paní doktorka Kořínková je úžasná, milá, vždy pomůže a poradí.

K paní doktorce chodíme celá rodina. Jsme spokojeni, pani doktorka se zajima o problemy a je mila. Jeji sestřička je taky fajn:)

Paní doktorka je sluníčko a používá při léčení zdravý rozum.

Doktorka,která by měla vrátit diplom, vždy když jsem k ní přišla odcházela jsem s paralenem, s doporučením ležet, že mi nic není. Nakonec mě odvezly do nemocnice s těžkým zápalem plic. Hlavně, že jsem měla paralen.....

Minule jsem zapoměla hodnotit, takže tak činím teď! :o)