Pernerova 19, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

s paní doktorkou jsem velmi spokojena, neměnila bych, velmi milá, ochotná a hlavně perfektně připravená vždy pomoci či poradit

Úžasná paní doktorka! Nepředepisuje zbytečně atb, když to není pořeba. Je velmi lidská a vlídná. Rozhodně doporučuji i za cenu dojíždění. PH

Paní doktorka je vždycky milá a přívětivá a velice pečlivá. Chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojeni.

Je veľmi milá, vždy poradí, aj praktické veci, povie narovinu, že sa to dá vyriešiť aj bez liekov a nepredpisuje zbytočnosti.

Paní doktorka je velice kompetentní a schopná, což se o řadě praktiků nadá říci. Jsem s ní velice spokojen. Lidský přístup a pochopení také patří k jejím silným stránkám a v neposlední řadě bych chtěl podotknout, že jsem k ní postupně poslal celou naší rodinu. Zkrátku důvěra jak má být. K.S.

Skvělá paní doktorka, která nastavuje laťku práci hypokratovému řádu velmi velmi vysoko.

Neměnila bych. Všem moc doporučuji. Má velmi lidský přístup a k tomu odbornost.

Paní doktorka je opravud supr a vřele doporučuji.

Není co dodat, jen se připojit k spokojenýn (dá-li se to tak říci) pacientům.

Paní doktorka je ten nejlepší člověk co znám. Milá hodná a vždy poradí jsem velice ráda,že jsem svého předchozího lékaře změnila.Začala jsem chodit sama a už k paní doktorce chodí celá rodina.