Ordinace praktického lékaře
Dobronická A2/635, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Nejlepší doktor!!! Pan doktor Šafránek je velmi vstřícný a chápavý člověk. Naprosto mu důvěřuji a vím, že jsem v dobrých rukách.

Pan doktor je velmi milý a usměvavý člověk. Vyšetří vše pečlivě a chce mít ve všem pořádek. Setřička ač může na někoho působit nevhodně svým oblečením je milá ženská. Určitě lepší než kdyby tam seděla sice slušně oblečená,ale protivná bába.

Souhlasím se všemi příspěvky zde uveřejněnými.Pan doktor je velmi pečlivý a dobrácký člověk,který má bohužel vedle sebe hodně neolíbenou a výstřední sestřičku, která mu ubírá body...škoda...mnohdy právě vynikající sestřička zvedne kvalitu celé ordinace...tak třeba se situace časem vylepší.....

Bohužel musím souhlasit se špatným hodnocením pana doktora i sestry - pocit ze třetí cenové mám také :-( Pan doktor si klidně při vyšetření (kdy jsem polonahá), vypráví otevřenými dveřmi s dalším pacientem... Nejsem spokojená ani s odbornou stránkou, proto přecházím k jinému lékaři... Největší psina je objednávání na přesnou hodinu, kdy pak čekáte třeba i hodinu a půl, než vás veme "obvoďák"... Někdy mi přijde návštěva pana doktora jako groteska...

Celý dojem z ordinace MUDr.Šafránka kazí jeho zdravotní sestra.Když přijdete do ordinace,připadáte si jak ve 3 cenové skupině za barem.Sestra je často velmi nepříjemná,hlučná a naprosto nevhodně oblečená.Chceme odejít z této ordinace i když MUDr.Šafránek je dobrý a pečlivý lékař.

Pan Doktor si velmi rád dlouho povídá, proto vždy dlouho čekám. I Při akutních potíží se musí člověk do ordinace objednat. Sestřička je nepříjemná. Pan doktor zanedbal mojí péči i když jsem ho z preventivních důvodů žádala o vyšetření, tak mi ho nenepsal, protože jsem to podle něho nepotřebovala i když toto onemocnění je v naší rodině dědičné. Po 3 letech, když mi v rámci jiného vyšetření dělal odborný doktor toto vyšetření, tak se potvrdilo, že mám toto onemocnění.

odborník

Vřele doporučuji

je velmi dobrý nic nezanedbá na vše se snaži přijít a vše vysvětlí.Naše rodina je s ním spokojená.

Velmi dobrý lékař.Vždy vyslechne,poradí a hlavně léčí.Doporučuji.