Železnobrodská, Praha 19, Praha

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Jednodenní chirurgie

Klasické operace kýl

Laparoskopická chirurgie +5 Více

Laparoskopické odstranění žlučníku

Laparoskopické operace bráničních kýl

Laparoskopické operace kýl

Vedoucí kýlní poradny a ambulance pro miniinvazivní chirurgii na Chirurgické klinice Nemocnice na Bulovce
Chirurg Orthomed s.r.o. - jednodenn...

• Podkožní nádory
  • Zánět slepého střeva
  • Kýla

• chirurgie
  • všeobecný praktický lékař

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

4 názory pacientů

Umístění: jiné místo Jiný

Moc příjemný pan doktor, který má na Poliklinice Prosek kýlní poradnu. Kýlu mi též sám operoval a byla jsem už i na první kontrole. Doporučuji !

Umístění: Praktický lékař MUDr.Zdeněk Janeček jednodenní chirurgie

Dobrý den,píši za svoji mamku,paní Věru Bostlovou z Děčína,protože naši nemají internet.
Mé mamce minulý rok v létě objevili ve slabině kýlu.Je stará a v Děčíně ji chtěli operovat normálně v celkové anestezii,z čehož měla jako starý člověk strach.Nezbývalo ji ale nic jiného a já jsem úplnou náhodou na internetu objevila pana doktora Janečka.Zavolala jsem mu,tenkrát v létě do polikliniky v Praze na Proseku,kde měl ordinační hodiny a pan doktor nám dal konzultaci hned za 14 dní.Všechno nám perfektně vysvětlil,vyslechl nás,byl velice příjemný,milý,ohleduplný a maximálně lidský.Kéž by bylo takhle příjemných lékařů více!
Mamka si mohla vybrat i termín operace,kdy se jí to hodí a především jí nabídl operaci kýli v lokální anestezii,což pro ni bylo to nejlepší řešení.
Potom ještě několikrát termín měnila a pan doktor velice trpělivě a lidsky termín změnil.Operace jí dopadla dobře,vše je v pořádku a dokonce ji pozval na kontrolu ještě za rok.Operace byla jednodenní,odpoledne jsme ji vezli domů.
Děkujeme mu za všechno.

Umístění: jiné místo Jiný

Operace triselne kyly s lokalni anestezii. Skvela prace, zodpovedny pristup, vse opraveno a funguje.

Umístění: Praktický lékař MUDr.Zdeněk Janeček Prohlídka a dojednání termínu operace

Pan Dr. Janeček mně byl doporučen jako vynikající chirurg pro mé problémy se žlučníkem. Operaci jsme domluvili na 8.1.2019, jako jednodenní chirurgii v Nemocnici Neratovice. Obával jsem se režimu jeden den operace a druhý den domů. Operace dopadla výborně, Dr. Janeček mě přišel ještě odpoledne zkontrolovat. Rekonvalescence probíhala doma výborně. MUDr. Janeček mě dnes vyndal stehy. Pana doktora po svých zkušenostech vřele doporučuji jako vynikajícího chirurga!!! Je velmi empatický, milý, prostě skvělý.

Chirurg Orthomed s.r.o. - jednodenn...

• Podkožní nádory
  • Zánět slepého střeva