Železnobrodská, Praha 19, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Jednodenní chirurgie

Klasické operace kýl

Laparoskopická chirurgie +5 Více

Laparoskopické odstranění žlučníku

Laparoskopické operace bráničních kýl

Laparoskopické operace kýl

Praktický lékař MUDr.Zdeněk Janeček

Vedoucí kýlní poradny a ambulance pro miniinvazivní chirurgii na Chirurgické klinice Nemocnice na Bulovce
Chirurg Orthomed s.r.o. - jednodenn...

• chirurgie
  • všeobecný praktický lékař

Umístění: Praktický lékař MUDr.Zdeněk Janeček Jiný

MUDr. Janeček má velice empatický přístup k pacientovi, všechno vysvětlí do detailu, mile a příjemně komunikuje, u něho opravdu nemá pacient pocit, že by obtěžoval. Je to velmi dobrý doktor, manželovi operoval pupeční kýlu a naprosto bez problémů. Ale opravdu si u něho vážím jeho lidského přístupu a ochotu pacientovi pomoci. Sestřička v ordinaci ve Kbelích je také velmi vstřícná a milá. Určitě doporučuji.

Umístění: Praktický lékař MUDr.Zdeněk Janeček Jiný

MUDr. Janeček je empatický, ohleduplný a vysoce kvalifikovaný lékař. Pracuje systematicky a snaží se vždy najít nejlepší řešení pro pacienta. Vážím si jeho přístupu k pacientům, kteří se ze zdravotních důvodů nemohou dostavit do jeho ordinace. Oceňuji i milou a vstřícnou sestřičku ochotnou kdykoli pomoci.

Umístění: Praktický lékař MUDr.Zdeněk Janeček laparoskopické operace kýl

Před léty mi lékař Zdeněk Janeček laparoskopicky operoval větší tříselnou kýlu a výborným výsledkem. Začalo to kýlní poradnou ve vánočních svátcích, rychlou prohlídkou 27.12. s velmi podrobným vysvětlením situace a možností léčby. Byl přátelský, lidský a velmi kompetentní. Následně operaci v nemocnici Bulovka provedl bezvadně a po operaci provedl několik kontrolních vyšetření. Dal mi rady a vysvětlil, jak se mám chovat po operaci a vše fungovalo přesně tak, jak řekl. Velmi rychle jsem se uzdravil a nemám žádná omezení, žádné problémy. Na druhou stranu mi předoperační vyšetření prováděla nějaká lékařka a popírala to, co pan Janeček říkal. Těsně před operací mi změnili operatéra a způsob operace a velmi komplikovaně jsem si vyžádal pana doktora Janečka, kterému jsem věřil. Vše dopadlo výborně a moc děkuji panu doktorovi Janečkovi za skvělou léčbu.

Umístění: Praktický lékař MUDr.Zdeněk Janeček jednodenní chirurgie

Pan doktor je úžasný svým lidským přístupem, vše umí skvěle vysvětlit a také mě dokonale uklidnil. Perfektně přistupuje k pacientovi a léčbě (u mě kožní hemangiom, reoperace keloidní jizvy). Postaral se také o mého taťku (operace kýly), mamku (žlučník) a nespočetkrát mi ochotně poradil při běžných onemocněních s léčbou. Děkuji!

Umístění: Praktický lékař MUDr.Zdeněk Janeček laparoskopická chirurgie

Pan doktor me operoval, byl moc milý, šikovný a empaticky. Jizvy, které mi operaci zůstaly, již nejsou skoro vidět, jsem maximálně spokojena. Vždy mi dokáže poradit, je vstřícný a přátelsky. Mohu jen doporučit! :)

Moc příjemný pan doktor, který má na Poliklinice Prosek kýlní poradnu. Kýlu mi též sám operoval a byla jsem už i na první kontrole. Doporučuji !

Umístění: Praktický lékař MUDr.Zdeněk Janeček jednodenní chirurgie

Dobrý den,píši za svoji mamku,paní Věru Bostlovou z Děčína,protože naši nemají internet.
Mé mamce minulý rok v létě objevili ve slabině kýlu.Je stará a v Děčíně ji chtěli operovat normálně v celkové anestezii,z čehož měla jako starý člověk strach.Nezbývalo ji ale nic jiného a já jsem úplnou náhodou na internetu objevila pana doktora Janečka.Zavolala jsem mu,tenkrát v létě do polikliniky v Praze na Proseku,kde měl ordinační hodiny a pan doktor nám dal konzultaci hned za 14 dní.Všechno nám perfektně vysvětlil,vyslechl nás,byl velice příjemný,milý,ohleduplný a maximálně lidský.Kéž by bylo takhle příjemných lékařů více!
Mamka si mohla vybrat i termín operace,kdy se jí to hodí a především jí nabídl operaci kýli v lokální anestezii,což pro ni bylo to nejlepší řešení.
Potom ještě několikrát termín měnila a pan doktor velice trpělivě a lidsky termín změnil.Operace jí dopadla dobře,vše je v pořádku a dokonce ji pozval na kontrolu ještě za rok.Operace byla jednodenní,odpoledne jsme ji vezli domů.
Děkujeme mu za všechno.

Operace triselne kyly s lokalni anestezii. Skvela prace, zodpovedny pristup, vse opraveno a funguje.

Umístění: Praktický lékař MUDr.Zdeněk Janeček Prohlídka a dojednání termínu operace

Pan Dr. Janeček mně byl doporučen jako vynikající chirurg pro mé problémy se žlučníkem. Operaci jsme domluvili na 8.1.2019, jako jednodenní chirurgii v Nemocnici Neratovice. Obával jsem se režimu jeden den operace a druhý den domů. Operace dopadla výborně, Dr. Janeček mě přišel ještě odpoledne zkontrolovat. Rekonvalescence probíhala doma výborně. MUDr. Janeček mě dnes vyndal stehy. Pana doktora po svých zkušenostech vřele doporučuji jako vynikajícího chirurga!!! Je velmi empatický, milý, prostě skvělý.