Ordinace ortopedie
Jižní I. 15/788, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Pana profesora Rybku znám osobně - jako pacient - a mohu jej vřele doporučit, vážím si jej jako skutečného profesionála a odborníka. Kapacita světového formátu. Víc slov netřeba. Pane profesofe, děkuji.

Pan profesor je vinikají odborník.

Pokud vím, "kapsičkář" rozhodně není !!!

Operoval moji maminku i po 20 letech obě endoprotezy drží.Mé velmi přátelský přístup k pacientům.Jeví se mi jako kapacita v teorii i praxi.

Výborný lékař a dobrý člověk, ve vztahu k pacientům přísný, ale pacienti to občas potřebují. Mám odoperované obě kyčle , jednu po reoperaci - nikdy jsem neměla nejmenší potíže. Pacienti však nesmí počítat s tím, že je lékař pánbůh
a pro své zdraví musí také něco udělat.Je nutné poctivě rehabilitovat.Tzn. cvičit a cvičit.

To tvrzení o kouření doutníků před pacienty se mi moc nezdá, to proto, že pamatuji, jak pacienty peskoval pro nadváhu, nezdravou životostprávu a kouření. Vynikající diagnostik.

s dovolením, je to můj příbuzný, je skutečně odborník na slovo vzatý, jeho syn se jmenuje daniel.

Velký specialista s mnoha úspěchy. Rád dostává peníze a rád před pacienty kouří doutník, alespoň kdysi. Kdybych ho kdysi nevyhledala, ostatní lékaři by mi způsobili operaci s trvalými následky.

Je to naše světová kapacita hlavně přes kolenní klouby. U mně a mých dětí zachránil to, co jiní lékaři opravdu zkazili. Teď už, co se týká ortopedických záležitostí věřím pouze jemu a doufám, že i jeho syn Michal Rybka, který je také ortoped,je takový jako otec.

Člověk na svém místě!