Ortoped Jirny

• „Pan Zlatohlavy mně dnes operoval loket levý skriply nerv a vše proběhlo v pořádku a je to fakt super cítím se už lépe je to Pán Lékař na svém místě odborník a správní Lékař přeji mu hodně úspěchů děkuji Pane Zlatohlavy Více

Legionářů 514, Praha Mapa

Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí

• „Doktor super operace kolena dopadla výborně můžu chodit sestřičky staraly jak o vlastní péče o pacienty 100% Doktor na svém místě Děkuji moc Více

Tenisová 981, Praha Mapa

Ortopedie Tenisová

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Ordinace Jabloňová

• „Úžasný přístup. Dlouho jsem nepotkal tak příjemného lékaře. Velice příjemné prostředí jak v ordinaci tak čekárně. Dohodnutý čas dodržen doslova na minutu což jsem ještě nezažil.Doporučuji každému Více

Haškova 487, Říčany Mapa

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

• „S panem doktorem Freiem mam nejlepsi zkusenost, jako jediny mi dokazal pomoci! (operace ramene - utrzene labrum bicepsove slachy).. Dekuji. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Ortopedická klinika 2. LF UK a FN Motol - Dětská a dospělá ortopedie a traumatologie

Axmanova 131, Praha Mapa

Medical Pateo Center

• „Rok po artroskopii (odstranění části menisku) je koleno ve skvělém stavu. Pan doktor má vstřícný a zároveň věcný přístup. Rozhodně doporučuji. Více

Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2.LF UK a FNM

• Ortoped, Dermatolog, Gynekol… og, Internista, Oční lékař, Ortodontista, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• „Odborník na svém místě. Já jakožto milovnice sportu jsem bojovala a stále bojuji s nejrůznějšími potížemi pohybového aparátu. Pan doktor mi vždy pomohl najít důvod mých problémů i jejich řešení. A pokaždé mi sdělil něco, na co jiný ortoped nepřišel. Odvedl skvělou práci po úrazu mého muže. Výborný doktor. Více

Sokolovská, 810/304, Praha Mapa

Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance

• Ortoped, Ostatní

„Sympatický a profesionální lékař se skutečným zájmem o pacienta, ktery dokáže vysvětlit příčinu bolesti a navrhnout účinou léčbu. Pul roku mne trápila bolest zápěstí a všude jsem se setkala s léčebnými metodami za tisíce, pan doktor byl první, který navrhl účinou a bezplatnou léčbu. Vřele doporučuji a děkuji. Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Ortopedická klinka 1.LF UK a Fakultní nemocnice v Motole

Jabloňová 8/2992, Praha 10 Mapa

Ortopedie Jabloňová s.r.o.

• „Výborný lékař - diagnostik a operatér, doporučuji, v naší rodině již odoperoval 3 členy, všichni jsme bez následků a vráceni díky panu doktorovi zpět do normálního života Více

I. ortopedická klinika UK 1. LF a FN Motol

• „Dnes je tomu přesně šest týdnů, kdy mi byl panem doktorem Trnovským operován kyčelní kloub formou totální kloubní náhrady. Rád bych mu zde touto cestou srdečně poděkoval za provedený náročný úkon s přihlédnutím ke značnému degenerativnímu postižení kloubu. Po operaci jsem v oblasti kloubu nepociťoval žádnou bolest, což trvá i v současné době. Cítím se velice dobře a jsem velmi rád, že mě operoval právě pan doktor Trnovský. Je to profesionál na svém místě, který na mě působil velmi lidským a uklidňujícím dojmem. Děkuji za vše. Více

Lhotská 2071, Praha Mapa

Ortopedie - ambulantní péče

• „MUDr. Milan Pastucha je opravdu PAN DOKTOR. Měla jsem před operací kolena a chtěla jsem znát názor od dalšího lékaře. Objednávací lhůty jsou dlouhé a má operace má proběhnout tento měsíc, proto jsem potřebovala termín co nejdříve. Pan doktor byl velmi ochotný, přišla jsem v podstatě bez objednání, čekárna byla plná a i přesto mě vzal. Je velmi empatický a milý, má velmi lidský přístup. Takhle úžasného doktora jsem ještě nepotkala. Více

Hviezdoslavova 509/25, Praha Mapa

Palas Athéna s.r.o.

• „S panem doktorem jsem nadmíru spokojen, je vždy velmi vstřícný a každý léčebný postup vysvětlí do detailů, aby tomu pacient - laik porozumněl. Je velmi pečlivý a lidský, není arogantní. Delší termíny jsou jen potvrzením toho, že je špičkový lékař a je o něj veliký zájem. Podle mého názoru je 30-korunový poplatek pouze symbolickou částkou ve srovnání s kvalitou péče, kterou pan doktor poskytuje. Zkušený odborník, doporučuji! Více

Sokolovská 304, Praha Mapa

Centrum léčby pohybového aparátu, s.r.o.

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „velmi kvalitní lékař a odborník. S jeho přístupem k pacientům lze jen být spokojen. Kvalitní a profesionální přístup a následná péče je obdivuhodná. děkuji za jeho podporu Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Dnes jsem navštívil ordinaci pana doktora a byl jsem přijat přesto že jsem nebyl objednán...pan doktor i sestra velmi příjemní, přišel jsem s boulí na lokti,vypuštěna voda,vyčištěno a antibiotika...vše naprosto v pořádku včetně objasnění zákroku.Moc tímto děkuji a doporučuji. Milan Žárský Více

Gen. Janouška 902/17, Praha Mapa

Poliklinika Černý Most

• „Pana doktora Teysslera ráda doporučím všem, kteří uvažují o operaci halluxu. Je neuvěřitelně vstřícný, lidský, milý a ochotný. Navíc jde o skutečného odborníka na svém místě. Pan doktor mi operoval obě nohy najednou a nelituji, vše dobře dopadlo a za dva měsíce jsem mohla opět chodit. Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Pan MUDr.Pokorný je opravdu mistr svého oboru.Má skvělý přístup k pacientům, vše vysvětlí, je pečlivý, šikovný a opravdu vyléčí. Pokud bych musela opět s něčím na operaci, tak jedině k němu! Velice mu děkuji. Více

Hviezdoslavova 509, Praha Mapa

Ortopedická ambulance