Umístění: Zubní ordinace implantáty

Po několika předchozích zkušenostech a srovnání s jinými zubaři mohu říct, že pan doktor je skutečně profesionál. Každý zákrok, který mi kdy provedl, byl provedený pečlivě a přesně a nestalo se mi jako u předchozích zubařů, že by mi vypadla plomba nebo že by zalomil nástroj v kanálku. Kvalitu jeho práce si nemůžu vynachválit.

Umístění: Zubní ordinace

Zmenily jsme obe s dcerou zubního lékaře a přešly k panu doktorovi Barnovi... a jsme obe nadšené. Jeho práce je zcela profesionální, rychlá, jemná, citlivá a přesná. Osmičku mi vytrhl zcela bezbolestně. Navíc je milý a příjemný. Vybavení ordinace i celkové jednání skvělé. Jsem velice spokojená.

Umístění: Zubní ordinace

Profesionální, pečlivá a svižná práce s výborným výsledkem.
Ceny jsou srovnatelné s jinými lékaři.
Objednání na konkrétní termín, bez čekání.
Byla jsem velmi spokojena.

Vyborny a velmi schopny zubar s profesionalnim pristupem. Je pravda,ze neni nejlevnejsi,ale za kvalitu si clovek proste priplati a zuby jsou vizitkou kazdeho z nas. Za me nejlepsi zubar :)

Ferovy pristup, vyborna praca. Na rozdiel od vacsiny zubarov a ludi nefrfle, co treba urobi rychlo a kvalitne, nikdy nemate obavy povedat svoje pripomienky ci poziadavky kvoli tomu ze by ste museli pocuvat lamentovanie ci sledovat neochotne gulanie ocami. Odporucam!

Krásné prostředí, moderní technika, pan doktor seriozní, věřím tomu, že bude schopný. Bohužel pro mě se zanedbanými zuby (částečně vlastním špatným čištěním, velkou měrou podivně "zafilcovanými" zuby předchozích lékařů) a na rodičovské dovolené je to finančně nedostupné... Dražší než manželův zubař na Ořechovce (např. ošetření jednoho kanálku 1200,-, na Ořechovce 800,-), takže ač je mi to líto, nemůžu v tuto chvíli vynaložit téměř 10tis na záchranu každého jednoho zubu (mám na předělání skoro všechny). Bohužel jsem dopředu ceník na webu neviděla, na recepci jsem se informovala při tel. objednávání, ale paní mi řekla, že se platí za nadstandard, např. bílé plomby (tj jako všude) - při znalosti ceníku bych ušetřila čas jak lékaři, tak sobě. Ale kdo na to má - tomu podle prostředí a techniky doporučuji.

Musim se pripojit k nize uvedenym komentarum: pristup, prace, konzultace a ochota na nejvyssi urovni. Naprosta spokojenost! Reznicek

Som velmi spokojna. Pan doktor je moc prijemny a ochotny! Vyuziva najmodernejsie techniky a diskutje s pacientom dany problem.

Pan doktor je velmi milý,ochotný,trpělivý a jeho práce je super,jsem maximálně spokojená,Vše umí pořádně vysvětlit a je pečlivý,Opravdu profík a mohu jen doporučit.jen doufám,že pan doktor zůstane na Jarově :-)

Je to můj zubní lékař a nemohu si jej vynachválit. Kompletně mi spravil chrup po těhotenství. Pokaždé, když jdu k němu na prevenci, je milý, profesionální, jeho výkony jsou přesné a bezchybné. Mohu jen doporučit!