Dr. KRAUS International s.r.o.
Učňovská 1/100, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Dr. KRAUS International s.r.o.
Místecká 454, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Pan Kraus u mne nepoznal zápal plic, ačkoliv byly příznaky téměř učebnicové ( sama jsem zdravotník).. Vyšetření v ordinaci naprosto nedostatečné - žádné CRP, žádné odběry, žádný RTG, pouze poslech.. byla jsem tam poprvé a naposledy.. Rozhodně nedoporučuji!!!!

...absolutňe doktora nedoporučuji, já se u něj ocitla, protože moje bývalá doktorka ukončila činnost a jeho doporučila na své místo, tudíž i pancienty zdědil po paní doktorce. Po špatné zkušenosti jsem si vzala kartu a urychleně přešla k jinému lékaři. A jenom pro příklad: v 8,00 jsem se dopravila s ukrutnýma bolestma břicha do jeho ordinace, měla jsem teplotu a bolestí málem omdlela, po necitlivém prohmatání břicha mi sdělil, že se jedná asi o tzv. zaražené prdíky, ale jestli bolest do druhého dne nepomine mám si dojít na nejbližší chirugii...
Vyšla jsem z ordinace jako ve snu...Mozek mi nebral to co mi bylo sděleno , bolesti jsem měla tak šílené, že už jsem se viděla na márách...Ještě před jeho ordinaci jsem si zavolala taxík a nechala se odvézt do nejbližší nemocnice a jak to celé dopadlo? Ještě v tentýž den mi byl akutně vyoperován žlučník...Přišla jsem prý minutu po dvanácté uff. Takže po této zkušenosti jsem vzala nohy na ramena a přešla k jinému lékaři kde jsem spokojená a kde je o mně postaráno tak jak má být. A to co tady píšou lidé o vybírání poplatků , tak to je také pravda nejdřív zaplať a pak se tě zeptám co ti je..Doktora NEDOPORUČUJI!!!!

Vážená paní Jano CH.ctěla bych se ohradit proti Vašemu nařčení!Veškeré poplatky vybírám na pokyn lékaře a všechny odevzdávám!Jestli jsem Vás někdy nepozdravila, tak se Vám dodatečně omlouvám!Snažím se vyjít vstříc všem pacientům , ikdyž jsem často v časové tísni a zakládám si na svém morálním kreditu!Hodně zdraví Vám přeje Ingrid H. zdrav. sestra

měla jsem bolesti břicha, tak mě poslal na chirurgii na Prosek, měl spíš laxní přístup,tam mi zjistili zánět močového měchýře, měla jsem druhý den se vrátit k doktorovi aby mi napsal nějaké antibiotika a byl mi předepsán Algifen, teď sháním něco co mi na tu bolest pomůže, vůbec nedoporučuij a přecházím od něj!!

Nic moc!!!! Taková lepší sekretářka v mužském provedení. Pane doktore, je mi to a to, napište mi to a to, Vy zaplatíte 30 Kč a jdete!!!! Sestra místo pozdravu požaduje 30 Kč, i když na to nemá vždy nárok, což po mém vysvětlení vzdala....A dovolat se na telefon - skoro nemožné!!!!

Ani dobry, ani spatny.... ale rozhodne prvni vec, co p.doktor udela je, ze natahne ruku pro 30 kc. Za razitko na potvrzeni do prace chce dalsich 20 kc a potvrzeni o zaplaceni poplatku dava nerad a zapise to vam do karty (ze jste ten, co chce potvrzeni!!). Je fakt, ze vas posle pro jistotu ke vsem moznym specialistum, ale to zase se mi nezda spatny napad...Ale hodne lidi odeslo jinam po odchodu predchozi pi doktorky a nastupu dr. Krause - tak ze je tam docela "volno", zadny fronty.

K tomuto doktorovi jsem přešla také na základě doporučení několika mých známých a jsem spokojená. Pan doktor má profesionální, ale přitom vstřícný přístup, vždy se zeptá zda mám nějaké otázky a ty zodpoví. Nechápu z jakého důvodu by měl být "nejhorší", zřejmě tu cítí nějaká osoba z nějakého důvodu zášť. Do půli těla jsem byla také vyšetřována, konkrétně kvůli hemeroidům, a nikdy jsem se nijak nepříjemně necítila. Navíc je vždy přítomna velmi milá paní sestřička. Rozumný člověk si přijde udělat názor sám.

Předchozí dva příspěvky jsou psány z jedné IP adresy (o bolavém rameni a pohádka o pánovi, co si občas chodí pro léky). Pokud jste jedna a tatáž osoba, proč nezměníte lékaře, když jste tak dlouho a vždy nespokojen, mezi vašimi příspěvky uplynulo půl roku (u ramenní příhody jste dal omylem kladné hodnocení). Jako pacijent doktora Krause zásadně nesouhlasím s negativními příspěvky k jeho osobě. Považuji jej za nejlepšího lékaře, kterého jsem kdy měl. Je důsledný, nechce nic zanedbat, bez průtahů vás pošle na odborné vyšetření. Řekne pacientovi i to, co nemusí být příjemné, za co si pacient může sám svým životním stylem apod. To bohužel někteří nesebekritičtí lidé těžko zkousávají a pak si zřejmě ulevují zde. Lepší je když vám doktor řekne na rovinu co děláte špatně, než když chodí kolem horké kaše a bojí se, aby se náhodou nedotkl vašeho ega.

Dobrý den,občas si jdu pro léky,čekám i hodinu a z ordinace se ozývá hlasitý smích a jásot...Pakliže se konečně dostanete na řadu,chci jen léky,recept a pak doktor mě vyzývá k vyšetření a zaplacení poplatku,Tlak si měčím doma, cítím se dobře,nevidím důvod platit 30Kč.Za píchnutí injekce na klíštata sem musel zaplatit 200Kč, trochu dost zdá se mi a nikde na dveřích o poplatcích ani zmíňka...S pozdravem Karel

Kdyz jsem prisla k panu doktorovi s nejasnou diagnozou,choval se velmi nejiste,2x bezel zrejme neco overovat nebo zjistovat vedle do mistnosti.Byl velice roztrzity a nesoustredeny.Nikdy pred nim nevyslovujte slovo "obvodak",na to je alergicky.Nakonec mi sice zapomenul napsat doporucenu na krcni i recept na antibiotika,ale hned po prichodu si vyzadal poplatek a hbite a ochotne s velkou vasni k penezum mi i rozmenil.Diky Marya