Františka Křížka 683/22, Praha, hl. město Praha, Praha 7 , Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více
602 24.....

Akutní ošetření nereg. pacienta.

Dentální hygiena • 1 500 Kč

Estetická stomatologie +5 Více

Fotokompozitní estetická výplň (bílá) • od 1 200 kč

Ošetření zubního kazu • 1 000 Kč

Preventivní prohlídka

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát special...

• zubní kaz
  • paradontóza
  • krvácení z dásní

Znalost jazyků

Ruština

Akutní ošetření nereg. pacienta.

Dentální hygiena

1 500 Kč

Estetická stomatologie

Stomatologická ordinace

Fotokompozitní estetická výplň (bílá)

od 1 200 kč

Ošetření zubního kazu

1 000 Kč

Preventivní prohlídka

Vstupní vyšetření, registrace.

Zubní vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace extrakce zubu

Byl jsem na trhání zubu a lepší doktorku jsem si nemohl vybrat. Vážně profík! Bohužel nemá smlouvu s ČPZP, takže jsem si trochu připlatil, ale neměnil bych. Dostal jsem i nějakou slevu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace

Nejlepší péče, naprosto profesionální v oboru. Lidský přístup, krásné prostředí, rychlý zákrok bez problému

Umístění: Stomatologická ordinace zubní hygiena + uvolněná korunka

Příjemný a vstřícný přístup. Zubní hygiena úžasná. Celý chrup jako nový. Velmi příjemný pocit z celé návštěvy. Děkuji paní doktorce za její péči.

Umístění: Stomatologická ordinace Ošetření zubů

Velmi fundovaná a odborně zdatná paní zubařka. Dokáže vždy poradit a hlavně pomoci při ošetření zubů. Jsem velmi spokojen s jejím lidským přístupem a následnou péčí o zuby. Doporučuji všem.

Umístění: Stomatologická ordinace Prohlídka, Plomba

Velice ochotně nás vzala na vyšetření ve velice krátkém čase po objednání. Příjemná, byli jsme spokojeni.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace

Pani do doktorka ma lidsky pristup a vzdy se s ni da normalne diskutovat o problemu, ktery se pak da o to lepe vyresit. Na trhani zubu neznam lepsiho zubare, ale umi mnohem vic.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 preventivní prohlídka

K paní doktorce jsem se dostal jen jednou a naštěstí naposledy.
Při zběžné prohlídce mi našla 12 kazů a hned vybízela k vrtání. Bohužel jsem se nechal zviklat a hrozilo tedy, že bych nechal nemalý peníz u paní doktorky.
Až následně jsem si uvědomil, že neudělala žádné rentgenové snímky na potvrzení nebo vyvrácení kazů. Termín jsem zrušil kvůli nemoci a našel svoji paní doktorku v jiné ordinaci. Ta našla kazy 3 při rentgenu i přímé prohlídce.
Takže paní doktorka chtěla vrtat několik zdravých zubů. Z osobní zkušenosti tedy nemohu tedy doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Paní doktorka je zlatý člověk.Enaticka,citlivá a pohodářka.Sestricka taky moc příjemná.Vse proběhlo rychle a v pořádku.

Umístění: Stomatologie Ječná 1 vypadená plomba

naprostá spokojenost s paní doktorkou Gusarovou, mohu jen odporučit ostatním pacientům, milá a profesionální

Umístění: Stomatologická ordinace Váček

Jsem´naprosto spokojená s paní doktorkou, pomohla mi a nesnažila se mě přesvědčit k dalším placeným zákrokům. Velmi doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
    Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

MUDr. Viktoria Gusarova

• zubní kaz
  • paradontóza
  • krvácení z dásní

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

Ruština