Františka Křížka 683/22 (vchod z ulice Milady Horákové vedle BENU lékárny), Praha 7, Praha
Stomatologická ordinace

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Dentální hygiena • od 1 500 kč

Ošetření kořenových kanálků • od 2 000 kč

Ošetření zubního kazu • od 1 500 kč +5 Více

Zubní vyšetření • od 1 200 kč

Akutní ošetření nereg. pacienta. • od 1 500 kč

Preventivní prohlídka

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát special...

• Zubní kaz
  • Paradontóza
  • Krvácení z dásní

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Ruština, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Dentální hygiena

Ošetření kořenových kanálků

od 2 000 kč

Ošetření zubního kazu

Zubní vyšetření

od 1 200 kč

Ostatní služby

Akutní ošetření nereg. pacienta.

Preventivní prohlídka

Dozvědět se více

Stomatologická konzultace

1 200 Kč

Vstupní vyšetření, registrace.

Dozvědět se více

Stomatologická ordinace

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace Vstupní vyšetření, registrace.

Skvělá doktorka, rozhodně doporučuji. Moje zuby opravdu nejsou v dobrém stavu, ale paní doktorka poradí a pomůže, vše vysvětlí a dodá vám pozitivní pohled na věc.

Paní doktorka velice milá po prohlídce vysvětlila další zákroky co budou následovat a přibližnou sumu, kterou zaplatím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace ošetření zubního kazu

Pani doktorka je skvela, nemela jsem lepsi zubařku.Profesionalni, vse vysvetli a hlavne pomuze. Chodime k ni cela rodina.

O

Paní doktorka je moc příjemná a ochotná, ošetření jsem se bála zbytečně, vrtala velmi jemně a byla milá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Paní doktorka je úžasná,empaticka a vždy vše vysvětlí. Dnes osetrovala mou 11ti letou dceru ,ktera se bála, protože měla zlomenou stolicku,na které se udělal kaz .vse proběhlo naprosto v pohodě a hlavně rychle . dcera odcházela z ordinace s úsměvem. Nevěděla a o injekci na umrtveni :-) pani doktorku vřele doporučuji

Vstupní prohlídka úplně skvělá, pí. stomatoložka ochotně poradila a doporučila. Nesoudila za špatný stav zubů a netlačila hned do drahých zákroků.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Paní doktorka Velice odborný specialist.
Nechal jsem U paní doktorky vyměnit všichni stary korunky na nový implantáty!!! jsem strašně spokojená a všem doporučuji!!
Mockrát Vám děkuji paní doktorko!!

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Paní doktorku Gusarovu znám už přes 10 let. Po celou tu dobu jsme ani já, ani moje matka a syn nikdy nevyužili služeb jiného zubaře. Je to NÁŠ lékař a my jí naprosto důvěřujeme.
Poprvé jsem se na ni obrátila kvůli zubní výplni. Je velmi důležité, když se okamžitě objeví sympatie a důvěra v lékaře. Měla jsem i další potíže, například nepříliš rovné přední zuby a mezeru v nich, které jsem se moc styděla. Pani doktorka mi velmi taktně a jemně vysvětlila, co se dá udělat, a tak jsem se nakonec rozhodla pro korunky. Pokud jste se s tím někdy střetli, určitě víte, že korunky jsou složité a velmi individuální, a je extrémně důležité, abyste svému lékaři nebyli lhostejní. Paní Gusarova nebyla jen lékařkou - podporovala mě lidsky, vždy trpělivě odpovídala na všechny otázky a dovedla mě k vynikajícímu výsledku. Je to cenná a vzácná vlastnost.
O několik let později se skvěle vyrovnala s téměř nereálným úkolem - protézou pro moji matku, které v té době bylo téměř 80. Kvůli cukrovce se jí vyvinulo periodontální onemocnění a musela si nechat úplně odstranit zbytky zubů. Bylo třeba vyrobit odnímatelné protézy. Maminka se tomu pochopitelně dlouho bránila, chtěla to vyřešit nějak jinak, ale nakonec svolila - a ve výsledku získala perfektní umělé zuby, se kterými je nanejvýš spokojena.
Paní Gusarova též konzultovala mého syna ohledně složitého zubního kazu. Léčba probíhala v několika fázích a po poměrně dlouhou dobu, ale právě to hovoří o vysoké profesionalitě lékaře - pro dosažení nejlepších výsledků totiž bylo potřeba udělat mezi zákroky několik přestávek. Často se stává, že se lékař snaží rychle zbavit své práce, a pokud se pacienti vrací později, tak už to není jeho problém.
Za doktorkou Gusarovou chodí i spousta mých známých, všichni jsou jí naprosto loajální. Pracuje zcela férově, zodpovědně, vyzná se v nejmodernějších přístupech a technologiích a přistupuje ke každému pacientovi velmi individuálně. Má pod sebou výborný tým zubních instrumentářů. Ordinace paní doktorky je prostorná, pohodlná, sterilní a skvěle vybavená nejnovějším vybavením.
Neumím si představit lepší zubařku a vřele ji doporučuji každému. Má zlaté ruce a srdce.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Byla jsem u paní doktorky teprve na vstupní prohlídce, ale působila na mě jako velmi příjemná a ochotná lékařka.

Y
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace Akutní ošetření nereg. pacienta.

Milá, příjemná a hlavně pracuje kvalitně. ... Vše Vám důkladně vysvětlí, navrhnou řešení, samotné zákroky jsou na velmi vysoké úrovni, se špičkovým vybavením, !!!bezbolestné!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
    Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

MUDr. Viktoria Gusarova

• Zubní kaz
  • Paradontóza
  • Krvácení z dásní

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

Ruština, Čeština