Františka Křížka 683/22, Praha, hl. město Praha, Praha 7 , Praha
Stomatologická ordinace (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více
602 24.....

Akutní ošetření nereg. pacienta.

Dentální hygiena • 1 500 Kč

Estetická stomatologie +5 Více

Fotokompozitní estetická výplň (bílá) • od 1 200 kč

Ošetření zubního kazu • 1 000 Kč

Preventivní prohlídka

1995 Omská státní lékařská akademie, obor stomatologie. 1997 Omská katedra ortopedické stomatologie, atestace II. Stupně. Obdržela certifikát special...

• zubní kaz
  • paradontóza
  • krvácení z dásní

Znalost jazyků

Ruština

Akutní ošetření nereg. pacienta.

Dentální hygiena

1 500 Kč

Estetická stomatologie

Stomatologická ordinace

Fotokompozitní estetická výplň (bílá)

od 1 200 kč

Ošetření zubního kazu

1 000 Kč

Preventivní prohlídka

Vstupní vyšetření, registrace.

Zubní vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace

Pani do doktorka ma lidsky pristup a vzdy se s ni da normalne diskutovat o problemu, ktery se pak da o to lepe vyresit. Na trhani zubu neznam lepsiho zubare, ale umi mnohem vic.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 preventivní prohlídka

K paní doktorce jsem se dostal jen jednou a naštěstí naposledy.
Při zběžné prohlídce mi našla 12 kazů a hned vybízela k vrtání. Bohužel jsem se nechal zviklat a hrozilo tedy, že bych nechal nemalý peníz u paní doktorky.
Až následně jsem si uvědomil, že neudělala žádné rentgenové snímky na potvrzení nebo vyvrácení kazů. Termín jsem zrušil kvůli nemoci a našel svoji paní doktorku v jiné ordinaci. Ta našla kazy 3 při rentgenu i přímé prohlídce.
Takže paní doktorka chtěla vrtat několik zdravých zubů. Z osobní zkušenosti tedy nemohu tedy doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Běžný termín

Paní doktorka je zlatý člověk.Enaticka,citlivá a pohodářka.Sestricka taky moc příjemná.Vse proběhlo rychle a v pořádku.

Umístění: Stomatologie Ječná 1 vypadená plomba

naprostá spokojenost s paní doktorkou Gusarovou, mohu jen odporučit ostatním pacientům, milá a profesionální

Umístění: Stomatologická ordinace Váček

Jsem´naprosto spokojená s paní doktorkou, pomohla mi a nesnažila se mě přesvědčit k dalším placeným zákrokům. Velmi doporučuji.

Umístění: Stomatologická ordinace Akutní bolest zubů

Paní doktorka je úžasná! Patřím mezi lidi, kteří se strašně bojí zubaře, u paní doktorky jsem se po 5 minutách přestal bát. Dokáže člověka uklidnit, popovídat si s člověkem a tím odvést pozornost od samotného strachu. Extrakce osmičky byla bezbolestná a rychlá. Smekám pomyslný klobouk a velký respekt!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologie Ječná 1 Akutní ošetření nereg. pacienta.

Velmi dobrý. Paní Gusarová je milá a vtipná. Přístup supr, provedení profesionální. Zubař ke kterému se nebudu bát jít ???? doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Stomatologická ordinace zubní vyšetření

Paní doktorka je příjemná. Před zákrokem mi vysvětlila co bude dělat a jak bude pokračovat další lecba se zubem.doporucuji.

Umístění: Stomatologie Ječná 1

Ve zkratce: Paní zubařka se na mě rozlítila do telefonu kvůli konzultaci s dalším doktorem ohledně jeho názoru na rentgen v těhotenství. Potom mi (bez toho rentgenu) chtěla vrtat 4 zcela zdravé zuby.

Detaily:

Nikdy v životě jsem neměla žádný kaz nebo jiný problém se zuby. U paní zubařky jsem byla několikrát předtím, než jsem otěhotněla, a návštěva byla vždy rychlá a v pořádku.

V těhotenství jsem paní zubařku navštívila v sedmém měsíci, kdy byly zuby stále výborné, a potom si mě pozvala ještě na měsíc devátý. Ovšem v devátém měsíci těhotenství mi paní zubařka najednou identifikovala 4 kazy, v každém koutě úst jeden, a hned mi doporučila zuby bez kontroly rentgenu a ještě před porodem vyvrtat.

Čtyři kazy za dva měsíce mi připadlo jako velké a náhlé zhoršení a vzhledem k mé nezkušenosti s kazy jsem svou situaci konzultovala i s jiným zubařem. Chtěla jsem vědět, zda by se třeba před vrtáním i přes těhotenství přece jen nehodil rentgen nebo zda počkat až na dobu po porodu, i když se zuby tak zdánlivě rychle zkazily. Před vrtáním u paní zubařky jsem jí tedy ještě telefonovala s přáním zeptat se ohledně rentgenu v těhotenství na její názor. Paní zubařka se však do telefonu rozčílila, proč hledám informace u jiného lékaře a že rentgen by si nechal v mé situaci udělat jen idi*t. Tento její přístup mě zklamal a jeji jednání odradilo. Křik na svého pacienta není dle mě na místě a konzultace s jiným lékařem by neměla být problém. Rozhodla jsem se přestoupit k jinému zubaři a ten mi, už v klidu po porodu a s pomocí rentgenu, nenašel ani jeden kaz. Mimo jiné mi tak kromě zbytečných zákroků, bolestí a času ušetřil i několik tisíc...

Paní zubařka mi tedy chtěla vyvrtat 4 zcela zdravé zuby. Bohužel mě napadá, zda si tehdy nepomyslela něco ve stylu "0 kazů = nezkušená pacientka, těhotná = žádná objektivní kontrola rentgenu" a tak šup a našla rovnou 4 kazy, které tedy chtěla vyvrtat ještě před porodem.

Samozřejmě je také možné, že paní zubařka byla jen velmi důsledná a nechtěla pár týdnů čekat a že konzultace u jiného lékaře ani ona sama nikdy neprovádí a že v den mého telefonátu měla jen špatnou náladu.

Umístění: Stomatologie Ječná 1

Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka i paní sestřička jsou velice příjemné, milé a vše krásně vysvětlí. Jejich přístup k pacientovi je mimořádný. Za mě veliká spokojenost a poděkování.
Lenka

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    vlivem Crohnovy choroby mám hodně zničené zuby a několik by jich asi potřebovalo ven + vymyslet za ně nějakou náhradu. Dlouhodobě jsem ve stavu remise, netrpím zvýšenou krvácivostí a kromě přidruženého ekzematického onemocnění nemám žádný jiný zdravotní problém. Jaká je šance, že by šly u mě úspěšně zavést zubní implantáty, popř. jaké jiné možnosti v mém případě existují a jaká je u nich spoluúčast pojišťovny (VZP)?]
    Za odpověď děkuji, Petr

Dobrý den, hodným kandidátem pro zavedení zubních implantátů opravdu není každý, ošetření pomocí zubních implantátů ve Vašem případě není bohužel možné. Jaký konkrétně druh ošetření potřebujete právě Vy , může určit pouze Váš ošetřující lékař-stomatolog na základě vyhodnocení stavu zubů, dásní a celkového zdravotního stavu.

MUDr. Viktoria Gusarova

• zubní kaz
  • paradontóza
  • krvácení z dásní

• zubní lékař - stomatolog

Stáže

• Praktická implantologie. Stomatologická klinika LF UK, FN Hradec Králové.

Znalost jazyků

Ruština