Krškova 21/807, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
U Malvazinky 7, Praha
MEDITERRA s.r.o.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: KELTIA-MED s.r.o. operace kyčelních kloubů(náhrada obou)

Pan doktor je super kapacita ve svém oboru a hlavně moc příjemný člověk.Moc mu děkuji.Odoperoval mě výborně.Srovnal mi obě nohy,že nemám žádný problém.Vrátil mě do života,že i trochu sportuji.DÍKY Petr.

Umístění: KELTIA-MED s.r.o.

Vynikajícá lékař s bezvadným a milým přístupem k pacientovi.Před náhradou koleního kloubu jsem navětivil několik tzv.kapacit a všichni mi řekli,že vzhledem ke stavu mého kolena je možno použít pouze revizní náhradu (bez možnosti případné reoperace).Pan doktor Vrecion to zvládl s klasickou náhradou i když operace trvala přes 3hodiny a co víc s vynikajícím výsledkem.Jsem rok po operaci kolen(operoval mi postupně obě kolena) mám je jako 20letý ,bezvadně fungují,nebolí,prostě o nich nevím.Super!!!ing.Pavel Kraemert

Pan doktor je úžasný člověk. Jsem velmi ráda, že jsem se dostala právě k němu. Nikdo mi nevěřil moji bolest ramene pan doktor provedl Artroskopii a zjistil, že mám v rameni ulomený kousek kosti. Vše mi dal dohromady a byl velmi milý, vše mi vysvětlil, před operací mi podal ruku a s úsměvem pomohl překonat moji obavu s mojí první operace. I přes velký počet pacientů, je opravdu profesionální. Mohu vřele doporučit ! Pavla Růžičková

Pan doktor je šikula :-) Léčí mi kyčelní vrozenou vadu. Umí dobře vyslyšet a přihlídnout k sociální situaci pacienta. (Nemožnost podstoupit operaci) najít místo operace alternativu. Čekací doba je někdy příšerná :-)

Kdyz mi bylo asi 20 let, mel jsem uraz. Spadl jsem sice velmi spatne, ale porad jen "spadl" z kola. Pravda, tzv. downhill neni bezna jizda na kole. S temito informacemi me tento felcar zpoza sveho stolu "vysetril" a odhadl to na opich. Kdyz jsem se po mesici ukazal znovu, tak to opet odhadl na opich s tim, ze je utrzeny vnitrni vaz v ramenim kloubu a s tim se uz neda nic delat. Nu, bohuzel k me skode, byl to rozlomeny ramenni kloub. Coz by bylo patrne i z rentgenu. Kloub samozrejme spatne srostl. Po skoro pul roce mne na ambulanci udelali rentgen s tim, ze je uz pozde s tim neco delat a je treba ubrousit kus lopatky. S mou vrozenou hypermobilitou kloubu to znamena, ze ramenni kloub mi tak pekne cvachta v rameni. Ted uz je to opravdu v haji. Uprimne, nejradeji bych tohoto doktora ukrizoval. Sport, ktery je mi tim zapovezen, bych ozel, ale i obycejny zivot se tak stal utrpenim.

Naprostá 100 % spokojenost,
Vzhledem k tomu, že jsem šel na replastiku vazu, tak je to až neuvěřitelné, jak koleno se dalo rychle dohromady a to mi 4 dny před operaci sundávali sádru z kotníku (stehenní svál už byl na 60 %). Ted jsem 6 týdnu po operaci, koleno je tak na 80 -90 % původní síly. Moje doporučení po plastice vazu všem, jakmile vám sundají stehy tak musíte plavat, plavat a plavat kraul a znak a druha věc kolo, na něm nohu od 5 týdne zatěžují na 100 %. Berle jsem měl necelé 3 týdny. Chybí samozřejmě celkové osvalení stehna, to ještě pár týdnu potrvá. Doktor odvedl výbornou práci a dal jsem na jeho doporučení ohledně cvičení. Všem doporučují a dokturu Vrecionovi velkej dik. V. Koníček. konicek.v@seznam.cz kontakt na mě, pokud se chcete na něco zeptat.

vzhledem k tomu, že mi pan doktor operoval téměř celou rodinu, myslím, že jsem dostatečně kompetentní se k jeho kvalitám vyjádřit. Dcera v jedenácti letech operace menisku - měsíc po operaci v plné sportovní zátěži. Manžel po plastice kolenního vazu, týden po operaci pohyb bez problémů, třetí den po operaci bez berlí., syn po několikanásobné luxaci ramene - provedena plastika - tři měsíce po operaci úspěšně zvládnul talentovky na FTVS ( plavání, hrazda). Moje maminka téměř nechodila pro artrozu kolene, dnes po operaci ( bez výměny kloubu) běhá jak za mlada. Přístup pana doktora je přímo ukázkový, odbornost na nejvyšší úrovni. Ještě, že je tak mlád a nebudu si muset hledat jiného orthopeda :-D

excelentní operatér, skvělý a velmi ochotný doktor, v den operace (plastika vazu) nedodali na kliniku objednaný kadaverosní štěp, jeho kolega na příjmu mi jako by nic řekl, že mi tedy vezmou vlastní, což by znamenalo mnohonásobně delší rekonvalescenci a jizvu přes celé koleno. po dvou hodinách stresu čekání na sál za mnou pan Doktor Vrecion osobně přišel na pokoj a s úsměvem mi sdělil, že kadaver sehnal, díky němu mám koleno zase jako nové

Příjemný, milý, výborný lékař. Pacientovi vše vysvětlí. Jsem moc spokojená, jen ta čekací doba, ale to je u dobrých odborníků zcela běžné.

MUDr. Vrecion provedl plastiku křížového vazu na mém pravém koleni tak precizně, čistě a přesně (operaci jsem sám sledoval), že jsem si vůbec nepřipadal jako na operačním sále pod rukou lékaře. Léčba probíhá oproti prognózám jiných lékařů přímo bleskově, cítím se skvěle a doktoru Vrecionovi patří můj dík.