Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Krškova 21/807, Praha
KELTIA-MED s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
U Malvazinky 7, Praha
MEDITERRA s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: KELTIA-MED s.r.o. operace kyčelních kloubů(náhrada obou)

Pan doktor je super kapacita ve svém oboru a hlavně moc příjemný člověk.Moc mu děkuji.Odoperoval mě výborně.Srovnal mi obě nohy,že nemám žádný problém.Vrátil mě do života,že i trochu sportuji.DÍKY Petr.

M
Ověřeny pacient
Umístění: KELTIA-MED s.r.o.

Vynikajícá lékař s bezvadným a milým přístupem k pacientovi.Před náhradou koleního kloubu jsem navětivil několik tzv.kapacit a všichni mi řekli,že vzhledem ke stavu mého kolena je možno použít pouze revizní náhradu (bez možnosti případné reoperace).Pan doktor Vrecion to zvládl s klasickou náhradou i když operace trvala přes 3hodiny a co víc s vynikajícím výsledkem.Jsem rok po operaci kolen(operoval mi postupně obě kolena) mám je jako 20letý ,bezvadně fungují,nebolí,prostě o nich nevím.Super!!!ing.Pavel Kraemert

P
Ověřeny pacient

Pan doktor je úžasný člověk. Jsem velmi ráda, že jsem se dostala právě k němu. Nikdo mi nevěřil moji bolest ramene pan doktor provedl Artroskopii a zjistil, že mám v rameni ulomený kousek kosti. Vše mi dal dohromady a byl velmi milý, vše mi vysvětlil, před operací mi podal ruku a s úsměvem pomohl překonat moji obavu s mojí první operace. I přes velký počet pacientů, je opravdu profesionální. Mohu vřele doporučit ! Pavla Růžičková

Ověřeny pacient

Pan doktor je šikula :-) Léčí mi kyčelní vrozenou vadu. Umí dobře vyslyšet a přihlídnout k sociální situaci pacienta. (Nemožnost podstoupit operaci) najít místo operace alternativu. Čekací doba je někdy příšerná :-)

A
Ověřeny pacient

Kdyz mi bylo asi 20 let, mel jsem uraz. Spadl jsem sice velmi spatne, ale porad jen "spadl" z kola. Pravda, tzv. downhill neni bezna jizda na kole. S temito informacemi me tento felcar zpoza sveho stolu "vysetril" a odhadl to na opich. Kdyz jsem se po mesici ukazal znovu, tak to opet odhadl na opich s tim, ze je utrzeny vnitrni vaz v ramenim kloubu a s tim se uz neda nic delat. Nu, bohuzel k me skode, byl to rozlomeny ramenni kloub. Coz by bylo patrne i z rentgenu. Kloub samozrejme spatne srostl. Po skoro pul roce mne na ambulanci udelali rentgen s tim, ze je uz pozde s tim neco delat a je treba ubrousit kus lopatky. S mou vrozenou hypermobilitou kloubu to znamena, ze ramenni kloub mi tak pekne cvachta v rameni. Ted uz je to opravdu v haji. Uprimne, nejradeji bych tohoto doktora ukrizoval. Sport, ktery je mi tim zapovezen, bych ozel, ale i obycejny zivot se tak stal utrpenim.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřeny pacient

Naprostá 100 % spokojenost,
Vzhledem k tomu, že jsem šel na replastiku vazu, tak je to až neuvěřitelné, jak koleno se dalo rychle dohromady a to mi 4 dny před operaci sundávali sádru z kotníku (stehenní svál už byl na 60 %). Ted jsem 6 týdnu po operaci, koleno je tak na 80 -90 % původní síly. Moje doporučení po plastice vazu všem, jakmile vám sundají stehy tak musíte plavat, plavat a plavat kraul a znak a druha věc kolo, na něm nohu od 5 týdne zatěžují na 100 %. Berle jsem měl necelé 3 týdny. Chybí samozřejmě celkové osvalení stehna, to ještě pár týdnu potrvá. Doktor odvedl výbornou práci a dal jsem na jeho doporučení ohledně cvičení. Všem doporučují a dokturu Vrecionovi velkej dik. V. Koníček. konicek.v@seznam.cz kontakt na mě, pokud se chcete na něco zeptat.

Ověřeny pacient

vzhledem k tomu, že mi pan doktor operoval téměř celou rodinu, myslím, že jsem dostatečně kompetentní se k jeho kvalitám vyjádřit. Dcera v jedenácti letech operace menisku - měsíc po operaci v plné sportovní zátěži. Manžel po plastice kolenního vazu, týden po operaci pohyb bez problémů, třetí den po operaci bez berlí., syn po několikanásobné luxaci ramene - provedena plastika - tři měsíce po operaci úspěšně zvládnul talentovky na FTVS ( plavání, hrazda). Moje maminka téměř nechodila pro artrozu kolene, dnes po operaci ( bez výměny kloubu) běhá jak za mlada. Přístup pana doktora je přímo ukázkový, odbornost na nejvyšší úrovni. Ještě, že je tak mlád a nebudu si muset hledat jiného orthopeda :-D

Ověřeny pacient

excelentní operatér, skvělý a velmi ochotný doktor, v den operace (plastika vazu) nedodali na kliniku objednaný kadaverosní štěp, jeho kolega na příjmu mi jako by nic řekl, že mi tedy vezmou vlastní, což by znamenalo mnohonásobně delší rekonvalescenci a jizvu přes celé koleno. po dvou hodinách stresu čekání na sál za mnou pan Doktor Vrecion osobně přišel na pokoj a s úsměvem mi sdělil, že kadaver sehnal, díky němu mám koleno zase jako nové

Ověřeny pacient

Příjemný, milý, výborný lékař. Pacientovi vše vysvětlí. Jsem moc spokojená, jen ta čekací doba, ale to je u dobrých odborníků zcela běžné.

Ověřeny pacient

MUDr. Vrecion provedl plastiku křížového vazu na mém pravém koleni tak precizně, čistě a přesně (operaci jsem sám sledoval), že jsem si vůbec nepřipadal jako na operačním sále pod rukou lékaře. Léčba probíhá oproti prognózám jiných lékařů přímo bleskově, cítím se skvěle a doktoru Vrecionovi patří můj dík.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti