Ordinace praktického lékaře
Tovární 12/1342, Praha

jsem velice spokojená s péčí p.doktorky.Léčí mě déle než 20 let a vždy mi pomohla.Plná čekárna je často,ale neznačí to zájem o její ordinaci?

Myslím,že už by paní doktorka měla jít do důchodu.Je pomalá,zmatená a zapomíná.Čekám měsíce na vyplnění banálního formuláře.Nedávno jsem přišla do čekárny a když vyšla setřička,která je mimochodem moc hodná a snaží se vše v klidu vysvětlit,bohužel jsem slyšela paní doktorku cituji:,....co pořád ta bába chce,já nestíhám pořád otravujou" Byla jsem doslova v šoku! Na mě se v ordinaci paní doktorka usmívá,ale to je asi jen na oko.Komu už mám v dnešní době věřit. J.N.

Paní doktorka byla vždy velice příjemná, napsala recept, který pacient chtěl, ani pacienta nemusela vidět. Myslím si ale, že v některých případech to není moc vhodné řešení. Ale kdo by tam chtěl čekat? U ní je jeden pacient na vyšetření a další čeká v čekárně někdy několik hodin, u vedlejší lékařky se za tu dobu vystřídá 5-7 pacientů, než přijdete na řadu. A důvod? Telefonáty pacientů paní doktorky, která s nimi hodiny konzultuje po telefonu jaké léky by jim mohla napsat, za které by zaplatili tu nejmenší částku. Paní doktorka by se rozdala a toho pacienti dost zneužívají. Já jako řada dalších nemáme čas čekat hodiny, až na nás přijde řada a tak jsem se od ní odhlásila a přihlásila se jinam. Sestra je hubatá a to dost. Myslí si asi, že jsme pořád v socialismu.

Není lepší doktorky! Ano, je tam vždy fronta jak za totáče na banány, ale kdyby si tolik lidí myslelo, že není dobrá, určitě by takové fronty nebyla! Sprostá obvinění o kvalitě ošetření a negativní hodnocení píší lidé, kteří nedostali ani pod pohrůžkou nemocenskou a také závistiví kolegové, kteří takové fronty v čekárně nikdy mít nebudou, protože prostě nejsou tak dobří a lidé si raději počkají i hodinu na ošetření, jen aby byli u té nejlepší! Paní doktorce přeji mnoho úspěchů a stále tak moc spokojených a stále se vracejících pacientů!

doktorka nic moc settra jeste horsi a o zastupech ani nemluvit!!!!!!!!!!!!!!!!! Konec.

Paní doktorka je pečlivá a starostlivá. Má trpělivost se staršími lidmi. Někdy až moc a to se odráží v čekací době.Ale ráda počkám.

Zachranila mi život a nej jednou.

S paní doktorkou jsem nesmírně spokojená, jak s vystupováním tak péčí. Lékařka pečující o celou naší rodinu s velkou starostlivostí. Tímto ji velmi děkuji.

Velmi ochotná, starostlivá, snažící se nic nezanedbat, odesílající na jakákoli vyšetření bez ohledu na cenu.