Pan zubař nejen že je milý, ohleduplný a pečlivý... Díky němu jsem se i zbavila strachu ze zubařů. Každý zákrok od něj je narozdíl od předešlých zubařů takřka bezbolestný.

Umístění: jiné místo

S manželem k panu doktorovi chodíme již od začátku jeho praxe a je jedním slovem skvělý. On i sestřička. Pomůže, nebolí to, je velice pečlivý a ještě je na nás vždy moc milý.

K panu doktorovi jsem se registrovala nedávno, hned první zákrok byla extrakce osmičky. Vše proběhlo hladce, zákrok byl bezbolestný, pan doktor je velmi pečlivý, zajímal se, zda opravdu nic necítím a během zákroku mi ještě přidal umrtvení. Hojení bylo bez problémů i bez nasazení ATB.

Ze zubařů mám panickou hrůzu, ale bohužel už jsem jít musela. Pan doktor mi trhal osmičku. Byl velice milý. Celý zákrok byl skoro bezbolestný. Mohu jen doporučit!

Perfektní, vše mi vysvětlí, velmi pečlivý a starostlivý, stačí když se zatvářím zle a hned se ptá, jestli to nebolí, že by to ještě opíchnul, nebo počkal. Dělal mi i extrakci osmiček a všechno bez problémů a to je vysekával z kosti. Pro mě je to pan zubař s velkým P. Ikdyž asi nikdy nebudu zrovna šťastná, že musím k zubaři, tak alespoň už tam nechodím s tím odporem, co dříve. A z žádnou plombou, co mi dělal jsem žádný problém neměla, což se o předchozím zubaři říct nedá... Takže děkuji :)