Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Nechápu ty negativní názory... na vyndávání nevyrostlých 8 jsem byla třikrát, čtvrtou jsem neměla ani založenou, ale pokaždé byli jak pan doktor, tak i sestřička velmi milí. Pan doktor mi vše vysvětlil, jelikož jsem byla poprvé nervózní, dovolil mi vzít si při zákroku sluchátka a pustit si písničky a všechno šlo v klidu. Po zákroku mi bylo vysvětleno co smím a co nesmím s antibiotiky jíst, kdy mám antibiotika brát a dostala jsem papír se všemi pokyny. Tvář mi logicky natekla ale do týdne už byl vždy otok minimální, pan doktor mi vytáhl stehy a všechno bylo OK. Anestezie vždy zabrala perfektně a prostě nikdy nebyl problém. Nad některými negativními názory jsem se docela zasmála, ale asi jsem na veškeré píchání anestezie a péči zubařů byla ve 14 letech zvyklejší, než někteří autoři negativních názorů. Pana doktora Duška můžu jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Výborný pan zubař a moc milá sestřička. Bez problémů mě přijali s akutním zánětem osmičky. Oba byli moc milí. Z noční můry trhání osmičky v zánětu a shánění akutní pomoci po Praze se stal vlastně hezký den. Pak zubař mi osmičku profesionálně odstranil a bolest jsem i přes zánět cítila minimální. Mockrát panu zubařovi i sestřičce děkuji za skvělou práci, milé chování a lidský přístup. Vřele doporučuji!

Umístění: Poliklinika Mazurská trhání zubu

Pan doktor Dušek mně naprosto bez bolesti a během 10 minut vytrhl šestku vpravo nahoře (která mně již dva dny strašně bolela) a úplně mně zbavil strachu ze zubařů. Děkuji mnohokrát jemu i velmi milé sestřičce.
Marcela Vávrová

Umístění: Poliklinika Mazurská Extrakce zaklíněné osmičky vlevo dole

Extrakce zaklíněné osmičky vlevo dole - nedovedu si představit, že by to šlo udělat lépe. Je to až neskutečné, co pan doktor ve svojí ordinaci sám zvládne udělat. Pokud budu potřebovat podobný zásah, s důvěrou se na něj opět obrátím.

Umístění: Poliklinika Mazurská Vyndání osmičky

Rozhodně mohu jen doporučit. Pan doktor u sestřička byli velice příjemní a profesionální. Pan doktor mi vše dopředu vysvětlil a zákrok byl provedený běhsm chviličky. Automaticky mi dal recept na antibiotika i prášky na bolest.

U pana doktora Duška jsem byla v roce 2002 na resekci 7 a 8 vpravo dole, byl to náročný zákrok, ale pan doktor byl skvělý, bylo to bez bolesti,samozřejmě tam byl cítit tlak a tlučení a bouchání, ale vše hladce, profesionálně a trvalo to 13 minut! sledovala jsem to na hodinách. takže super. pak za 3 roky přišla druhá strana, to samé, skvělý výkon 15 minut, vše v pořádku. za mě má pan doktor jedničku. přístup naprosto normální, příjemný.

Byla jsem u pana doktorka na vytržení 8 a i kdyz to byla moje prvni zkušenost s trhanim zubu, cela jsem se klepala a kapaly mi slzy pan doktor i sestricka byli velice ochotni, hodní, ale také profesionálové na svém miste. Moc dekuji a urcite se s dalšími osmickami sverim do těchto rukou.

Trhani osmicky, par vterin, nestihla jsem zaznamenat, ze se to stalo, uzasna prace. :-O Bolest pri zakroku zadna a to jsem byla predtim uplne vyklepana.

Dobry den,take se pripojim k tem nespokojenym.
Byla jsem u pana doktora po druhe a myslim,ze asi nsposled.
Bohuzel jsem z tech ,ktere chodi az na posledni chvili a v bolestech.
Po prve ,kdyz jsem k panu doktorovi dosla v silenych bolestech ,kdyz se moje pani doktorka snazila vytrhnout 6 jsem odvhazela s velikou ulevou. Sestricka strasne moc hodna,chapava ,hladila me i kdyz vedeli,ze k nim jede silena hysterka s fobii. Pan doktor byl taky super.
No a ted ?
Uz nikdy vic.
Jestli to bylo tim,ze bylo pondeli,osm rano a ja hystericka ,pri dalsi 6 nevim.
Po vytrzeni jsem myslela ,ze nemam celou celist. Pri dotazu jestli mi da pan doktor anribiotika,byla odpoved ,NENI ZAPOTREBI,NASHLE. Je patek a ja od utery ,teploty,tvar plnou hnisu,ktery mi sel uz i na krk..,noce nespim,plata prasku na bolest nespocetne....nebyt moji pani doktorky,tak nevim,nevim. od stredy Uz mam antibiotika,kazdy den na cisteni a dren. Otok pomalu ustupuje i kdyz bolesti porad.
Na otazku,zda mi pan doktor napise neschopenku,tak jsem se pry zblaznila. Ze na tohle se neschopenka nepise. Jasny,ze uz ji mam od praktika. Se zanetem okostnice se asi pracovat neda v obchode.
Jestli me pan doktor nechal v tomhle takhle schvalne vymachat,abych si rozmyslela jak to dopada chodit na posledni chvilku,nevim,ale jedno vim urcite. Tohle by profesional nemel. Takze za me ,opravdu uz nikdy...

Pan doktor je úžasný, trhal mi sedmicku v podstatě jeste v zánětu a úplně bez bolesti.