Urolog, Brno-Vinohrady, Brno

• „Naprosto profesionální přístup - od telefonického objednání se na vyšetření (bylo mi vysvětleno dopodrobna vše potřebné týkající se mé první návštěvy - hodnotím velmi kladně, vytváří velmi dobrý první dojem) a vyšetření samotného. Pan doktor byl velmi vstřícný, ochotný, stejně jako celý personál ordinace (lidské hledisko neberu jako samozřejmost a naopak si tohoto aspektu velmi cením). Veškeré kroky vyšetření mi byly vysvětleny, stejně jako byly prodiskutovány pravděpodobné příčiny mých potíží a stanoveny další kroky. Velmi doporučuji, s takovým přístupem jsem se ještě nesetkala. Více

Jugoslávská 13, Brno Mapa

Urologická ambulance

• „Rád bych se zde touto cestou připojil k bezpočtu velmi spokojených zákazníků paní doktorky MUDr. Moniky Hanákové a celého jejího týmu profesionálů. Podstoupil jsem zde operaci předkožky a jsem z toho nadšený. Rád bych všem, co mají obavy řekl, že v porovnání třeba s bolestí zubů, je tohle nesrovnatelné. Ani samotný zákrok, ani dny po operaci nejsou nijak bolestivé, spíš bych řekl, že je oblast jen jinak citlivá. Na začátku Vám paní doktorka vše ochotně, velmi podrobně vysvětlí a pak se můžete svobodně rozhodnout, co Vám dá smysl a i když já nemusel, vůbec toho nelituji, ba naopak. Pocity které teď mám jsou úžasné, nejen co se hygieny týká, ale i v intimním životě, a co je nejdůležitější, maximálně jsem tak přispěl k ochraně bezpečnosti moji partnerky. Nebudu zbytečně opakovat všechen výčet kladných superlativ na paní doktorku, ale za vše MOC DĚKUJI a paní doktorky si velice vážím. Více

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

UROMEDA s.r.o.

Viniční 235, Brno Mapa

UROMEDA s.r.o.

• Urolog, Sexuolog

„Spokojnost, doporucujem. Zakrok bol rychly, bezbolestny a vysvetleny. Doktor aj sestricka boli laskavi a citlivi. (vyberanie JJ stentu) Více

Kamenice 32, Brno Mapa

Campus klinika

• „Výborné. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Kubíčkova 8, Brno Mapa

Urologická a chirurgická ambulance

• „Velice oceňuji lidský přístup a precizní práci při operaci mé ledviny. Mnohokrát děkuji, Libuše Kotrbová

Blanenská 982/15, Kuřim Mapa

UROKUT s.r.o.

• „Paní doktorka mi moc pomohla, má velice trpělivý přístup, vše mi vysvětlila, dobře poradila, psychycky mě uklidnila a byla velice hodná a i když jsem nebyla její pacientka, tak mi moc pomohla! Takových lékařů s tímto přístupem k nám pacientům, kéž by bylo více!!!!!! Více

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice U sv. Anny - Urologické oddělení

• „Navštívil jsem Dr. Skoumala v podstatě na běžnou kontrolu, která skončila diagnostikováním nádoru na ledvině. Pokud se nedá hovořit doslova o záchraně života, protože pak následovala ještě další léčba ve FNUSA a MOU, tak určitě má Dr. Skoumal veliký podíl. Díky jeho pečlivosti nebylo nic přehlédnuto a nádor byl nakonec odstraněn. Více

Purkyňova 35 e, Brno Mapa

Urocentrum Brno

• „Paní MUDr. Kamila Karmašová je velmi pečlivá a má lidský přístup k pacientovi.Operovala mi v Úrazové nemocnici v Brně hydrokélu.Vysvětlila jasně a stručně postup celé operace i možná rizika.Byla velmi příjemná a pohodová.Při pooperační kontrole u ní v ambulanci byla opět velmi vstřícná a rozesmála mě slovy:" tak ukažte mi to svoje bebino ať se podívám jak se hojí".Opravdu má lidský přístup.Moc ji děkuji za všechno co pro mě udělala a doporučuji paní doktorku ostatním. Více

Fakultní nemocnice Brno

• „Vynikající diagnostik i operatér - operoval mne několikrát, vždy s nejlepším výsledkem. Je to lékař, na kterého může být MOÚ hrdý. Více

Žlutý kopec 543/7, Brno Mapa

Masarykův onkologický ústav

• „MUDr. Petra Tomaštíka jsem vyhledal jako urologa na doporučení obvodního lékaře a byl jsem s jeho přístupem a ochotou zcela spokojen. Rychlé ,věcné vyšetření s přesnými informacemi, profesionální přístup. Více

Božetěchova 79, Brno Mapa

Urohelp

• „Velmi milá, sympatická a vstřícná lékařka, s asertivním přístupem k pacientovi, bez známek suché rutiny a vyhoření !

Purkyňova 35e, Brno Mapa

Urocentrum Brno

• „Paní doktorka je velmi milá s citlivým přístupem při vyšetřeních, je přátelská, pohodová, takže v ordinaci vládne uvolněná atmosféra. Je to lékař a člověk na své místě. Více

Fakultní nemocnice Brno, odběrové středisko

• „Pan doktor ví co dělá, vyslechne pozorně potíže pacienta a řádně ho vyšetří. Dokáže člověku vše vysvětlit a odpovědět na všechny dotazy. Po vyšetření má pacient jasný závěr a ví jaké další kroky je případně nutné dále učinit. Více

Hlinky 122, Brno Mapa

URO-CLINIC s.r.o.

Barvičova 833/53, Brno Mapa

UNICA, spol. s r.o.

• „Mám za sebou první návštěvu a paráda, pan doktor velice hodný, vstřícný, profesionální, empatický, to už málokdy vídám, i zábavný. Důkladně vyšetřil a věc se konečně bude někam ubírat. Za mně 100 %. A stejné hodnocení i pro sestřičku! Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

Zahradníkova 494/2, Brno Mapa

Poliklinika Zahradníkova

• „MUDr. Zmeškal o mne úspěšně pečuje asi 15 let, s jeho jednáním jsem spokojen.

Gajdošova 54, Brno Mapa

Privátní urolog

• „Pan doktor byl ochotný a profesionální. Vše vysvětlil a nic nepodcenil. Jeho chování je velice slušné.

Fakultní nemocnice Brno

• „Člověk se tam cítí jako někdo o koho má pan doktor opravdu zájem. Moc si pana doktora vážím a měl jsem pocit, že když viděl moje zlepšené výsledky, že měl radost větší než já - to se opravdu nikde jinde jen tak nevidí. Děkuji za péči a vřele doporučuji. Více

Viniční 4049/235, Brno Mapa

Poliklinika Viniční