Hviezdoslavova 509, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Erudovaný,profesionální a přitom milý, se schopností velmi dobře komunikovat problém či onemocnění s pacientem.

K panu doktorovi jsem šla s úrazem kolene a velkými bolestmi. Vše nasvědčovalo poškozeným meniskům, ale pro jistotu mě poslal na magnetickou rezonanci. Než mě objednali, tak mi navrhl rehabilitace, které velmi pomohly od bolesti. Po rezonanci se zjistilo, že jsou to nejen menisky, ale i přetržený křížový vaz. Sám mě operoval v Benešově a operace dopadla výborně. Mohu jen doporučit. Velmi milý a profesionální přístup.

K panu doktorovi jsem šel kvůli problémům s kolenem na doporučení, byl jsem však zklamán. Nejprve tím, že bez předchozího upozornění mě podruhé vyšetřoval jeho kolega, který měl ohledně medikace jiný názor než pan doktor. Posléze tím, že mi dr. Radonský napsal léky za 1000kč a vůbec mě na to neupozornil. Celkově na mě pan doktor působil trochu přezíravě. Jako kdyby můj problém nebyl hoden jeho kvalifikace.