Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha 4, Praha
Stomatologická péče

Člen České stomatologické komory ČSK Zaměření: záchovná stomatologie a estetická stomatologie Absolvované kurzy a školení: 2019 - Pražské den...

• Zlomenina zubu
  • Zubní kaz
  • Zánět zubního lůžka

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Praha

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha

Stomatologická péče

Názory

Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Paní doktorka Le je velký profesionál, který svému řemeslu velmi dobře rozumí. Má uklidňující a velmi příjemný přístup. Což je obzvláště u zubaře velmi důležité. Jsem s ní velmi spokojený a mohu jen doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velmi příjemný člověk. Při vyšetření mi plně věnovala pozornost a ochotně odpovídala na všechny mé dotazy. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Paní doktorka je velmi pečlivá a pacient se opravdu cítí, že se mu snaží pomoct a poradit tak, aby mu vyšla co nejvíce vstříc, dle jeho přání. Následnou péči o zuby mi vysvětlila pochopitelně a odpověděla mi na všechny moje dotazy. S doktorkou jsem doposud moc spokojená.

Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Velký dík patří paní doktorce, která mi dokázala spravit zub, který předchozí lékař jaksi pokazil. Vstřícná, empaticka a velmi mila. Snaží se najít pro Vás to nejlepsi a nejúčinnější řešení. Děkuji!

Umístění: jiné místo Jiný

K zubaři jsem šla po dlouhé době se strachem, naštěstí byla doktorka velmi empatická a příjemná, vysvětlila mi podrobně, jaké zákroky budu podstupovat. Díky této zkušenosti, mám na zubaře pozitivnější smýšlení.

Umístění: jiné místo Jiný

Pani doktorka je veľmi profesionálna, problém okamžite vyriešila s veľkou dávkou empatie, keďže mám strach zo zubárov. Mal som problém s vypadavajúcou korunkou, ktorú mi pani doktorka po odbornej konzultáciii upevnila. Chválim vstřícnosť a vysoké profesionálné nasadenie.

• Zlomenina zubu
  • Zubní kaz