Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha

Stomatologická péče

Zkušenosti

O mně

Člen České stomatologické komory ČSK

Zaměření: záchovná stomatologie a estetická stomatologie

Absolvované kurzy a školen...

Více


Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Paní doktorka dělá čest svému oboru. Je profesionální ve všech ohledech, ať už je to empatický a klidný přístup, tak i její odbornost a zručnost. Nikdy jsem lepšího stomatologa neměl.

M
Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

K paní doktorce chodím já i syn. Na dvouleté prohlídce syna (úplně poprvé) byla paní doktorka úžasná. Nechtěl ani otevřít pusu, ale byla trpělivá, ukazovala a vysvětlovala, netlačila na něj a byla moc milá. I když ji nespolupráce rozhodně musela dost zdržovat. Byla skvělá. Podruhé už se syn nechal krásně prohlédnout. A věřím, že to bylo jejím úžasným přístupem. I já v ní mám důvěru. Vše vysvětlí, ukáže.

A
Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Paní doktorka Le je velký profesionál, který svému řemeslu velmi dobře rozumí. Má uklidňující a velmi příjemný přístup. Což je obzvláště u zubaře velmi důležité. Jsem s ní velmi spokojený a mohu jen doporučit.


T
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velmi příjemný člověk. Při vyšetření mi plně věnovala pozornost a ochotně odpovídala na všechny mé dotazy. Děkuji a těším se na další spolupráci.


K
Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Paní doktorka je velmi pečlivá a pacient se opravdu cítí, že se mu snaží pomoct a poradit tak, aby mu vyšla co nejvíce vstříc, dle jeho přání. Následnou péči o zuby mi vysvětlila pochopitelně a odpověděla mi na všechny moje dotazy. S doktorkou jsem doposud moc spokojená.


A
Umístění: Stomatologická péče zubní vyšetření

Velký dík patří paní doktorce, která mi dokázala spravit zub, který předchozí lékař jaksi pokazil. Vstřícná, empaticka a velmi mila. Snaží se najít pro Vás to nejlepsi a nejúčinnější řešení. Děkuji!


A
Umístění: jiné místo Jiný

K zubaři jsem šla po dlouhé době se strachem, naštěstí byla doktorka velmi empatická a příjemná, vysvětlila mi podrobně, jaké zákroky budu podstupovat. Díky této zkušenosti, mám na zubaře pozitivnější smýšlení.


Z
Umístění: jiné místo Jiný

Pani doktorka je veľmi profesionálna, problém okamžite vyriešila s veľkou dávkou empatie, keďže mám strach zo zubárov. Mal som problém s vypadavajúcou korunkou, ktorú mi pani doktorka po odbornej konzultáciii upevnila. Chválim vstřícnosť a vysoké profesionálné nasadenie.


Došlo k chybě, zkuste to znovu