Obvoďák s.r.o
Krupská 28, Praha

Umístění: Obvoďák s.r.o Jiný

Neuvěřitelně milá paní doktorka. Děkuji za pochopení mé momentálně nelehké situace. Mám strašně rád normální a milé lidi.
Moc děkuji…

Umístění: Obvoďák s.r.o Jiný

Velmi si vážím milého a odborného vystupování, plného pochopení a snahou pomoci svému pacientovi. Paní doktorka je velmi pečlivá, nechce nic nechat náhodě, vyslechne související i zdánlivě nesouvisející symptomy, poradí a pomůže s prevencí, jako jeden z mála lékařů se snaží dohedat i příčinu onemocnění. Jsem velmi spokojená s jejím přístupem a děkuji za něj.

Umístění: Obvoďák s.r.o Jiný

Perfektní přístup MuDr. Galečkové, takový zájem o pacienta jsem nikde nezažil. Moderní a hezké prostředí včetně online fungování. Za mě určitě doporučuji.

Umístění: Obvoďák s.r.o Jiný

Paní doktorku mohu jen doporučit. Jsem velmi spokojená, jak s odbornou péčí, tak jejím velmi přívětivým přístupem k pacientům.

Umístění: Obvoďák s.r.o Jiný

S paní doktorkou jsem již řadu let velmi spokojená. Je milá, profesionální a pečlivá. Mám k ni velkou důvěru.

Umístění: Obvoďák s.r.o Jiný

Paní doktorku jsem si našla přes její pozitivní reference a i sama za sebe musím říci, že platí každé slovo, které zde je napsáno. Doktoři jsou velmi často nerudní, povýšenní, i já z tohoto důvodu k nim nerAda chodím a nemám zcela důvěru. To se ovšem nedá říci o paní doktorce. Milá, vstřícná, pečlivá, i ordinace a čekárna působí příjemným dojmem a koho ještě musím pochválit, tak to je dlouhovlasá černovlasá sestřička, plná empatie :-) Děkuju .-)

Umístění: Obvoďák s.r.o

Paní doktorka Galečková mne včasnou a přesnou diagnózou nejspíš zachránila před velmi vážnými následky mého sebedestruktivního způsobu života a léčba kterou mi nasadila je velmi účinná. Doposud jsem žil v přesvědčení, že pokud mě něco bolí, nepotřebuji lékaře, že mi stačí internet. Dnes, kdy jsem na tom zdravotně o 100% lépe už vím, že paní doktorka Galečková je chytřejší než Google.

Paní doktorka Galečková je přes své mladí vynikající odborník. Je velmi důsledná a nikdy vás neodmítne. Je mi přes padesát a měla jsem za život několik lékařů a teprve ona přišla na to, že trpím Leidenskou mutací. Už jako mladá jsem měla zjištěnou trombózu, ale nikoho nezajímalo, proč na to trpím. Jsem opravdu ráda, že mi byla paní doktorka doporučena a že k ní chodím, vím, že její péče je nadstandardní a pokud je člověk opravdu nemocný, ona vám pomůže.

Velmi milá Mudr. Tereza Galečková je radost k ní chodit naslouchá je empatická a neustále se vzdělává a její lidský přístup a léčení pak probíhá beze strachu všechno vysvětlí a co nezvládne ( odborná vyšetření ) doporučí jiného kolegu.
Poradí i po telefonu když je potřeba.
Jsme rádi že jsme našly takto erudovanou lékařku ke které máme důvěru.
Sestřička je taky moc fajn a tak to má být.

Mohu potvrdit, že paní doktorka je skutečně velmi příjemná, naslouchá a má snahu pomoci. Přeregistrovala jsem se k ní na základě doporučení, třebaže podle místa bydliště nespadám do tohoto obvodu. Obdobně je na místě pochvala též pro milou, ochotnou a usměvavou sestru.
Oproti jiným lékářům je navíc třeba vyzdvihnout, že paní doktorka si váží času svých pacientů a jdete do ordinace podle objednací doby.