Praktický lékař pro dospělé
Lužná 4/591, Praha

V ordinaci ordinuje sestra a ne paní doktorka. Paní doktorka ani neví, co dát na vykašlávaní, ptá se sestry nebo ji sestra opravuje (předepsala by úplně jiné léčivo), není si jistá jestli předepsat či nepředepsat antibiotika (i při vysokém crp). A když už se rozhodne antibiotika předepsat, tak při alergii na určitý typ antibiotika řekne, že neví co vám má dát, tak jaké jiné teda byste si přáli. Vůbec nebudu řešit její velmi častou absenci. Za mě rozhodně ne.

Paní doktorka má velice přívětivý a osobní přístup. Nic neponechá náhodě, vše dokáže dopodrobna vysvětlit, se staršími pacienty má nebývale velkou trpělivost. Je vstřícná k požadavkům i dotazům. V ordinaci je příjemná atmosféra, také sestřička je mimořádně příjemná. Za léta, co jsem vystřídala několik praktických lékařů je tato nejlepší. Ať jim to vydrží. :o))

Paní doktorka řeší zdravotní problémy racionálně, udělá testy,nezanedbá maličkost, v případě nejistoty vyšle na odborné vyšetření.Její vystupování je příjemné, důvěřuji ji jako odborníkovi. Sestra je také příjemná.Ale je pravda,že se v ordinaci střídá ještě s druhou lékařkou- MUDr. Sacherovou (to je ta silnější). To mi trochu vadí, že nevím kdy tam je paní Kohoutová..

Paní doktorka je velice přívětivá, nic neponechává bez povšimnutí, zdravotní problémy řeší okamžitě, v ordinaci panuje pozitivní atmosféra, kterou naprosto bezvýhradně podporuje i její zdravotní sestra. Doporučuji všem nově příchozím pacientům.

Paní doktorka nerozlišuje pacienty podle zdravotní pojišťovny, ale podle závažnosti onemocnění, je obětavá, milá a snaží se člověku pomoci. Paní doktorce nedělá problém v případě potřeb pocienta odeslat na specializovaná odborná vyšetření. Jen je v obecné rovině takové nepříjemné to, že se lázeňská péče poskytuje na stále menší okruh diagnóz a že zdravotní pojišťovny neproplácí pobyt v solné jeskyni nebo alternativní medicínu v podobě probiotik a hydrocolonterapie.

Paní doktorka je moc milá a ochotná.Totéž musím říct i o sestřičce,která je profesionální,milá a empatická.Je vidět,že svou práci bere jako poslání a ne jen jako zaměstnání.Vřele doporučuji!!!!