Světluše Neumannová, praktický lékař Praha

Praktický lékař

Janského 2254, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Routine check up

Dr Neumannova is not only a very good and very caring doctor but a very kind and very pleasant person. I am always amazed with her patience with such picky and annoying patients like me. Thus I am gladly giving five stars for her.

Paní doktorka Neumannová je naprosto úžasná osoba. Vždy, když k ní přijdu je usměvavá jako sluníčko, zeptá se jak se máte, co Vás trápí, a je na ní vidět, že ráda pomáhá druhým. Na dlouhou čekací dobu si nestěžuji, jelikož je paní doktorka velice pečlivá osoba a každého pacienta měří stejným, správným metrem. :) Jsem ráda, že chodím právě tam. Velice mi pomohla, i když o tom zatím asi neví... :) Za žádného jiného obvodního lékaře bych ji nevyměnila. :) Děkuji Jílková

Velmi dobré služby. Jsem maximálně spokojený.

Paní doktorku Neumannovou znám ne jako pacientka ale jako její sousedka z chalupy kterou má ve Vyskři,souhlasím se všemi názory na ní,je to skvělý odborník ale hlavně je to člověk se srdíčkem na správném místě.Známe se už 22 let co jsme spolu vozily kočárky,od té doby se vůbec nezměnila,pořád je to ta milá a obětavá Světlanka.Díky za to že jsi Světluško.

K paní doktorce chodím již 18 let.Neměnil bych!Před deseti lety mi velmi pomohla a jsem ji za to velmi vděčen.Její přístup k pacientům je příkladný a jsem rád,že jsem její pacient .

Dobrý den,
byla bych moc ráda kdyby mi nechodili emaily adresované pro pani doktorku.. můj email je s.neumannova@email.cz -> zřejmě nějaká záměna..

Děkuji
Sabina Neumannová

Dobrý den,
Paní doktorku znám ještě jako studentku -spolužačku z gymnazia . Přesně pacienti vystihují její nádhernou povahu , schopnosti, empatii a dovednosti .
Znala jsem ji v 18 letech a věřte mi, je to pořád ONA.Díky Světlo za Tvojí práci. Dana V., též lékařka

NEZKONKURENČNĚ NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neznám jinou "lepší" lékařku. Paní doktorka je doslova sluníčko ve zdavotnické džungli. Vždy je velmi pečlivá a opravdu si nemohu vzpomenout, že by si tady na sídlišti někdo na ní stěžoval. Je to nejlepší doktorka, kterou jsem kdy potkala. Vždy vás přivítá úsměvem a nevím jak to dělá, ale ona si snad vše pamatuje. Kdyby byla anketa o nejlepšího lékaře, tak by musela zvítězit !

Paní doktorka Neumannová je skvělá nejen z odborného hlediska a svým širokým rozhledem, ale i lidským přístupem a zájmem pacientům dobře poradit. Navíc je vždy milá a příjemná. Lenka Ševčíková