Světluše Neumannová, praktický lékař Praha

MUDr. Světluše Neumannová

Uložit

Praktický lékař Více

28 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Janského 2254, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K paní doktorce Neumannové chodíme s manželem spoustu let. Vždy je milá, ochotná a vstřícná. Vždy pomůže s každým problémem a její přístup je lidský. Rádi k ní chodíme a paní doktorku bychom neměnili.
Lebicovi

G
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Příjemná a pečlivá lékařka, má zájem o pacienta, léčí účinnými léky a zprostředkovala i kontakt na podrobnější vyšetření, děkuji.

V
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pani doktorka asi usnula na vavřínech. Taková neochota a arogantnost jsem dlouho nezažila. Pokud si nezaplatite jakysi balíček služeb, nemáte šanci na ošetření. Z chování jak pani na recepci, tak doktorka jsem byla velmi nepříjemné překvapena, zvlášť po takových předešlých recenzích.

MUDr. Světluše Neumannová

Dobrý den, děkuji za vyjádření Vašeho názoru.
Balíček ročních služeb znamená, že jsem pacientovi k dispozici na e-mailu 365 dní v roce od rána až do půlnoci. Poplatek za měsíc je cena 2 kostek másla :-) Přeji Vám oběma vše nejlepší v dalším životě. s pozdravem MUDr.Neumannová

K
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Routine check up

Dr Neumannova is not only a very good and very caring doctor but a very kind and very pleasant person. I am always amazed with her patience with such picky and annoying patients like me. Thus I am gladly giving five stars for her.

J
Ověřený profil

Paní doktorka Neumannová je naprosto úžasná osoba. Vždy, když k ní přijdu je usměvavá jako sluníčko, zeptá se jak se máte, co Vás trápí, a je na ní vidět, že ráda pomáhá druhým. Na dlouhou čekací dobu si nestěžuji, jelikož je paní doktorka velice pečlivá osoba a každého pacienta měří stejným, správným metrem. :) Jsem ráda, že chodím právě tam. Velice mi pomohla, i když o tom zatím asi neví... :) Za žádného jiného obvodního lékaře bych ji nevyměnila. :) Děkuji Jílková

P
Ověřený profil

Velmi dobré služby. Jsem maximálně spokojený.

M

Paní doktorku Neumannovou znám ne jako pacientka ale jako její sousedka z chalupy kterou má ve Vyskři,souhlasím se všemi názory na ní,je to skvělý odborník ale hlavně je to člověk se srdíčkem na správném místě.Známe se už 22 let co jsme spolu vozily kočárky,od té doby se vůbec nezměnila,pořád je to ta milá a obětavá Světlanka.Díky za to že jsi Světluško.

K
Ověřený profil

K paní doktorce chodím již 18 let.Neměnil bych!Před deseti lety mi velmi pomohla a jsem ji za to velmi vděčen.Její přístup k pacientům je příkladný a jsem rád,že jsem její pacient .

Dobrý den,
byla bych moc ráda kdyby mi nechodili emaily adresované pro pani doktorku.. můj email je s.neumannova@email.cz -> zřejmě nějaká záměna..

Děkuji
Sabina Neumannová

Dobrý den,
Paní doktorku znám ještě jako studentku -spolužačku z gymnazia . Přesně pacienti vystihují její nádhernou povahu , schopnosti, empatii a dovednosti .
Znala jsem ji v 18 letech a věřte mi, je to pořád ONA.Díky Světlo za Tvojí práci. Dana V., též lékařka

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Související vyhledávání