Praktický lékař pro dospělé
Sídliště 1100, Praha

Je skvělý, také k němu chodím celá léta. Když jsem u něj byla naposledy a řekl stroze "sedni", sestra se na mě podívala, co tomu řeknu, jak se budu tvářit, ale já si s úsměvem sedla, sestra se také usmála - a spokojenost byla na všech stranách. Nedám na něj dopustit.

Naprosto skvělý diagnostik a nespotřebuje k tomu tolik času, jako jiní praktičtí lékaři.. A hlavně předepisuje pouze NUTNÉ prášky.

Mohu jen doporučit!!!P

Vynikající lékař,super diagnostik.

Je fakt dobrej, když jsem mu chtěla vnutit poplatek 30 kč, řekl, ať už jdu do prdele :-D Vyvalila jsem na něj oči a na chodbě se válela smíchy :-D

Geniální lékař, staral se o celou mou rodinku. 100x nám pomohl. Vynikající lékař i člověk. Takových je opravdu málo. Svým naturelem a léčením mi velmi připomíná doktora z Vesničky...
Všimli jste si, že všem těm nespokojeným morousům vadí, že MUDr. Binko tyká lidem?
Asi se považují za něco extra... Příště se alespoň podepište, hrdinové !!!
Pane doktore, děkuji za všechno co jste pro nás udělal !!!
Radek Görner

Príma doktor.

výborný

Jedinej doktor který dokáže vyléčit, žádný šarlatán ale pan doktor s velkým D. Dokud to půjde a bude ordynovat budu se držet u něj. Opravdu je to Dr Hause ale jak hláškama ta uměním léčit

Absolutně nejlepší,
je můj lékař 31 roků a na lepšího jsem nikde, nikdy napřišel