Ordinace praktického lékaře
Koněvova 146, Praha

Je radost ho navštívit i když člověku není nejlépe. Snaží se pomoci lidským i odborným způsobem a daří se mu to. Doporučuji ho.

To, že kouří v ordinaci je jedna věc, ale je nutno brát v potaz to, že jde o skutečného profesionála! Vždy mi udělal přesnou diagnózu a odborně pomohl...

Ono už jen fakt, že pan doktor přímo v ordinaci kouří mluví za vše. Jinak mi trochu vadil až spíše laický přístup. Když jdu k doktorovi, očekávám opravdového znalce ve svém oboru. Takže to, že se vyjadřuje "jako jeden z nás" pro mě osobně plusové body neznamená. To že něčemu např. v lékařské zprávě nerozumím k této profesi patří a já osobně mám pusu, tak se prostě zeptám, co to znamená. Za 1 rok jsem za ním musel naštěstí jen 3x. Nepřesvědčil mě a už jsem u jiného. Proč toho nevyužít, když je dnes možné změnit lékaře dokonce každé 3 měsíce. Ať si zvykají, že se musí trochu snažit.

Má skvělý přistup k pacientovi. Rozumím tomu co říká. Mám pocit, že jiní lékaři se mně snaží ohromit odbornými výrazy aby dali najevo, že jsem blb závislý na jejich rozhodnutí.

I když jsem se před lety přestěhoval, zůstává pro naprostou spokojenost mým praktickým lékařem i nadále. :-)

Takto si představuji praktického lékaře. K takovému lékaři jdu i když jsem zcela zdráv.

Velmi vstřícný a příjemný,odborně subjektivně dobrý.

František Kubín

Tento lékař je z těch, ke kterým jde člověk rád. Nikdy jsem se nesetkala s tím, že by byl v "nepohodě".

Pan doktor Švadlena je naprostá jednička, jeho přístup k nám je lidský, velice přátelký, ale odborný. Proti panu doktorovi nemůžu napsat jediné písmenko.

Tak to je super doktor a ještě ke všemu rocker. Nemá problém s ničím,vše vyřeší..(ani s ženskejma)...o)) a i babičky ho mají rády, vřele doporučuji