lékař

Serhii Marikutsa

Zubař Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 30 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY.
Poskytování komplexní zubní péče.
Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie.
Oboru…

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY.
    Poskytování komplexní zubní péče.
    Oboru stomatologie se věnuji přes 12 let.
    Snažím se pro své stávající i nové pacienty poskytnout veškerý možný komfort při ošetření. Proto nabízím vždy citlivý přístup, důkladné vyšetření pacienta, nejnovější materiály a lékařské postupy.

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Běžný termín

velice děkuji za skvěle odvedenou práci, pana zubaře mohu zcela doporučit. příjemná ordinace, přístup, kvalitní péče... jsem nadmíru spokojená.

Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Doplnění a obnova poškozených zubů

Pan doktor je nejen velmi šikovný a citlivý odborník, ale také psycholog,
    který dokáže po všech stránkách pacienta připravit i na náročný zákrok.
    Vlastní výkon je virtuózní práce specialisty. Zcela mě zbavil pověstného strachu ze "zubaře". Mohu ho vřele doporučit.
    Alena Sklenářová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Vstupní prohlídka, ošetření více kazů po vypadnutí 2 plomb

Profi práce, rychlost, možnost platby kartou a vše provedeno v sobotu večer, mimo moji pracovní dobu. Určitě se budu vracet i kvůli dalším ošetřením. Díky moc !

Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Akutní problém

Pan doktor je velice šikovný a pečlivý, působí velice profesionálním dojmem. Vyzařuje z něj klid a nadhled, dobrá souhra se sestřičkou.
    Díky panu doktorovi jsem se přestal bát zubaře.

Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Běžný termín

Musím pochválit skvělou práci doktora. Dělal mi kaz na jedničce, který je lehce viditelný a tak u tohoto procesu je třeba najít vhodný odstín plomby a dobře ji schovat, aby splynula se zbytkem zubu a to se Panu doktorovi podařilo na jedničku. Oceňuji také umrtvení, následnou bezbolestnou a rychlou práci.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Všechno bylo opravdu skvěle,vřele doporučuji.Bezvadný zubař,sestra,prostředí,jednání,vysvětlení,zkrátka ten kdo se bojí zubaře zde opravdu mít vůbec strach.Vše ok

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Rychlá a bezbolestná extrakce osmičky v sobotu. Profesionální přístup, důkladné vysvětlení zákroku, doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor a sestřička jsou velice příjemní a byla jsem velice spokojená s přístupem a kvalitou odvedené práce. Mohu jen doporučit.
    Jiřina.C

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor ma chladny a nezaujaty vyraz. Osetreni zubu provedl velmi rychle, ale vysledek byl spise prumerny. Rade lidi bude jiste vyhovovat. Dobra lokalita a moznost prijit i v sobotu je pozitivni.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K p. Marikutsovi jsem šla se zakoupenými vouchery na výměnu plomb z amalgámových na bílé. Jeho práce mi přišla skutečně velmi profesionální, jeho osobní přístup i sestry pak spíše takový chladný, z čehož jsem byla trochu nervózní :) Na zubech, kde mi vyměňoval plomby navíc našel další kazy, které mi spravil zcela zdarma v rámci voucherů. Panoramatický snímek, který byl součástí mi také vyhotovil. Obešla jsem se bez anestezie, nic nebolelo, ale samozřejmě mi nabídl, že kdyby bylo třeba, tak jí mohu využít. Velmi oceňuji, že lze na místě také platit kartou. Celkově jsem moc spokojená a doporučuji.