MUDr.

Serhii Marikutsa

Zubař Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 18 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Poskytování komplexní zubní péče. Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie. Oboru stomatologie se věnuji přes 12 let. Sna... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Poskytování komplexní zubní péče.
    Oboru stomatologie se věnuji přes 12 let.
    Snažím se pro své stávající i nové pacienty poskytnout veškerý možný komfort při ošetření. Proto nabízím vždy citlivý přístup, důkladné vyšetření pacienta, nejnovější materiály a lékařské postupy.

• zubní lékař - stomatolog

• bolesti zubů

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K p. Marikutsovi jsem šla se zakoupenými vouchery na výměnu plomb z amalgámových na bílé. Jeho práce mi přišla skutečně velmi profesionální, jeho osobní přístup i sestry pak spíše takový chladný, z čehož jsem byla trochu nervózní :) Na zubech, kde mi vyměňoval plomby navíc našel další kazy, které mi spravil zcela zdarma v rámci voucherů. Panoramatický snímek, který byl součástí mi také vyhotovil. Obešla jsem se bez anestezie, nic nebolelo, ale samozřejmě mi nabídl, že kdyby bylo třeba, tak jí mohu využít. Velmi oceňuji, že lze na místě také platit kartou. Celkově jsem moc spokojená a doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

zakoupila sem voucher na bílou plombu přes slevový portal , i tak ale nebyla za hubičku , měla byt v ceně anestezie a panoramatický snímek , u pana doktora to bylo se spozděním a v kvaltu , choval se slušně , vše proběhlo "normílně" , panoramatický snímek mi ovšem nikdo neudělal a na anestezii se mě ptal jestli ji chci - což jsem pravdu chtěla , obzvláště pak když už sem si ji předem zaplatila . Chtěla jsem nového zubaře , ale u pana doktora sem nezustala , zub me cca po roce stále občas trne ,což prý u bílych plomb bývá -ovšem tento fakt nemám nikde ověřený , pocitově už sem neměla zájem se vracet, kdyby to šlo dala bych asi 3,5 hvětdičky , neurazí nenadchne . Dávám 4 , jelikož to nebyla žádná hrůza tak by mi přišli 3 malo .

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem nadmíru spokojena. Odstranění zubního kazu proběhl víceméně bezbolestně a to bez použití anestetik. Pan doktor provedl krásnou práci. Chválím a zároveň děkuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionálny prístup pána doktora a sestričky. Moderné zariadenie. Rýchly a bezbolestný zákrok. Môj najmenej stresujúci zážitok u zubára. Úplná spokojnosť. Vrelo odporúčam. S pánom doktorom Marikutsom máte istotu, že Vaše zuby sú v správnych rukách :)
    Ďakujem.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pán doktor Marikutsa ma profesionalný přistup, všechní manipulace bily bezbolestní a svoji navštěvou sem velice spokojen.
    Děkuju, Oleksandr Leiko.

• Známý lékař jsem objevil díky kamarádce. Ze začátku jsem měl trochu nedůvěru k tomuto systému, ale bolest byla přesvědčivější, že musím využít. Další lehká nedůvěra byla v momentě, kdy mi pan doktor oznámil, že budeme trhat. Nebyl jsem na to připraven a jsem zvyklý tyto věci řešit pouze se svým lékařem. Bohužel nebyl čas na hrdinství, svolil jsem. Přístup pana doktora i sestřičky je přátelský a působí velmi profesionálně. Hned jsem se k panu doktorovi objednal na další návštěvu. Jen a jen doporučuji. Díky moc.

• Pán doktor Marikutsa ma z me prvni zkusenosti jen same pozitivum. Prijemne vystupovani, profesionalni pristup a spokojenost mych zubu nade vse :)Vrele doporucuji.

• Chtěla bych touto cestou pochválit pana doktora Marikutsu za profesionální přístup a bezbolestné provedení mého výkonu. Ze zubařů jsem měla odjakživa velký strach, ale pan doktor je velice citlivý, vše vysvětlí a výkon mi provedl bezbolestně a s perfektním výsledkem. Objednací doba je velice flexibilní, není třeba čekat dlouhé týdny a pracuje i během večerů a víkendů. Sestřička je moc milá slečna - našla jsem konečně ordinaci, kam se budu ráda dostavovat.
    Děkuji, Meierová Tereza

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora mohu jen doporučit, opravdu ví co dělá, všechno vysvětlí a navíc se na něj moc hezky kouká :) Sestřička je taky super, milá a ochotná. Zatím jediná ordinace, kde jsem se cítila opravdu dobře

• B

Přeháním? Vůbec ne, pokud ano, tak pan doktor Serhii Marikutsa si to skutečně zaslouží! Je mi přes čtyřicet let a doposud jsem se nesetkala s takovou výbornou péčí lékaře. A nejen to, ale i příjemným osobním jednáním. Pan doktor je velice pečlivý lékař. Je z něj úplně cítit, že svoji práci má skutečně rád. Rozhodla jsem se vyměnit si plomby amalgámové za bílé a dát si všechny zuby do pořádku. Hned při první návštěvě i se svými dětmi, jsem věděla, že v této ordinaci zůstanu. A pan doktor začal s opravou mých zubů. Dnes mi opravoval kazy a přitom pečlivě čistil zubní kámen, vyloženě si se zuby pohrál. Opravoval přední zuby a plomby vůbec nejsou vidět, žádný rozdíl od ostatních zubů. Výborná, pečlivá práce. Navíc jsem celkem srab a nejraději bych utekla už z čekárny, jaký mám strach ze zubaře. Po dnešku vím, že už nemusím, pan doktor mi dal injekci a oprava kazů byla úplně bezbolestná. I jsem chvílemi měla pocit, že usnu. :) Ordinaci má moderně vybavenou, čistou. Zaregistrovala jsem u pana doktora sebe a mé děti, které jsou též s panem doktorem spokojený. Navíc má v ordinaci super sestřičku, která to s dětmi umí. Mého osmiletého syna dokázala tak zabavit a pobavit, že by do této ordinace klidně chodil každý den, kdyby mohl :). Navíc u této sestřičky mám bonus k nezaplacení, jsem sluchově postižená, neslyším a komunikuji odezíráním a sestřička nejen, že má dobrou artikulaci, ale nikdy si při komunikaci nezapomene sundat roušku, abych ji rozuměla. To je super. Zkrátka, tato ordinace nemá chybu a všem mohu tohoto stomatologa doporučit. :) Pacientka Lenka Braham