lékař

Serhii Marikutsa

Zubař přijímá nové pacienty

Objednat se 36 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY. Poskytování komplexní zubní péče. Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie. Oboru stomatologie se… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

• PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY.
    Poskytování komplexní zubní péče.
    Oboru stomatologie se věnuji přes 12 let.
    Snažím se pro své stávající i nové pacienty poskytnout veškerý možný komfort při ošetření. Proto nabízím vždy citlivý přístup, důkladné vyšetření pacienta, nejnovější materiály a lékařské postupy.

• zubní lékař - stomatolog

• bolesti zubů

Fotografie

Hodnocení pacientů

• Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Běžný termín

Chválím pana doktora za vždy pečlivou práci a naprosto profesionální přístup - je vidět, že se opravdu vyzná a svou práci má rád.

S pozdravem Kristýna Slabá

• Umístění: Ludana s.r.o.Služby: vypadlá plomba

U tohoto pana doktora jsem velice spokojená. Zatím nejlepší zubař, kterého jsem měla. Každý jeho zákrok je bezbolestný Pro mě jenom škoda, že je daleko, jsem totiž z Kladna.

Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Běžný termín

velice děkuji za skvěle odvedenou práci, pana zubaře mohu zcela doporučit. příjemná ordinace, přístup, kvalitní péče... jsem nadmíru spokojená.

Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Doplnění a obnova poškozených zubů

Pan doktor je nejen velmi šikovný a citlivý odborník, ale také psycholog,
    který dokáže po všech stránkách pacienta připravit i na náročný zákrok.
    Vlastní výkon je virtuózní práce specialisty. Zcela mě zbavil pověstného strachu ze "zubaře". Mohu ho vřele doporučit.
    Alena Sklenářová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Vstupní prohlídka, ošetření více kazů po vypadnutí 2 plomb

Profi práce, rychlost, možnost platby kartou a vše provedeno v sobotu večer, mimo moji pracovní dobu. Určitě se budu vracet i kvůli dalším ošetřením. Díky moc !

Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Akutní problém

Pan doktor je velice šikovný a pečlivý, působí velice profesionálním dojmem. Vyzařuje z něj klid a nadhled, dobrá souhra se sestřičkou.
    Díky panu doktorovi jsem se přestal bát zubaře.

Umístění: Ludana s.r.o.Služby: Běžný termín

Musím pochválit skvělou práci doktora. Dělal mi kaz na jedničce, který je lehce viditelný a tak u tohoto procesu je třeba najít vhodný odstín plomby a dobře ji schovat, aby splynula se zbytkem zubu a to se Panu doktorovi podařilo na jedničku. Oceňuji také umrtvení, následnou bezbolestnou a rychlou práci.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Všechno bylo opravdu skvěle,vřele doporučuji.Bezvadný zubař,sestra,prostředí,jednání,vysvětlení,zkrátka ten kdo se bojí zubaře zde opravdu mít vůbec strach.Vše ok

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Rychlá a bezbolestná extrakce osmičky v sobotu. Profesionální přístup, důkladné vysvětlení zákroku, doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor a sestřička jsou velice příjemní a byla jsem velice spokojená s přístupem a kvalitou odvedené práce. Mohu jen doporučit.
    Jiřina.C

Nejblížší termíny: