MUDr.

Serhii Marikutsa

Zubař Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 29 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Poskytování komplexní zubní péče. Jsem specialista v oboru estetické a záchovné stomatologie, endodoncie a protetické stomatologie. Oboru stomatologie se věnuji přes 12 let. Sna... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Poskytování komplexní zubní péče.
    Oboru stomatologie se věnuji přes 12 let.
    Snažím se pro své stávající i nové pacienty poskytnout veškerý možný komfort při ošetření. Proto nabízím vždy citlivý přístup, důkladné vyšetření pacienta, nejnovější materiály a lékařské postupy.

Znalost jazyků

• bolesti zubů

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Všechno bylo opravdu skvěle,vřele doporučuji.Bezvadný zubař,sestra,prostředí,jednání,vysvětlení,zkrátka ten kdo se bojí zubaře zde opravdu mít vůbec strach.Vše ok

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Rychlá a bezbolestná extrakce osmičky v sobotu. Profesionální přístup, důkladné vysvětlení zákroku, doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor a sestřička jsou velice příjemní a byla jsem velice spokojená s přístupem a kvalitou odvedené práce. Mohu jen doporučit.
    Jiřina.C

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor ma chladny a nezaujaty vyraz. Osetreni zubu provedl velmi rychle, ale vysledek byl spise prumerny. Rade lidi bude jiste vyhovovat. Dobra lokalita a moznost prijit i v sobotu je pozitivni.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K p. Marikutsovi jsem šla se zakoupenými vouchery na výměnu plomb z amalgámových na bílé. Jeho práce mi přišla skutečně velmi profesionální, jeho osobní přístup i sestry pak spíše takový chladný, z čehož jsem byla trochu nervózní :) Na zubech, kde mi vyměňoval plomby navíc našel další kazy, které mi spravil zcela zdarma v rámci voucherů. Panoramatický snímek, který byl součástí mi také vyhotovil. Obešla jsem se bez anestezie, nic nebolelo, ale samozřejmě mi nabídl, že kdyby bylo třeba, tak jí mohu využít. Velmi oceňuji, že lze na místě také platit kartou. Celkově jsem moc spokojená a doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

zakoupila sem voucher na bílou plombu přes slevový portal , i tak ale nebyla za hubičku , měla byt v ceně anestezie a panoramatický snímek , u pana doktora to bylo se spozděním a v kvaltu , choval se slušně , vše proběhlo "normílně" , panoramatický snímek mi ovšem nikdo neudělal a na anestezii se mě ptal jestli ji chci - což jsem pravdu chtěla , obzvláště pak když už sem si ji předem zaplatila . Chtěla jsem nového zubaře , ale u pana doktora sem nezustala , zub me cca po roce stále občas trne ,což prý u bílych plomb bývá -ovšem tento fakt nemám nikde ověřený , pocitově už sem neměla zájem se vracet, kdyby to šlo dala bych asi 3,5 hvětdičky , neurazí nenadchne . Dávám 4 , jelikož to nebyla žádná hrůza tak by mi přišli 3 malo .

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem nadmíru spokojena. Odstranění zubního kazu proběhl víceméně bezbolestně a to bez použití anestetik. Pan doktor provedl krásnou práci. Chválím a zároveň děkuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionálny prístup pána doktora a sestričky. Moderné zariadenie. Rýchly a bezbolestný zákrok. Môj najmenej stresujúci zážitok u zubára. Úplná spokojnosť. Vrelo odporúčam. S pánom doktorom Marikutsom máte istotu, že Vaše zuby sú v správnych rukách :)
    Ďakujem.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pán doktor Marikutsa ma profesionalný přistup, všechní manipulace bily bezbolestní a svoji navštěvou sem velice spokojen.
    Děkuju, Oleksandr Leiko.

• Známý lékař jsem objevil díky kamarádce. Ze začátku jsem měl trochu nedůvěru k tomuto systému, ale bolest byla přesvědčivější, že musím využít. Další lehká nedůvěra byla v momentě, kdy mi pan doktor oznámil, že budeme trhat. Nebyl jsem na to připraven a jsem zvyklý tyto věci řešit pouze se svým lékařem. Bohužel nebyl čas na hrdinství, svolil jsem. Přístup pana doktora i sestřičky je přátelský a působí velmi profesionálně. Hned jsem se k panu doktorovi objednal na další návštěvu. Jen a jen doporučuji. Díky moc.