STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

(15 názorů)

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY! Vítáme Vás na stránkách zubní ordinace Stomatologie Rokoska Přijímáme nové pacienty. Naše zubní ordinace je zařízena pouze moderním vybavením a kvalitními materiály, které z... Více

STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

V Holešovičkách 1154/33

182 00 , Praha , hl. město Praha

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY!
Vítáme Vás na stránkách zubní ordinace Stomatologie Rokoska
Přijímáme nové pacienty. Naše zubní ordinace je zařízena pouze moderním vybavením a kvalitními materiály, které zajistí úspěšnou léčbu. Provádíme zubní pohotovost. Věnujeme se také dětské stomatologii. Smlouvy se zdravotními pojišťovnami, komplexní péče, dentální hygiena, citlivý a individuální přístup. www.stomrokoska.cz

Naše vybavení

Zákroky

• PREVENTIVNÍ PROHLÍDKA
  • DENTÁLNÍ HYGIENA
  • ZÁCHOVNÁ STOMATOLOGIE
  • ošetření zubního kazu (estetická bílá výplň)
  • endodoncie (nadstandardni ošetření kanálku)
  • zhotovení korunky-metalokeramika

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: lékař Serhii Marikutsa ošetření zubního kazu

S pánem doktorem jsem naprosto spokojená. Je velmi milý, vstřícný a svoji práci dělá pečlivě. Musím ho jedině doporučit. Skvělý lidský a profesionální přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Serhii Marikutsa zubní vyšetření

Pan doktor i ( jeho personal ) byl velmi prijemny a pomohl mi od bolesti. Velke diky. Nasla jsem si ho nahodne na internetu a po prvni navsteve velka spokojenost.

• S
    Lékař: lékař Serhii Marikutsa ošetření zubního kazu

5 hvězdiček je pro pana doktora Marikutsu málo. Je to vynikající stomatolog. Já jsem měla až panický strach ze zubařů, když jsem byla poprvé, samozřejmě jsem strachem upustila pár slz a dnes? Vím, že když pan doktor řekne ''Nebude to bolet.'', tak to fakt bolet nebude. Sestřička je moooc milá a pan doktor taky. Mě tedy pod injekcí vrtal kaz, dělal nový zub a teď i trhal. Byly to ale naprosto bezbolestné výkony. Chodíme k němu i s rodiči a moc rádi. Našla jsem pana doktora přes tento portál a už bych asi nikomu jinému nikdy nevěřila. Takže já moc děkuji za úžasnou a hlavně BEZBOLESTNOU péči.

• V
    Lékař: MDDr. Veronika Cséfalvaiová zubní vyšetření

Nelze jinak hodnotit než skvěle. Paní doktorka je skutečně profesionálkou. Ošetření je bezbolestné (s umrtvením), pečlivé, odborné. K pacientovi přistupuje velice lidsky a vždy hledá to nejlepší řešení problému. Je to právě paní doktorka, která mě zbavila strachu ze zubaře. Velká pochvala také patří paní sestřičce, jejíž přístup je stejný jako u paní doktorky. Za sebe můžu paní doktorku vřele doporučit.

• L
    Lékař: MDDr. Veronika Cséfalvaiová

K paní doktorce jsme se přihlásili s manželem teprve nedávno, ale oba jsme s její dosavadní prací i přístupem velmi spokojení. Paní doktorka je skutečně profesionál na svém místě. Nejen, že je velmi trpělivá, ochotná, milá a empatická, ale každý úkon provádí velmi pečlivě a absolutně bezbolestně (umrtvení je samozřejmostí), vše vám důkladně vysvětlí ... Já osobně jsem měla dosud panickou hrůzu z každé návštěvy zubaře, ale díky paní doktorce a jejímu přístupu se tohoto strachu postupně zbavuji a troufám si říci, že se pro mne návštěva zubaře stane běžnou záležitostí, které se není důvod nijak zvlášť obávat. Stejně milá a velmi trpělivá je i paní sestřička, která s vámi ochotně hledá nejvhodnější termín návštěvy apod. Mohu skutečně jen doporučit.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Serhii Marikutsa ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je pečlivý, poradí, vysvětlí, dá na výběr. Sestřička rovněž příjemná. Ráda doporučuji! :)

• P
    Lékař: lékař Serhii Marikutsa Kontrola

Velmi vstřícný lékař, objednací doba přijatelná, nabídka nadstandardních procedur a milá sestřička..

• Ověřeny pacient
    Lékař: lékař Serhii Marikutsa ošetření kořenových kanálků

Byla jsem u pana doktora včera poprvé a sice ošetření ze začátku trochu bolelo, ale u mě nástup účinku injekce trvá dlouho. Snad příště pan doktor počká ještě déle????. Jinak jsem, ale nadšená! Naprosto úžasná práce! Úžasný přístup. Těším se na příště a to jsem po návštěvě zubaře ještě nikdy neřekla!????. Děkuji pane doktore.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Serhii Marikutsa Pravidelna prohlidka

Vsechno perfektni. Perfektni komunikace, prijemny pan doktor i sestricka. Vedle v ambulaci provadeji i dentailni hygienu.

• H
    Lékař: MDDr. Veronika Cséfalvaiová porcelánové korunky

Paní doktorka je velice příjemná, s pacientem jedná empaticky. Snaží se o co nejklidnější atmosféru a pokud jste nervózní nebo ve stresu, vždy se snaží o co nejvlídnější přístup.
    Jako pacient hodnotím práci paní doktorky plným počtem bodů, korunka byla rychlá, celková práce na korunce a úpravě zubu byla bezbolestná (samozřejmě s umrtvením), korunka vypadá, jako kdyby tam ani nebyla korunka, ale normální zub.
    Jsem velice spokojený s prací a přístupem paní doktorky.
    Stejné hodnocení patří i paní sestřičce, která je milá a i ona se snaží uklidit pacienta, který zrovna dvakrát k zubaři rád nechodí.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu