STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

(38 názorů)

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY! Vítáme Vás na stránkách zubní ordinace Stomatologie Rokoska Přijímáme nové pacienty. Naše zubní ordinace je zařízena pouze moderním vybavením a kvalitními materiály, které z... Více

STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

V Holešovičkách 1154/33

182 00 , Praha , hl. město Praha

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY!
Vítáme Vás na stránkách zubní ordinace Stomatologie Rokoska
Přijímáme nové pacienty. Naše zubní ordinace je zařízena pouze moderním vybavením a kvalitními materiály, které zajistí úspěšnou léčbu. Provádíme zubní pohotovost. Věnujeme se také dětské stomatologii. Smlouvy se zdravotními pojišťovnami, komplexní péče, dentální hygiena, citlivý a individuální přístup. www.stomrokoska.cz

Naše vybavení

Zákroky

• PREVENTIVNÍ PROHLÍDKA
  • DENTÁLNÍ HYGIENA
  • ZÁCHOVNÁ STOMATOLOGIE
  • ošetření zubního kazu (estetická bílá výplň)
  • endodoncie (nadstandardni ošetření kanálku)
  • zhotovení korunky-metalokeramika

• Serhii Marikutsa

Zubař, lékař

• S
      Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.Služby: ošetření zubního kazu

5 hvězdiček je pro pana doktora Marikutsu málo. Je to vynikající stomatolog. Já jsem měla až panický strach ze zubařů, když jsem byla poprvé, samozřejmě jsem strachem upustila pár slz a dnes? Vím, že když pan doktor řekne ''Nebude to bolet.'', tak to fakt bolet nebude. Sestřička je moooc milá a pan doktor taky. Mě tedy pod injekcí vrtal kaz, dělal nový zub a teď i trhal. Byly to ale naprosto bezbolestné výkony. Chodíme k němu i s rodiči a moc rádi. Našla jsem pana doktora přes tento portál a už bych asi nikomu jinému nikdy nevěřila. Takže já moc děkuji za úžasnou a hlavně BEZBOLESTNOU péči.

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.Služby: ošetření kořenových kanálků

Pan doktor je pečlivý, poradí, vysvětlí, dá na výběr. Sestřička rovněž příjemná. Ráda doporučuji! :)

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Veronika Cséfalvaiová

Zubař, MDDr.

• V
      Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.Služby: zubní vyšetření

Nelze jinak hodnotit než skvěle. Paní doktorka je skutečně profesionálkou. Ošetření je bezbolestné (s umrtvením), pečlivé, odborné. K pacientovi přistupuje velice lidsky a vždy hledá to nejlepší řešení problému. Je to právě paní doktorka, která mě zbavila strachu ze zubaře. Velká pochvala také patří paní sestřičce, jejíž přístup je stejný jako u paní doktorky. Za sebe můžu paní doktorku vřele doporučit.

• L
      Umístění: STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

K paní doktorce jsme se přihlásili s manželem teprve nedávno, ale oba jsme s její dosavadní prací i přístupem velmi spokojení. Paní doktorka je skutečně profesionál na svém místě. Nejen, že je velmi trpělivá, ochotná, milá a empatická, ale každý úkon provádí velmi pečlivě a absolutně bezbolestně (umrtvení je samozřejmostí), vše vám důkladně vysvětlí ... Já osobně jsem měla dosud panickou hrůzu z každé návštěvy zubaře, ale díky paní doktorce a jejímu přístupu se tohoto strachu postupně zbavuji a troufám si říci, že se pro mne návštěva zubaře stane běžnou záležitostí, které se není důvod nijak zvlášť obávat. Stejně milá a velmi trpělivá je i paní sestřička, která s vámi ochotně hledá nejvhodnější termín návštěvy apod. Mohu skutečně jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře