STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

(21 názorů)

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY! Vítáme Vás na stránkách zubní ordinace Stomatologie Rokoska Přijímáme nové pacienty. Naše zubní ordinace je zařízena pouze moderním vybavením a kvalitními materiály, které z... Více

STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

V Holešovičkách 1154/33

182 00 , Praha , hl. město Praha

PŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY!
Vítáme Vás na stránkách zubní ordinace Stomatologie Rokoska
Přijímáme nové pacienty. Naše zubní ordinace je zařízena pouze moderním vybavením a kvalitními materiály, které zajistí úspěšnou léčbu. Provádíme zubní pohotovost. Věnujeme se také dětské stomatologii. Smlouvy se zdravotními pojišťovnami, komplexní péče, dentální hygiena, citlivý a individuální přístup. www.stomrokoska.cz

Naše vybavení

Zákroky

• PREVENTIVNÍ PROHLÍDKA
  • DENTÁLNÍ HYGIENA
  • ZÁCHOVNÁ STOMATOLOGIE
  • ošetření zubního kazu (estetická bílá výplň)
  • endodoncie (nadstandardni ošetření kanálku)
  • zhotovení korunky-metalokeramika

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Serhii Marikutsa estetická stomatologie

Pana Doktora (píši záměrně velké D) vřele doporučuji. Obavy z ošetření u zubaře zcela vymizely, pan doktor je milý a opravdu profesionál. Svoje zuby dnes ani nepoznávám, opravdu doporučuji.

Lékař: lékař Serhii Marikutsa ošetření zubního kazu

Osobní, citlivý a zároveň profesionální přístup. Lékař, u kterého se cítíte bezpečně a s vědomím, že je zde pro vás a udělá vše, aby vám pomohl. A zkušenost s výsledkem provedených zákroků je jedinečná. Děkuji.
    Jirina Lhotska

• A
    Lékař: MDDr. Veronika Cséfalvaiová zubní vyšetření

K paní doktorce chodíme celá rodina. S její práci jsme naprosto spokojení (včetně syna, který šel raději trhat zub do ordinace, než doma). Prošli jsme si u ní od výměny starých amalgánů, přes opravy kazů, odštěpené jedničky, bělení zubů, nasazení korunky až po trhání zubů. Její práce je precizní a klade důraz na detail. Co se týče jedniček, oprava byla udělaná dokonale, vůbec není vidět výplň a perfektně vše drží. Všechny zákroky proběhli úplně bezbolestně a ve spolupráci s pacientem (práci i čas přizpůsobuje požadavkům). Vše předem vysvětlí a poradí i s následnou péči. Součástí ordinace je i dentální hygiena, a není nutné navštěvovat další kliniku. Ordinační doba vyhovuje i zaneprázdněným lidem (pozdní odpoledne i víkend). Jsme moc rádi, že jsme se k ní dostali a určitě doporučujeme i pro typy, které mají strach ze zubařů:) U paní doktorky ho určitě překonáte:).

Lékař: lékař Serhii Marikutsa estetická stomatologie

Děkuji panu doktorovi za skvělou péči , milý přístup Je precizní a šikovný. Vybrala jsem si podle recenzí, mohu jen doporučit.

• V
    Lékař: lékař Serhii Marikutsa léčba onemocnění dásní

Dělají vše na 101% a navíc jsou i velmi hodný :-) vše podrobně vysvětlují a strach ze zubaře, už není.

• Z
    Lékař: MDDr. Veronika Cséfalvaiová ošetření zubního kazu

Paní doktorka je úžasná, šikovná a milá :) ošetření je bezbolestné, všechno vysvětlí, je příjemná a má krásnou ordinaci :)

• M
    Lékař: lékař Serhii Marikutsa ošetření zubního kazu

S pánem doktorem jsem naprosto spokojená. Je velmi milý, vstřícný a svoji práci dělá pečlivě. Musím ho jedině doporučit. Skvělý lidský a profesionální přístup.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: lékař Serhii Marikutsa zubní vyšetření

Pan doktor i ( jeho personal ) byl velmi prijemny a pomohl mi od bolesti. Velke diky. Nasla jsem si ho nahodne na internetu a po prvni navsteve velka spokojenost.

• S
    Lékař: lékař Serhii Marikutsa ošetření zubního kazu

5 hvězdiček je pro pana doktora Marikutsu málo. Je to vynikající stomatolog. Já jsem měla až panický strach ze zubařů, když jsem byla poprvé, samozřejmě jsem strachem upustila pár slz a dnes? Vím, že když pan doktor řekne ''Nebude to bolet.'', tak to fakt bolet nebude. Sestřička je moooc milá a pan doktor taky. Mě tedy pod injekcí vrtal kaz, dělal nový zub a teď i trhal. Byly to ale naprosto bezbolestné výkony. Chodíme k němu i s rodiči a moc rádi. Našla jsem pana doktora přes tento portál a už bych asi nikomu jinému nikdy nevěřila. Takže já moc děkuji za úžasnou a hlavně BEZBOLESTNOU péči.

• V
    Lékař: MDDr. Veronika Cséfalvaiová zubní vyšetření

Nelze jinak hodnotit než skvěle. Paní doktorka je skutečně profesionálkou. Ošetření je bezbolestné (s umrtvením), pečlivé, odborné. K pacientovi přistupuje velice lidsky a vždy hledá to nejlepší řešení problému. Je to právě paní doktorka, která mě zbavila strachu ze zubaře. Velká pochvala také patří paní sestřičce, jejíž přístup je stejný jako u paní doktorky. Za sebe můžu paní doktorku vřele doporučit.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu