Ordinace praktického lékaře
Jeseniova 208/2769, Praha

Paní doktorka mi dvakrát pomáhala telefonicky, jako zástup. Je velice slušná, nápomocná a opravdu jsem měl důvěru, že je léčba správná a snaží se mi pomoci. Děkuji.

Umístění: Ordinace praktického lékaře kašel

Nejhorší doktorka, kterou jsem kdy navštívila. Jednou jsem k ní přišla 45 minut před zavírací dobou a už
mě nevzala s tím, že bere posledního pacienta 30 minut před koncem. Druhá zkušenost byla snad ještě horší, šla jsem za ní s tím, že mám šílený kašel a ona mi řekla, ať si laskavě zajedu ke svému doktorovi do svého bydliště. Završila to tím, že mi dala antibiotika na podle ní angínu. Nejsem doktor, ale angínu poznám a nevěřila jsem jí. Zajela jsem si tak opravdu ke své doktorce, která mě důkladně prohlédla a řekla mi, že žádnou angínu nemám. Titul Mudr bych paní doktorce odebrala! :) Pokud chcete i na virózu dostat antibiotika určitě se u ní zastavte.

Paní doktorka je výborná. Dostala jsem se k ní ještě jako studentka (má ordinaci hned vedle VŠE kolejí) defacto náhodou a bylo to velké štěstí.
NIkdy nic nezanedbá, nemá problém vypsat vám papír specialistovi, když se jí něco nezdá. Rozhodně pacienty neodbývá, více podobně pečlivých lékařů.. Při podezření na vážnější problém mi zavolala i po své pracovní době, aby mě obratem poslala na další vyšetření a vysvětlila mi co a jak.
Chodí k ní i manžel a také je velmi spokojený.

Je skvělá. Skutečný domácí lékař Jsem u ní už také téměř dvacet let. Dá se a dalo se i v minulosti o ní o všem vklidu domluvit. Václav Sluka, Mgr.

Lékařka starého střihu, antibiotika na všechno, nebyl jsem s ní spokojen. Přišel jsem nemocný, vyšetřila mě, pak na mě vychrlila 10 informací. Když jsem jí požádal, jestli mi to může zopakovat, tak se na mě dívala jak na mentálně retardovaného a vychrlila to ještě rychleji, asi abych už odešel. Asi jí nedošlo, že k ní přišel člověk bez lékařského vzdělání a ještě k tomu s horečkou. Nedoporučuju.

K paní doktorce jsem chodila 10 let a byla jsem s ní velmi spokojena. Je rozumná, citlivá, dokáže poradit a odborně pomoci. S doporučením specialistů jsem byla vždy spokojena. Neschopenku do práce mi při nemoci vystavila vždy bez problémů. Odcházím od ní opravdu velmi nerada a pouze z důvodu stěhování. V ordinaci se téměř nečeká, dokáže objednat na přesný čas, který dodrží. Kéž by takových lékařů bylo více. Terezka K.

Dlouhodobá zkušenost (pacientem asi 20 let) je téměř 100% pozitivní.

X

Ačkoliv paní doktorka působí na první setkání poněkud nepřístupně až odměřeně a má zjevně dost špatnou paměť na lidi (nebo ji spíš umí oproti jiným lékařům hůře skrývat, protože i velmi oblíbený a často navštěvovaný doktor obvykle ví jak mě oslovit až když mu na monitoru naskočí od sestry má karta :-)), musím z vlastní zkušenosti říct že je paní doktorka velmi pečlivá, nepodcení ani poměrně nejasné příznaky a pro jistotu nechá provést dodatečná vyšetření (která bohužel potvrdila že bylo její podezření správné) Nemoc nikdy nezlehčuje ale léčí, člověk si u ní nikdy nepřipadá jako "simulant který si stále na něco stěžuje". Nenechte se proto odradit rázným vystupováním ve dveřích ordinace, v případě nemoci se paní doktorka vždy ukáže jako pečlivý a chápavý lékař.

V paní doktorce Jíchové jsem se velice zklamala. Pokud k ní jdete jen s chřipkou nebo zablokovanou páteří, tak na to je machr. Na jakékoliv další problémy předepisuje pouze antibiotika nebo je to dle jejího názoru psychické, protože pokud jste student, tak jste zákonitě zařazeni do skupiny "blázen", popř. "simulant". 14 dní jsem k ní chodila téměř každý den s opuchlým obličejem a krkem (což se každým dnem viditelně zhoršovalo), následně se objevilo i několik modřin na hrudníku, přičemž mi bylo sděleno, že to mám psychické, protože jsem měla před státnicemi a ačkoliv jsem jí říkala, že se den ode dne cítím hůř a problémy se rapidně zhoršují, s každou návštěvou mi tvrdila, že vypadám báječně. Nakonec mě milostivě objednala k "výbornému" specialistovi (mimojiné z mého vlastního osobního telefonu a ještě mi vynadala, že mám krám, když mi došlo baterka), z čehož jsem měla pocit, že to byli kamarádi a paní doktorka o mě již předem oznámila, že jsem pouze "simulant", tudíž ke mě bylo tak také přistupováno. Následně jsem o dva dny později skončila již s dušností na pohotovosti a z té rovnou na 14 dní v nemocnici, kde mi zjistili agresivní formu lymfomu a krevní sraženinu, při které pokud by nebyla zahájena okamžitá léčba, byla jsem ohrožena na životě. Celou touto situací jsem k paní doktorce ztratila naprostou důvěru a přecházím k jinému lékaři. Ještě bych chtěla podotknout, že paní doktorka nikdy nezapomene na manipulační poplatek, i pokud jste tam již poněkolikáté stále se stejnými problémy, které ona nemá zájem řešit, dá se říci, že by za vámi běžela pro 30 Kč až k tramvaji.

Po 20ti letech mohu konstatovat, že paní doktorka je rozhodně svérázná (zejména ke studentům) ale naprostý profesionál a především velmi příjemná. Ačkoli mé návštvěvy byly spíše ohledně formalit - potvrzení a tak, vždy spokojenost a je vidět dlouholetá zkušenost.