Zubní ordinace v centru Prahy. Stomatologie. Poskytujeme velmi kvalitní, komplexní a současně cenově dostupnou zubní péči. Přijímáme nové pacienty.

• Zubní kámen
  • Bolesti zubů
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: Aurora Dent s.r.o Jiný

Jsem maximálně spokojená. Zatím moje nejpříjemnější dentální hygiena! Pečlivý, šikovný a ještě navíc milý! Profesionální přístup, ošetření absolutně bezbolestné. Doporučuji!

Umístění: Aurora Dent s.r.o estetická stomatologie

Velice příjemný a hlavně šikovný a precizní doktor. Vše vysvětlí, uklidní, je dochvilný. Vřele doporučuji.

Umístění: Aurora Dent s.r.o zubní vyšetření

Skvělý pan doktor a velice přijemné prostředí ordinace. První zubař, ke kterému se vrátím rád. Byl jsem zde 15.1. na dentální hygieně a nemám co vytknout. Opravdu pečlivý, jemný a profesionální přístup. Výkon byl úplně bez bolesti. Předchozí recenze nelhaly. Mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Aurora Dent s.r.o ošetření zubního kazu

Po dlouhé době jsem konečně našla lékaře, kterému jde především o pacienta. Oceňuji především citlivý a profesionální přístup. Velmi doporučuji.

Umístění: Aurora Dent s.r.o zubní vyšetření

Pan doktor mně zbavil strachu ze zubařů. Velice pečlivý a citlivý přístup. Rozhodně doporučuji všem, pro které je zubař noční můra. Naposledy jsem byla na dentální hygieně a opět skvělá práce.

Umístění: Aurora Dent s.r.o odstranění zubů

Pan doktor byl velice citlivý, ani jsem nepostřehl že mi píchl injekci. Velice pečlivě mi udělal dentální hygienu.

O
Umístění: Aurora Dent s.r.o estetická stomatologie

Profesionální přístup, jemné a citlivé ruce pana doktora. Vše vysvětlí před zákrokem, vřele doporučuji.

• Zubní kámen
  • Bolesti zubů