O nás

Zubní ordinace v centru Prahy. Stomatologie. Poskytujeme velmi kvalitní, komplexní a současně cenově dostupnou zubní péči. Přijímáme nové pacienty.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (10)

Ruslan Velyhorskyi ošetření kořenových kanálků

Už jsem byla u hodně zubařů, ale pan Velyhorskyi je zdaleka nejlepší! Totální profík. Nejvíc trpělivý, empatický a citlivý zubař. Všechno dopředu říká, co bude dělat. Web dovoluje jen 5 hvězdiček, ale nejradši bych mu dala tisíc.

Ruslan Velyhorskyi ošetření zubního kazu

NEJLEPŠÍ PAN DOKTOR, kterého známe lepší prostě není!!!

Ruslan Velyhorskyi Jiný

Maximální spokojenost! Trpělivý, milý a příjemný lékař, který nedělá žádný prudký a nečekaný pohyb. Vše, co bude dělat, dopředu říká a maximálně se snaží, aby nebylo nic bolestivé.

Ruslan Velyhorskyi Jiný

Jsem maximálně spokojená. Zatím moje nejpříjemnější dentální hygiena! Pečlivý, šikovný a ještě navíc milý! Profesionální přístup, ošetření absolutně bezbolestné. Doporučuji!

Ruslan Velyhorskyi estetická stomatologie

Velice příjemný a hlavně šikovný a precizní doktor. Vše vysvětlí, uklidní, je dochvilný. Vřele doporučuji.

Ruslan Velyhorskyi zubní vyšetření

Skvělý pan doktor a velice přijemné prostředí ordinace. První zubař, ke kterému se vrátím rád. Byl jsem zde 15.1. na dentální hygieně a nemám co vytknout. Opravdu pečlivý, jemný a profesionální přístup. Výkon byl úplně bez bolesti. Předchozí recenze nelhaly. Mohu jen a jen doporučit.

Ruslan Velyhorskyi ošetření zubního kazu

Po dlouhé době jsem konečně našla lékaře, kterému jde především o pacienta. Oceňuji především citlivý a profesionální přístup. Velmi doporučuji.

Ruslan Velyhorskyi zubní vyšetření

Pan doktor mně zbavil strachu ze zubařů. Velice pečlivý a citlivý přístup. Rozhodně doporučuji všem, pro které je zubař noční můra. Naposledy jsem byla na dentální hygieně a opět skvělá práce.

Ruslan Velyhorskyi odstranění zubů

Pan doktor byl velice citlivý, ani jsem nepostřehl že mi píchl injekci. Velice pečlivě mi udělal dentální hygienu.

Ruslan Velyhorskyi estetická stomatologie

Profesionální přístup, jemné a citlivé ruce pana doktora. Vše vysvětlí před zákrokem, vřele doporučuji.

Kontakt

Sokolská 1638/37, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps