ASKLEPION
Londýnská 160/39, Praha

Umístění: ASKLEPION Jiný

Pan docent Šmucler mi voperoval 7 implantátů do horní a 6 do dolní čelisti. Po protetických pracích mám ve své bezzubé ústní dutině krásný funkční chrup. Pan docent pracuje precizně, rychle, klidně a s nadhledem takže jsem ani vteřinu nezapochybovala o výsledku. Je to špičkový stomatochirurg. Oceňuji rovněž jeho snahu finančně nezruinovat učitelskou důchodkyni.
Pan docent Šmucler podstatně zkvalitnili můj život, a proto jsem si dovolilai nazvat své zuby Šmuclerky.

Pan doc.Šmucler je stomatolog - profesionál, vstřícný, vždy usměvavý. Dokázal opravit lajdácky provedenou augmentaci v Ostravě, s ošklivou náhradou zubu. Nevěřila bych, že se to dá ještě napravit. Moc,moc děkuji.

Je mi znám jako osoba VIP. Přesto jsem přesvědčen, že je to člověk se všemi pěti " P ". Nejvíc co mě osobně ranilo, byl rozchod s manželkou, což jsem přesvědčen, že tento člověk si něco podobného nezasloužil. Zažil jsem podobné a vždy je v tom žena. Když má chlap zájem o vše co se týká domácnosti, práce a spoustu navíc, je vždy ten nejhorší!!! Kde ty ženský tu špínu nacházejí, bych rád věděl. Držím Vám pane doktore všechny pěsti, které přináší štěstí. Věřím, že vy ho budete mít. Jste člověk na svém místě, sečtělí a žádný břídil, který o něco milého co Vás bude milovat zakopnete. Jen se netrapte, nepropadejte panice, však vše přebolí. To vše Vám přeji JÁ Vladimír Čiko z Brna. Samotnému je mi to líto, protože vím ze svých zkušeností, že to bolí.

Vyborny lekar a velice prijemny a lidsky pan. O penize mu vubec nejde ! Prijela jsem za nim do Prahy ze Zenevy. Za konsultaci mi nejenom, nic nefakturoval ale dokonce se mi snazil pomoci tim ze mi doporucil misto kde by me mohli s maxilo-facialnim problemem pomoci. Az se dostanu z nejhorsiho to jest vyrovnat zdeformovanou dolni celist, tak se k nemu na 100% vratim. Byla jsem v jeho ordinaci v Asklepionu v listopadu 2013. Marcela Prochazkova

Ř

Jak může takového psát o p.Šmuclerovi takové nehorázné pomluvy já sama za sebe můžu napsat že jako stomatolog i jako člověk je vynikající a když už chcete pomlouvat tak se podepište

Záporná hodnocení na p.doc.Šmuclera brát s nadhledem,jsme v čechách,kde úspěch se trestá.Z těch údajně nespokojených nepodepsaných klientů vyřazuje závist,zloba,hloupost a nezkušenost a vím dobře o čem mluvím.Jsem 3 rok po složité operaci,konečného stádia parodentozy,extrakci celé hoření čelisti,otevřeného sinus lift,zavedení 10 implantátů,šití a j., provedené p.doc.Šmuclerem.CHirurgii a protetické práce i přístup pana docenta hodnotím vysoce profesionálně a vřele doporučuji i cena implantátů v Asklepionu není luxusem.

U p. Šmuclera jsem si nechal trhat 1. ze 4 trhaných osmiček a výsledek byl více než dobrý (min. bolestivý bez dlouhodobějších následků). Ostatní názory jsou novějšího data, v mém případě se jednalo cca o rok 2006 s působností na stomatologii v Kateřinské ul.
Po trhání zbylých 3 osmiček na totožné adrese, však ne tak zkušenými zubaři, jsem po zákrocích konzumoval zásobu paralenů í ibalginů co jsem měl doma...
ZE SVÉ ZKUŠENOSTI MOHU JEN DOPORUČIT!!!