Privátní zubní ordinace
Krásova 24/957, Praha

Nejlepší zubař. Chodím už pár let a od té doby, mám zuby naprosto v pořádku.
Jsem ráda, že mi byl Mudr Roman Sedláček doporučen.

Umístění: Privátní zubní ordinace

Jeden z nejlepších zubařů, které znám. Mohu všem doporučit, začala k němu chodit celá moje rodina a všichni jsou spokojenější, než byli dřív. Nikomu nenutí drahá řešení, vždy doporučí to, co je nejlepší pro pacienta.

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla! Člověk si sice připlatí, ale vše je krásně poctivě udělané. Doporučuji!

Je to poprve, co piši hodnoceni! MUDr . Roman Sedláček se stal po cca 16 ti letech součásti mého života . Vim , že mu mohu plně důvěřovat, že mi vytvoři hezký úsměv, že u něj nikdy nebudu trpět , že se pokaždé zasměji a hlavně , že se k němu vždy těši moje 2 děti. Doufám, že nám naše zubni přatelstvi vydrži dalších xxxx let.....s diky Edita Holeček

Někomu se jeho přístup skutečně může zdát arogantní, ale je to omyl. Veškeré úkony vysvětlí, udělá rozpočet kterého se drží a naprosto skvěle odvede svoji práci. Používá moderní metody a má milou sestřičku. A ano, to všechno něco stojí.

Po dlouhé době jsem našla konečně lékaře na svém místě, vše vysvětlí, má více variant k řešení.
Umí, ví a má k dispozici techniku. Díky předešlému lékaři jsem přišla o více zubů a málem i kost.
Dr. Sedláček mi během roku vše opravil a zachránil. Pravda něco peněz to stálo, ale za zdraví nelituji.
Ani já jsem se s arogancí nesetkala, je opravdu ráznější, ale jen díky němu se můj syn konečně začal starat
o chrup tak jak je třeba.

Sice toto neni levny doktor, ale ta kvalita podle me stoji za to. Kdyz mi lecil naposled tak daval zaruku na svou praci 10let, v mem pripade se jednalo o bile plomby.

K panu doktorovi jsem chodila zhruba před osmi lety, a péči, kterou poskytuje, je skutečně nadstandardní. Vše vysvětlil, ukázal, v ordinaci jsem byla klidně hodinu s jedním zubem. Spravil mi všechny škody napáchané předchozím lékařem. Stálo mě to sice dost peněz, ale dodneška nebylo potřeba nic z jeho práce předělávat, a dokonce má nová paní zubařka (po přestěhování) pochválila jeho práci.

Pokud se jedná o Romana Sedláčka, který ordinuje nyní na adrese U Rajské zahrady 16, Praha 3, pak na něj mohu pět jen chválu. Dlouhou jsem hledala zubaře pro sebe a své děti, prošla dvěma zubaři na doporučení a dalšími dvěma jen tak na "blind". Na pana Romana Sedláčka jsem měla doporučení, je to pátý zubař v řadě a u něj určitě zůstanu i s celou rodinou. Získal si mou důveru hned při první návštěvě s dětmi a přesvědčuje mne stále při každé další návštěvě. Nesmírně oceňuji jeho vstřícnost, komunikativnost, to že mi vše vysvětlí, ukáže, předem mi řekně co nás čeká, co kolik stojí a jaké jsou varianty řešení, a svůj výklad uzavře vlastním doporučením. Skvěle to umí s dětmi, a přesvědčil i mou hysterickou dcerku. Mám z něho pocit, že ho jeho práce baví, má rád lidi a snaží se dělat to nejlepší co umí a není "hladový"... a ještě má nesmírně milou sestřičku a vůbec je tam taková příjemná až rodinná atmosféra, kterou většina zubařských ordinací postrádá.
Pan Sedláček je prostě výborný zubař, má moji důvěru a dávám 1 s hvězdičkou a DOPORUČUJI !!!!

Moje negativní hodnocení tohoto lékaře z doby asi před 2 roky se tu záhadně ztratilo. Takže to jen stručně zopakuji. Nejen že je arogantní, drahý (účtuje si rukavice, rentgen atd.), ale je také velký neumětel. Ovšem umí vše dobře "okecat". Radím - od pana Sedlačka pryč !