Karlovo náměstí 15/292, Praha 5
Stomatologická klinika Magic Smile, (mapa)

Hotovost, Bankovní převod, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 6 Více

Bělení zubů od • 2 500 Kč

Běžný termín

Dekapsulace zubu moudrosti +20 Více

Dentální hygiena od • 1 140 Kč

Dětská stomatologie

Estetická stomatologie

2011 : Absolvoval Užhorodské národní univerzitu. Získal úplné vysokoškolské vzdělání v oboru Stomatologie (přidělena kvalifikace stomatooga) Stomatol...

• bolesti zubů

Vyšetření rtg

70 Kč

Zubní chirurgie

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile, Důvodem byl pan doktor

Maximálne doporučuji, jenom jedna chybyčka krásy. Pan doktor mění často zaměstnavatele a tak přicházím o svého zubaře už po druhé...(po prvé jsem ho vypátral) :(
Takových žubařů je jako šafránu.
Kdyby náhodou pan doktor prozradil kam se schoval, rád ho znovu navštívím v na nové klinice.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile,

Velmi doporučuji, přestala jsem se bát zubaře. Používané metody jsou zcela odlišné od všech předchozích zubařů, kam jsem chodila. Moderní přístup.

Výborný doktor. Můj strach potlačoval, semtam prohodil vtípek, dokonce mi utíral i pot z čela :) velmi pozitivní a klidný člověk. Po dvou bezbolestných zákrocích jsem velice spokojena. Doporučuji, hlavně pro bojácné.

Za mě nejlepší zubař co jsem navštívila, citlivý a milý přístup, vše bezbolestné a bez komplikací, vždy odcházím s úsměvem a dobrou náladou a to mám ze zubařů panickou hrůzu :)

Vřele doporučuji. Trhani bolaveho zubu poprvé v životě bez bolesti. Řekla jsem si i o injekci a vpich jsem skoro necítila. Pan doktor je velice mily. Mam strach ze zubařů a ted mam poprvé důvěru, příští týden se tam chystám znovu a uz alespoň tolik nepanikařím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skusim zhodnotit vsetko. Pri rannom prichode si asi pan doktor musel privstat kedze som tam bol s nim jediny clovek. Na uvod vypisat potrebne papiere a nasledne ma prijal do ordinacie na prehliadku plus osetrenie zubu. Skontroloval chrup, pozrel problem a vysvetlil co ide zatial robit. Ovsem umrtvenie muselo byt v mojom pripade (aj strach, aj citlivejsi na bolest) -> ano injekcia boli ale asi tak ako ked niekto niekoho stipne ... nic kriticke a praveze bol super ked mi oznamil ze to 3 pichnutie trosku zaboli (ano iba trosku). Nasledne po rozvrtani zistil ako treba postupovat (mrtvy nerv), takze mi povedal moznosti -> cistenie kanalikov alebo to zaplombuje ale bude to viest k zapalu... prva moznost. Cistenie trolilinku citit (nic kriticke, beriem v uvahu ze ja mam fakt citlive zuby). Urobil vsetko co trebalo, na zaver mi to este raz poriadne vysvetlil, dohoda o dalsich navstevach, zaplatenie a mohol som ist... cca. 1,5 hodiny celkova navsteva. Moj dojem bol vynikajuci, priatelsky pristup. Takze verim, ze negativne skusenosti su skor sposobene zlym dnom ako zlou praxou. Z mojej strany iba odporucam

Pan doktor je velice mily, pečlivy, vše vysvětlí a nabídne různé alternativy řešení problému.
K pacientovi přistupuje citlivě a empaticky. Ošetření bylo naprosto profesionální a bezbolestné.
Pan Paleshnyk je ohleduplný, velmi dobrý a citlivý zubař. Zuby jsou ošetřeny nejvhodnějším způsobem.
Objednání je organizované. Takže rozhodně Doporučuji

Tohoto pana doktora nemůžu doporučit. Je mi líto, že mu tu tímto zkazím jeho krásné hodnocení, ale nechci, aby někomu způsobil takové problémy jako mně. Od první návštěvy mi tvrdil, že je všechno v pořádku, když jsem trvala na tom, že mě zuby bolí, začal vrtat. Rentgen nikdy nepoužil. Nepodařilo se mu opravit ani jeden zub. Navštívila jsem jiného zubaře, který mi provedl rentgen a zjistil, že pod plombami mám kazy, u jednoho zubu navíc kvůli špatnému zákroku pana doktora Paleshnyka vznikl zánět a já nyní musím podstupovat časově i finančně velmi náročná ošetření. U pana doktora Paleshnyka mě na první pohled zaujaly příznivé ceny, ale radím Vám dobře: raději si připlaťte a mějte jistotu, že je o Vás dobře postaráno. Kdybych peníze za zákroky tohoto zubaře vyhodila z okna, dopadlo by to stejně, možná dokonce lépe. Všechno se muselo předělávat.

Pan doktor je velmi sympatický, usměvavý. Vždy se strašně bojím (požitek z minulé zubařky) a nikdy to nebolí :-). Jen co bylo strašně pro mě nepříjemné - tak dentální hygiena... Ale trhání horních osmiček? První se moc nechtělo ven, ale stejně jsme to zvládli, ani jedno trhání nebolelo díky umrtvení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vyborný doktor milý pristup perfektni konzultace krasne prostredi Muzu jen doporucit vsem
Peter Ondrcka

• bolesti zubů