Adresa

Ordinace praktického lékaře
Sokolovská 72, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

41 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Mudr. Svobodová je vynikající lékařka a člověk. Je svědomitá, ochotná a profesionální. Jsem její pacientkou již řadu let a i když jsem se odstěhovala na opačný konec Prahy, nikdy bych neměnila. V péči měla i mou letitou maminku, která jí měla moc ráda .Do péče přijala i mého syna, když končil u pediatra. I na telefonické zavolání reaguje vstřícně a vždy ochotně poradí. V ordinaci si připadám, jako když se svěřuji přítelkyni a ne lékařce. Její diagnozy jsou vždy 100%. Marcela Veselá

J
Ověřený profil

MUDr.Renata Svobodová je dle mého názoru absolutní špička mezi " obvoďáky". Bohužel jsem nucen stále čatěji navštěvovat různá zdravotnická zařízení, takže mám možnost porovnávat. Její přístup k pacientům by měl být vzorem pro všechen zdravotnický personál v republice a to včetně renomovaných nemocničních zařízení, která jsem byl nucen navštívit a drahnou dobu zde pobývat. Je vynikající diagnostičkou a pokud mne odešle na nějaké vyšetření ke specialistovi, tak ten vždy jen potvrdí předchozí názor paní doktorky. Přál bych všem pacientům v republice, aby měli takovou paní doktorku jakou mám, ke svému štěstí, já . Josef Tarant Praha.

I
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce již řadu let. Její chování je velmi vstřícné, je vždy ochotná, milá, velmi empatická. Její přístup je vysoce profesionální a rozhodně to není ten typ praktického lékaře, který je dobrý jen na léčení chřipky. Naopak, vždy se snaží hledat všechny souvislosti, doporučí nejnovější postupy léčby i odborná vyšetření. Přesto, že již dávno nebydlím na Praze 8 a mám to k paní doktorce poměrně daleko, rozhodně nechci měnit!
Jsem ráda, že je mou lékařkou, protože je to lékař, ke kterému mám opravdu důvěru.
Ivana Ticháčková


P
Ověřený profil

Paní doktorka Svobodová je vysoce profesionální, zároveň má ale citlivý lidský přístup a i ve vysokém pracovním tempu dokáže vytvořit příjemnou atmosféru. Jsem velmi rád, že je mou praktickou lékařkou, a děkuji!


K
Ověřený profil

Nejlepší lékařka jakou jsme vůbec mohli mít! Je lidská, vždy ochotná, telefon vezme i o půlnoci, poradí i s našimi dětmi. Zbytečně neordinuje na vše ATB, je sympatická! Děkujeme paní doktorko, že Vás máme!!!!!!! Květa s rodinou


D
Ověřený profil

Paní doktorka Svobodová,je užasná lékařka a i člověk,vždy vyslechne co vás trápí a určí Vám léky které opravdu vždy pomohou,jsem velmi ráda,že mohu být její pacientkou.Je svědomitá,pečlivá,laskavá,ochotná... NEJLEPŠÍ LÉKAŘKA JAKOU ČR MÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


H
Ověřený profil

prostě je báječná, mám k ní plnou důvěru


Velmi výborná lékařka. Jsem tomu moc rád.


Vždy ochotná, vstřícná a důsledná.Dubová Miluše - pacientka
Dnes jsem již v důchodu, ale při potížích za ní jezdím 60km.


Příjemná lékařka, která vždy poradí


Došlo k chybě, zkuste to znovu