Ordinace PL pro dospělé
Mráčkova 3062, Praha

Perfektní, pečlivá, vstřícná, nic nezanedbá, široký přehled. Jsme ráda, že patřím mezi její pacienty.

Paní doktorka je dle mého názoru velice špatný praktický lékař. V její ordinaci jsem si připadala jako simulant (za 10 let jsem její ordinaci navštívila pouze 3x, vždy ve chvíli když nebylo zbytí). Nestanovila diagnózu, neodeslala na specializované pracoviště, jako jediná bohužel neviděla ani objektivní příznaky; absolutně neempatická a arogantní.. Nikdy nenabídla jakýkoliv odběr krve apod. v rámci prevence; nedodržuje pracovní dobu. Klidně odejde 45. min. před koncem pracovní doby (venku bylo totiž hezké slunečné počasí; dle sdělení sestry u případu nebyla). Paní doktorka antibiotika opravdu zbytečně nepředepisuje; ovšem nepředepisuje ani antivirotika vázané na recept... Doporučila mi koupi Paralenu, na který mám alergii (o alergii ví; eviduje ji v kartě). Podle mě se jí daří udržet praxi jen z důvodu, že působí v hustě zalidněné lokalitě, kde je velké množství potencionálních pacientů. K této lékařce už nikdy nepůjdu; sestra v ordinaci byla vždy příjemná a vstřícná.

Velmi slabý doktor. Věřím lidem co sem píšou, že když za ní byli s čímkoliv nebos dětmi, že jim nepomohla a ještě z nich dělala blbce ( simulanty)
Ale na druhou stranu se nemůžeme divit, pani doktorka sama děti nemá ( to je samozřejmě její věc a rozhodnutí a třeba i vnitřní nevyřešená bolest) , proto ani nemůže mít v sobě nějaký cit natož pro lidi. To se někdy stává v kterémkoliv oboru, že je tam člověk úplně nepatřící.
Ještě horší, když si třeba někdo z příbuzných přeje abych jejich syn, vnučka, dcera byl doktorek, který na to přitom vůbec nemá.
Sestřička je skvělý člověk. Velmi lidský a nápomocný. Přál bych jí něco lepšího.

Bez jakýkoli výhrad - spokojenost cca 10let.

Velmi dobrá lékařka,
dobrý přístup k pacientům i jejich času. Nezdržují se tu důchodci, takže to i celkem rychle odsýpá:DDD

Jsem u paní doktorky Bočanové cca 15 let a jsem s ní i s její sestrou velmi spokojen. Potřebuji-li jen další léky, sestra mi změří tlak a napíše se recept. Dokonce za tuto činnost ani nemusím platit..... Potřebuji-li vyšetřit, paní doktorka mi vyšetření provede (EKG, proposlouchání, poklepy....) a pokud najde něco, co by mi mohlo škodit, buďto sama zkusí nasadit mi medicínu anebo mne pošle ke svému známému specialistovi. Jsem přesvědčen, že tato paní doktorka je odbornicí, předně internistkou, a věřím, že po jejím léčení či stanovení diagnosi žádný z pacientů neutrpěl újmu na zdraví. Ing. Miroslav Steimar E-mail: Steimar.Miroslav@seznam.cz

S MUdr. Bočanovou mám jen špatné zkušenosti. Pokaždé, když jsem potřebovala pomoc jak zdravotnickou tak i papírovou mě potopitla. Nejhorší zkušenost, když potřebujete potvrzení do práce a ona vám napíše takovou zprávu, že vás nikdy nikam nevezmou. Prostě hnus.AKORÁT ŠIKANUJE NORMÁLNÍ LIDI.

Paní doktorka se sestrou klidně nechají jediného pacienta sedět v prázdné čekárně třičtvrtě hodiny, protože zrovna teď si chce dát kafíčko a cigaretku. Že by osobu mohla odbavit a mít pokoj, to ani náhodou. Je to obvyklé, a tak to vypadá jako naschvál. Teď jsou lidé hodně nemocní, ale tam je často prázdná čekárna a asi i ordinace. Pokud tam v té době přijdete a řeknete, že je vám špatně, stanete se podezřelou osobou, simulantem.
Já jsem u ní nebyla skoro dva roky, takže když se mi udělalo zle, myslela jsem, že mě paní doktorka vezme a prohlédne. Sestra mi vzkázala, abych v den, kdy ordinují do 13 hod., přišla do 12 hod. Cestou mě bohužel zdržela sousedka a já jsem dorazila ve 12:04. Sestra pravila, že mě nevezmou. V ordinaci i čekárně prázdno - chvíli jsem nevěřila, že to myslí vážně. Ale myslela, přestože věděla, že je mi mizerně. Neprosila jsem se a po ujištění, že mám opravdu smůlu, jsem odešla k jinému lékaři a během dvaceti minut jsem byla přehlášená jinam. Takže mám klid - byla jsem velmi příjemně přivítána, léčba začala ihned a po dodání dokumentace budu kompletně vyšetřena, aby bylo jisté, že dostanu správnou léčbu a že mě dají do pořádku.
Mému synovi alergikovi s nachlazením a nepříjemnými průvodními potížemi koukla z dálky do krku a řekla mu, ať si dojde do lékárny koupit nějaké cucavé tabletky na bolení v krku. Rýma nevadila, bolesti hlavy nevadily, interní potíže také ne. Na žádost mu napsala recept na antialergika. Hotovo, teplota neměřena, vyšetření žádné, lék na potíže žádný, a už šel pryč.
Vzhledem k tomu, že lékaři zůstane víc peněz, když je neutratí za pacienta, totojednání bohužel docela dobře chápu. Za nás dva platí stát kolem 18 tisíc ročně, na čemž paní doktorce asi nezáleží.
Snad nechce být vůbec obtěžována, skutečně ABSOLUTNÍ NEZÁJEM. Vždyť odmítla pacienta v pracovní době, přestože tam nebyla ani noha.

Ještě drobnost - za opakovanou kontrolu pro řidíčák atd. se většinou platí 200, pí dr. vybírá 500.

Nejsem schopná ani po letech odhadnout, jak dobrá lékařka je po odborné stránce, ale po lidské stránce se mi to jednání nezdá.

mám dobrou zkušenost a příjemný přístup. Filip

Paní doktorka je bohužel poněkud náladová a některé návštěvy u ní, přiznám, člověku moc nepřidají - pocity, že jste simulant se v takových chvílích dostavují i při čtyřicítkách teplotách. V ostatních případech, které naštěstí převažují je citlivá a poctivá. Oceňuji její přístup k používání léků, kdy člověk jasně cítí, že to co od ní dostane není zbytečné, což u valné většiny "obvoďáků" není zrovna standardem. Paní doktorka prostě není jednoduchá osobnost, ale když nejste úplně cimprlich, tak vám může vyhovovat.