Další dostupný termín:

Dentální hygiena • od 680 kč +5 Více

Endodontické konzultace

Keramické fasety • od 9 200 kč

Keramické korunky • od 9 200 kč

Vedoucí lékař, specialista v oboru dentální estetika a endodoncie. 2000 Absolvoval stomatologickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze 2000–2002 ...

• bolesti zubů

od 620 kč

Výplň bílá

od 1 660 kč

Soukromá zubní ordinace

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá zubní ordinace endodontické konzultace

Pan doktor je vynikající odborník, absolutně profesionální přístup, vždy s přesnou a správnou diagnozou. Na všechny dotazy trpělivě odpoví. Endodonticky mi ošetřil a zachránil velmi problémový zub. Cenovou kalkulaci vždy pošle, takže nikdo nemůže být překvapen při placení. Jako veliký bonus navíc beru, že za konzultaci, při které jsem žádala o upřesnění a vysvětlení výkonu si nic neúčtoval.

Y
Umístění: Soukromá zubní ordinace endodontické konzultace

S panem doktorem mam vynikajici zkusenosti. Je velmi setrny, mily a kompetentni. Pan doktor mi pomohl s komplikovanym endodonickym problemem. Take doporucuji se objednat na hygienu, leceni kazu a beleni. Vsichni v teto zubni ordinaci maji profesionalni pristup. Se vsemi vysledky jsem velmi spokojena! Plus na recepci je velmi mila a vstricna pani ;)

Umístění: Soukromá zubní ordinace

Ich war gestern zum ersten Mal bei Herrn MUDr. Lacina. Ich bin ein typischer A n g s t-Patient. Herr Dr. Lacina hat mir die Angst genommen und war sehr behutsam. Ich habe nichts bei einer Extraktion gespürt. 5 Punkte! Eigentlich 10 Punkte, aber die existieren hier leider nicht... :-) / Byl jsem vcera poprve u pana MUDra Laciny. Mam obvilkly s t r a s n y strach. Ale pan Lacina bral mi strach a byl hodne citlivy. Necitil jsem nic behem extrakcy zub! 5 bod! Skoda, ze tu neexistuje 10 bod ...:)

Umístění: Soukromá zubní ordinace Změna lékaře

Pan doktor Lacina je největší odborník v péči o zuby. Jeho přístup je dokonale profesionální a lidský. Ještě nikdy jsem se netěšila k zubaři jako do jeho centra. I když nejsem pražská a dojíždím kolem dvou hodin, nikdy bych už jinám nešla. Všichni jsou tam vstřícní a empatičtí. Pan doktor odpoví na všechny otázky, je to velký sympaťák, ale hlavně dává chrup do pořádku po jiných kolezích,...Je s podivem, že se mu do tak šílené práce chtělo a já si toho moc vážím.V jeho ordinaci opravdu nic, ale nic nebolí. Ani injekce, natož vytržení zubu. Po minulých zkušenostech, kdy mi zub trhali v nemocnici 3 hodiny/!/, měl pan doktor stejný typ zubu vytržený za pár sekund. Nehledě na to, že v minulosti jsem byla z těch tří hodin 14 dnů v bolestech a otoky a s analgetiky,...tentokrát jsem necítila bolest ani ten den ani nikdy jindy. Za mě absolutní špička v oboru a jsem šťastná, že mohu toto centrum navštěvovat. Finanční odměna je za tuto péči naprosto v pořádku, jeho práce má daleko vyšší hodnotu. Barbora Myo
Děkuji a těším se na další krůček k mému krásnému a zdravému úsměvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá zubní ordinace Běžný termín

Byla jsem s panem doktorem velmi spokojena. Je flexibilní, vstřícný, profesionální. Pomohl mi v mimořádné situaci a časové tísni. Nevídané.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá zubní ordinace Běžný termín

Jestli jsem byla v ordinaci 3 minuty tak přeháním. Po příchodu se Pan doktor představil a položil si mě na křeslo. Injekční jehlou mi bolavou dáseň jen rozrýpal a se stříkačkami a jehlami mě poslal domů se slovy, abych si koupila peroxid a pravidelně vystříkávala. Když jsem se zeptala, zda by nešlo bolavou dáseň, která jen překáží odstranit, tak mi řekl, že šlo, ale že to nedělá, protože to většinou stejně nepomáhá. Ani se mě nezeptal, zda chci něco proti bolesti, takže kdybych si neřekla, tak bych nic nedostala. Bylo vidět, že se mě chce rychle zbavit. Zkrátka jakmile tam jdete s něčím, co hradí vaše pojišťovna, tak nečekejte řádné ošetření. Vůbec nechápu, k čemu ty smlouvy s pojišťovnami má. A to jsem k němu chtěla jít v budoucnu na zubní implantát. Sice mi později poslal kontakt na stomatochirurga, ale nechápu k čemu, když mi šlo jen o odstranění přebytečné bolavé dásně, nikoliv o trhání zdravého zubu. Opravdu jsem nečekala, že budu od lékaře - odborníka odcházet s ještě většími bolestmi, než se kterými jsem tam přišla.

Bydlim v cizine jiz 25 let ve Svedsku....Chodil jsem k zubari ve Svedsku v Chorvatsku ve Francii a byl jsem taky u ruznych zubaru v Ceske republice......a musim uprimne rict ze s vasi sluzbou oprav zubu jsem byl nejvice spokojeny ze vsech.....prijemne privitani jasne popsani co mi budete delat a bezbolestni zakrok byl jsem opravdu spokojeny....u mne jste Profesionalni expert,Cenu kterou jsem u vas zaplatil mi prijde velice slusna nebot ve Svedsku bych zaplatil 5krat Vice a v Parizi bych za to dal cely mesicni plat manzelky :-)

s pozdavem Almir. C

Pan Dr. Lacina je jedním z mála výborných zubařů v Praze. Za konzultaci asi 20 minut (včetně bite wing RTG snímků) ode mne ani nechtěl peníze, byl velkorysý. Škoda, že je tak vytížený a je obtížné se k němu dostat, ale na kvalitu se holt musí počkat.

Můžu jen doporučit tohoto zubaře, který mi dělal kompletní náhradu několika zubů celokeramickou fasetou, která mi u jiných zubařů nevydržela ani půlku času z toho co mi slibovali za tu cenu, tak věřte že připlatit si kvalitní práci a materiál se určitě vyplatí, než si nechat každým rokem dělat nové zuby a absolvovat nepříjemné zákroky. Zároveň i hygiena je na vysoké úrovni. Tuto ordinaci už jsem doporučil svým známým a nejbližším, kteří jsou taky velmi spokojeni. Touto cestou bych chtěl poděkovat za krásný úsměv mudr. Lacinovi a jeho týmu

Absolutně nerozumí negativním názorům na MUDr. Lacinu. Objednala jsem se k němu, neboť mi již 3 x čistili zubní kanálek předešlí zubaři, zub (jednička nahoře) stále bolel. I když to jiní zubaři pořádně rozvrtali, byl ochotný zub zachránit. Při jedné návštěvě zub bezbolestně ošetřil a ještě stihnul plombu na druhém zubu. Fakt super přístup. Cenu jsem již znala před ošetřením, mimochodem ceník je i k dispozici na stolku v čekárně a za kvalitní ošetření si ráda připlatím, hlavně, že zub nebolí. Takže mohu jen doporučit a chválit ... chválit Děkuji. Lenka S.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, existuje nějaká metoda bělení zubů, která nepoškozuje zubní sklovinu, nebo alespoň v minimálním rozsahu?

Děkuji.

Dobrý den,
    samozřejmě. Bělení na bázi karbamidperoxidu při správné aplikaci je zcela bezpečné.

MUDr. Radoslav Lacina

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat ohledně své situace: na horní jedničce mi byl vrtán kaz, bohužel byl asi hluboký a zasahuje mi do nervu v zubu a tak mě to bolí při skusu. Zubařka mi všechno ještě jednou opravila, ale je to pořád stejné. Myslíte, že už není jiná možnost, jak zub ošetřit, než ho úplně umrtvit? Není v něm zánět, nebolí mě ani spontánně, opravdu jenom při skousnutí. Nechce se mi ho nechat umrtvit, bojím se, že tak zub ztratí barvu, zešedne a bude také hodně křehký. Což mi obavou o jeho nalomení stejně kousání naruší. Nevím si s tím rady. Poraďte mi prosím, jak se v tomto případě rozhodnout. Popřípadě by mě zajímalo, jestli by opravdu po umrtvení zub hodně ztmavl a byl tak křehký.

Děkuji moc

Dobrý den. Pokud zub bolí na zkousnuti, je velmi pravděpodobně už mrtvý a potřebuje další ošetření. Pokud se udělá dobře, zub ani neztmavne a jeho pevnost se také příliš nesníží. Musí se ale udělat dobře.
    Dr. Lacina

MUDr. Radoslav Lacina