Adres

Tigridova 6/1501, Praha
Soukromá zubní ordinace (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Kreditní karta
222 72.....
777 13.....

Bělení zubů (od 2 200 kč)

Keramické korunky (od 9 200 kč)

Dentální hygiena (od 680 kč) + 5 Více

Keramické fasety (od 9 200 kč)

Výplň amalgamová (od 620 kč)

Výplň bílá (od 1 660 kč)

Vedoucí lékař, specialista v oboru dentální estetika a endodoncie. 2000 Absolvoval stomatologickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze 2000–2002 ...

• bolesti zubů
  • zubní kámen
  • citlivost zubů

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá zubní ordinace Běžný termín

Byla jsem s panem doktorem velmi spokojena. Je flexibilní, vstřícný, profesionální. Pomohl mi v mimořádné situaci a časové tísni. Nevídané.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá zubní ordinace Běžný termín

Jestli jsem byla v ordinaci 3 minuty tak přeháním. Po příchodu se Pan doktor představil a položil si mě na křeslo. Injekční jehlou mi bolavou dáseň jen rozrýpal a se stříkačkami a jehlami mě poslal domů se slovy, abych si koupila peroxid a pravidelně vystříkávala. Když jsem se zeptala, zda by nešlo bolavou dáseň, která jen překáží odstranit, tak mi řekl, že šlo, ale že to nedělá, protože to většinou stejně nepomáhá. Ani se mě nezeptal, zda chci něco proti bolesti, takže kdybych si neřekla, tak bych nic nedostala. Bylo vidět, že se mě chce rychle zbavit. Zkrátka jakmile tam jdete s něčím, co hradí vaše pojišťovna, tak nečekejte řádné ošetření. Vůbec nechápu, k čemu ty smlouvy s pojišťovnami má. A to jsem k němu chtěla jít v budoucnu na zubní implantát. Sice mi později poslal kontakt na stomatochirurga, ale nechápu k čemu, když mi šlo jen o odstranění přebytečné bolavé dásně, nikoliv o trhání zdravého zubu. Opravdu jsem nečekala, že budu od lékaře - odborníka odcházet s ještě většími bolestmi, než se kterými jsem tam přišla.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Bydlim v cizine jiz 25 let ve Svedsku....Chodil jsem k zubari ve Svedsku v Chorvatsku ve Francii a byl jsem taky u ruznych zubaru v Ceske republice......a musim uprimne rict ze s vasi sluzbou oprav zubu jsem byl nejvice spokojeny ze vsech.....prijemne privitani jasne popsani co mi budete delat a bezbolestni zakrok byl jsem opravdu spokojeny....u mne jste Profesionalni expert,Cenu kterou jsem u vas zaplatil mi prijde velice slusna nebot ve Svedsku bych zaplatil 5krat Vice a v Parizi bych za to dal cely mesicni plat manzelky :-)

s pozdavem Almir. C

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan Dr. Lacina je jedním z mála výborných zubařů v Praze. Za konzultaci asi 20 minut (včetně bite wing RTG snímků) ode mne ani nechtěl peníze, byl velkorysý. Škoda, že je tak vytížený a je obtížné se k němu dostat, ale na kvalitu se holt musí počkat.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Můžu jen doporučit tohoto zubaře, který mi dělal kompletní náhradu několika zubů celokeramickou fasetou, která mi u jiných zubařů nevydržela ani půlku času z toho co mi slibovali za tu cenu, tak věřte že připlatit si kvalitní práci a materiál se určitě vyplatí, než si nechat každým rokem dělat nové zuby a absolvovat nepříjemné zákroky. Zároveň i hygiena je na vysoké úrovni. Tuto ordinaci už jsem doporučil svým známým a nejbližším, kteří jsou taky velmi spokojeni. Touto cestou bych chtěl poděkovat za krásný úsměv mudr. Lacinovi a jeho týmu

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Absolutně nerozumí negativním názorům na MUDr. Lacinu. Objednala jsem se k němu, neboť mi již 3 x čistili zubní kanálek předešlí zubaři, zub (jednička nahoře) stále bolel. I když to jiní zubaři pořádně rozvrtali, byl ochotný zub zachránit. Při jedné návštěvě zub bezbolestně ošetřil a ještě stihnul plombu na druhém zubu. Fakt super přístup. Cenu jsem již znala před ošetřením, mimochodem ceník je i k dispozici na stolku v čekárně a za kvalitní ošetření si ráda připlatím, hlavně, že zub nebolí. Takže mohu jen doporučit a chválit ... chválit Děkuji. Lenka S.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Měla jsem velké štěstí, že jsem se k Dr. Lacinovi a k jeho týmu dostala. Měla jsem dlouhodobé problémy se svými zuby. Snažilo se to vyřešit více lékařů, někteří byli i dost drazí. Pořád ale něco bolelo, něco vypadlo. Jedem zub mi bez výsledku “léčili” vice než rok. U Dr. Laciny mě vyšetřili, probrali se mnou, co mi budou dělat. Zuby mi opravili a světe div se. Od té doby jsou moje zuby v pohodě. Nemám žádné bolesti, všechno funguje jak má...Děkuji

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Všichny zaměstnanci centra - lékaři i hygienistka jsou velmi precizní, ošetření probíhá nejmodernějšími přistroji a materiály. Ošetřeni nebolí. Chodím sem už déle a jsem velmi spokojena. Pravda, něco to stojí. Investice to ale vždy byla dobrá. Jendou jsem prošla rekonstrukcí podle doporučení Dr. Laciny a teď už chodím jenom na prevence a na hygienu

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

To, že sestra předem neřekne, kolik Vás co bude stát, je spíše problém sestry a ne lékaře. Mě to sestra řekla i přesto, že jsem se neptala. A je pochopitelně jasné, že když si ten rentgen nezaplatíte, tak Vám s ním v puse nemůžou nic najít. Ani doktor není bůh a jako laik byste ho za toto neměli soudit. Ke mě se vždy choval mile, a v puse mi nic nezkazil.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byla jsem u tohoto zubaře a aniž by to bylo třeba dělali mi rtg, v ordinaci jsem nebyla déle než 20 minut a za tohle jsem musela zaplatit 300 Kč. Přestože jsem se před objednáním ptala kolik to bude stát, protože jsem ceník nikde nenašla, bylo mi řečeno, že se pak doktor nejdřív podívá a poté stanoví diagnózu a cenu, takže jsem dostala mylné informace a pak jsem se zbytečně divila. Stačilo to říct předem. Navíc nic nového jsem se nedozvěděla. Za tu cenu to pro mě nestálo za to. A navíc bych řekla, že chování tohoto zubaře je až moc sebevědomé, což skutečně nechápu.

MUDr. Radoslav Lacina

Mrzí mě nedorozumnění. Pokud jste byla nespokojená, tak Vám peníze vrátíme. Jenom pár slov z mojí strany:
1/ náš ceník je volně dostupný jak v čekárně, tak na našich webových stránkách - snažíme se být transparentní
2/ rtg vyšetření já základní vyšetření ve stomatologii. Bez něj vyšetříme pouze 30% zubu. Až rtg snímek odhalí narostou většinu problémů a dokáže je odhalizt včas - takže jste ho rozhodně potřebovala
3/ pokud Vás moje sebevědomí pobuřuje, velmi mě to mrzí. Pravidelně se vzdělávám u nejlepších zubařů na světě investuju do kavlity ošetření svých pacientů spoustu energie i peněz a patřím k české zubařské špičce, tak si trochu sebevědomí možná zasloužím :-)

Dentální hygiena

od 680 kč