Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
U Stanice 5/594, Praha

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Velmi příjemná paní doktorka, empatická a zkušená. Jsme rádi, že ji máme v blízkém okolí . Vzhledem k našemu věku, jsme vděčni za každou radu a vysvětlení problému . Děkujeme

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Velká spokojenost, velmi profesionální a milý přístup k pacientům jak ze strany Paní doktorky která je opravdu skvělá a jsem nesmírně rád že jsem v její péči tak i přístup zdravotních sestřiček **********Velká spokojenost a mohu s čistým svědomím doporučit, přístup k pacientům je opravdu velmi profesionální a hlavně velmi lidský a to se v dnešní době moc nevidí, s hlubokou úctou...

Paní doktorka je velmi milá a příjemná. Určitě ji doporučuji těm, kteří mají z lékařů strach. Na rozdíl od ostatních mám dobrou zkušenost i se sestrou. Možná je ráznější, ale na mne byla vždy hodná a usměvavá.

Paní doktora je velmi příjemná, všechno vysvětlí a poradí. Velmi pomohla i mojí babičce. Se sestřičkou docela vycházím, ale vždycky mě setkání s ní pobaví :-)

Paní doktorka je skvělá, ale sestra je dost nepříjemná.

Souhlasím, že sestra je děsná, ale paní doktorka je fajn a pečlivá, nebojte se setře zavřít hubu a bude dobře!

Velmi pečlivá, ochotná a trpělivá.