Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

Vratislavova 11, 12000 Praha 2 - Vyšehrad
Telefony:
tel.: +
E-mail:

K panu Dvorakovi jezdíme s partnerem už přes 2 roky a v téhle době je třeba vážit si právě takových zubařu, jako je pan Dvořák. Možná jeho zákroky trvají déle, než u jiných, ale pečlivost jakou tomu pan doktor věnuje je neuvěřitelná a děkujeme za něj!

Pan doktor je jedinej bezbolestnej a setrnej zubař co znám vždy mi pomohl a vždy jsem se bal zubařů ale doktora Dvořáka nemusím díky za nej

Před třemi lety jsem byla u tohoto zubaře v těhotenství. Řekl, že mám dva kazy, vyvrtal mi jeden, ten druhý údajně počká do porodu. Když vrtal, říkal, že by to chtělo vrtat víc, ale nechce mě už trápit (takže tam zbytek kazu nechal...) Zadělal to něčím, co nebyla klasická provizorní plomba, ale ani ne bílá. Platila jsem za to 100 Kč, prý jde o nějaký japonský materiál...
Půl roku po porodu mě bolel jiný zub. Už jsem k tomuto zubaři nechtěla jít, jiná doktorka mi udělala rentgen a nic nikde nebylo. Ale zub mě dále bolel na teplé a studené. Šla jsem tedy znovu k doktoru Dvořákovi a ten mi odvrtal bez mého vědomí i svolení dvě stoličky - tu, která bolela, ale i tu zcela v pořádku vedle. Prý tam byla stará plomba a je pod ní určitě taky kaz (na RTG nic nebylo !! ) Jak vrtal, důrazně mě upozorňoval asi dvakrát, ať mu tam nedávám jazyk (měla jsem to umrtvené), jinak mi ho rozvrtá. Vyděšeně a bezmocně jsem na něj vyvalila oči, já jsem tam jazyk přece záměrně nedávala.
Jak řekl, tak učinil… Jen poznamenal "a jejda, jazyk" a já plivala spálenou černou krev..Ani se mi neomluvil. 14 dní mě to bolelo. Od té doby mám hrůzu někam jít. Dal mi na oba zuby provizorní bílou výplň. Na šestce (ten zub, co mě bolel) už je prakticky pryč, je tam hluboká černá díra. Na té sedmičce naštěstí stále je. Nekoušu na té straně, bolí to na teplé, studené, sladké..Vím, že to musím řešit, nechci o ty zuby přijít. Nikdy jsem se zubaře nebála, ale od tohoto hrozného zážitku mám panický strach, že narazím opět na něco takového...Pan doktor je sice tichý, milý a vypadá sympaticky, ale to není vše...Nepostupoval správně, měl mi zuby ošetřit ihned nebo v další návštěvě a ne mi rozvrtat jeden zub, nechat tam část kazu, provizorně zaplácnout a druhý vůbec neřešit. A bez dovolení mi odvrtat plombu ze zdravého zubu? Byla jsem v šoku...To je důkaz neuvěřitelné arogance...Rozvrtaný jazyk komentář nepotřebuje...A perlička na závěr - když jsem se po odvrtání těch dvou zubů zmínila o tom, že mám ještě stále provizorně zapláclý ten z doby těhotenství, tak se na to podíval a řekl, že tam nic provizorního nevidí...V počítači nic neměl, údajně všechny záznamy nechal v místě předchozího působiště. ??? Vzhledem k tomu, že se za posledních pět let stěhoval asi pětkrát, musel toho cestou poztrácet opravdu hodně...Ten zub mě teď taky bolí...Takže 3 zuby v háji. Do té doby jsem neměla nikdy žádný problém a zuby jak perličky. Takže jestli můžu radit, kdo máte svoje zuby rádi, obejděte jeho ordinaci obloukem...Nevím, jestli by pan doktor chtěl, aby mu nějaký zubař ničil lhostejně zuby podobným způsobem...Nemyslím si...Co nechceš, aby tobě jiní činili, nečiň ty jim...Moudrá a hluboce lidská věta...

Tento zubar. jeli to vubec zubar, neumi ani plombovat zuby. Cekate na objednani 2 mesice a stejne vam ani zub neni schopny spravit. Verte mi k tomuto zubari nechodte. Nic neumí

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla. Pod starými plombami jsem měla kazy. To ukázal už rentgen od předchozí zubařky, takže můžu říct, že si pan doktor nic nevymýšlí. Člověk se může divit, že několik let přece chodí k zubaři, vše je v pořádku a najednou změní zubaře a vše je špatně, ale je to také proto, že jim předchozí zubař nedělal rentgen a nic nezjistil. Doktor Dvořák je úžasný lékař, pečlivý a ohleduplný. A rozhodně nevrtá proto, aby z lidí tahal peníze, dokonce drží ceny co nejníž to jde.

Je vyborny! Prosim berte jeho odbornost ne jen pozlatko co mnohi povazuji když je lekar mily, nemusi se u neho cekat nebo vam rekne pravdu co není vždy prijemne. Prave takého odborníka jsem hledal! Odbornost ne kecy!! Mel jsem předtím Mudr cervenclovu ale ta jen kostýmky, usmevy ale zadny vykon! Nikdy mi nedavala léčivou vlozku, nikdy nedělala rontgeny před a pozakroku , nikdy se neptala zda to boli. Mud Dvorak je skvely! A co nahodou nechce nebo nemůže delat tak mi da číslo na zmeho . Co jiné se v dnesni době nosi jako doporucit jiného Mudr který vam pomuze? DOPORUCJI!

Delal mi par blomb, taky mi rikal ze to mam spatne od minulych zubaru a je pravda ze moje byvala mudr.diplomaticka cervenclova mi NIKDY nedělala rontgen, nikdy mi nedavala léčivou vlozku a az pak blombu ! On je sice desny pedant z ceho je pak nervni ale ja jsem na stres odolny. Nevadi mi hadky mezi nim a sestrou. Dnes mi delal kanálky do kterých se nemohl vejit.Jak ja to muzu poznat zda je vycistil skutecne nebo ne? NIJAK! Sel se mnou k zubari v 5 patre mudr Konig kterého tady všichni oslavujete jako KING-KONGa. A Mudr konig sam řekl ze ten zub musí ven co me SERE! mplantat 15tis nebo mustek 7tis?! Ale bohužel..... Mudr KOnig je KING lebo mel silu mi to vyndat a byt usmevavy a srandovyn ! Umi to s lidmi! Mudr dvorak je skvely lebo umi rict: trhani mi nejde, jdeme jinde ,tady mate kontakt, ale blomby a vse ostatní dela krasne!!!! Takze budte prosim tolerantni. Nikdo z Vas není perfektni ale staci byt skvely!

Loni jsem po sesti letech byla u zubare, vse bylo v poradku. Dnes jsem sla po roce na kontrolu, byl tam pan doktor Dvorak a najednou mam asi 3 kazy, plomby z detstvi je potreba predelat protoze jsou "nemoderni" a je pod nimi kaz... a vlastne i ty okolni zuby maji kaz, protoze zrejme byly poskozeny pri vrtani plomb - ktere mam uz vic jak 15 let...takze si na pristi navstevu pry mam pripravit "penizky"... zubare menim, minimalne kvuli dalsimu nazoru.

Mudr. Dvořák je vynikající odborník....je velmi citlivý, zákroky vysvětluje. zachráni mi několik zubů a odbourává mi moji šílenou paniku ze zubařů.

Pan doktor je velmi pečlivý, ošetřil mi zuby tak citlivě, že jsem se zbavila panické hrůzy ze zubařů. Jaké může být lepší hodnocení.