MediClinic Praha
Praha 9 Kyje, Praha

k paní MUDr. už chodím léta, jsem s ní moc spokojená, chodí i dcera a spokojenost taky, profesionální odborní přístup, paní MUDr. vyslechne, poradí, pomůže, určitě za mě patří k nejlepším, které znám v Praze z praktických lékařů

Umístění: MediClinic Praha Jiný

Optimální řešení problému , správně poskytnuta pomoc . Empatie . Dostala jsem doporučení od kamarádky a diporucuju dal .

S ordinací paní doktorky MUDr. Rabha Ben Yahia jsem velice spokojená, je velice milá a pečlivá. Pracují zde také skvělé sestřičky a recepční.

K této doktorce jsem šel na pravidelnou komplexní prohlídku. Většinu času strávila za svým stolem chrlením nesrozumitelných otázek lámanou češtinou a skoro se na mě ani nepodívala. Celou "komplexní" kontrolu měla hotovou za pár minut. Byla velmi nepříjemná, arogantní, a hlavně neprofesionální. Jediné, co umí, je pomlouvat a zesměšňovat vás, nebo její kolegy. Evidentně nemá svoji práci ráda a dává to najevo celému okolí.
Pokud můžete, doporučuji se vyhnout...

Velice obetavy a profesionalni pristup. Zaregistroval jsem k pani doktorce celou rodinu.
Vsem clenum se venuje s maximalni peci. Jsem nadmiru spokojeny !

Mudr. ben Yahia - velmi neprofesionální přístup, křik a vyhrožování sotva vstoupím do dveří, snaha diskreditovat kolegy. Souhlasím, ve zdravotnictví nemá co dělat. Tak se žádný lékař nechová.Pokud má problém, má si ho řešit jinak než na pacientech a hlavně by se měla odreagovávat jnde a jinak. Vyšetření žádné, recept od stolu podle výsledků laboratoře, nic víc.

Tak nevím, jestli chodíme ke stejné paní doktorce. Já jsem si právě říkala, že mám konečně po letech lékařku, které jde o pacienta. Věnovala se mi a měla velmi hezký přístup. Nevím, jak dlouho vydrží, prve se v této ordinaci střídali lékaři dost rychle.
Takže za sebe - palec nahoru. Ludmila

Velmi neosobní přístup. Vyšetření od stolu neberu jako vyšetření od diplomovaného doktora.
Tato paní doktorka nemá dle mého ve zdravotnictví co dělat. Přišla jsem k ní s chřipkou udělala ze mě lhářku že mě nic není, až na mé naléhání udělala sestra vyšetření sedimentace a hodnota byla 58,5 a má být kolem 8. Rovnou mě předepsala antibiotika.Za celou dobu v ordinaci což bylo cca 1/2 hod mě paní doktorka nevyšetřila což značí o její neprofesionalitě.