Psycholog Kojetín

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pani doktorka je empatická, vždy ochotná, profesionální, má bohatou praxi a osobní pristup. Pomohla mi a naší rodině v mnoha směrech. Velice si jí vážím. Určitě se na paní doktorku obraťte. Mohu jen doporučit. Více

Sladovní 1286, Kojetín Mapa

PhDr. Jiřina Lukáčová

1 názor

„Oceňuji profesionální a přitom laskavý přístup paní magistry Kolaříkové. Velká spokojenost, během několika sezení jsme odstranili moje problémy a naučil jsem se, jak si pomáhat sám. Více

Mostní 4, Přerov Mapa

Mgr. Petra Kolaříková - Poradna pro život

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• Psycholog, Dětský psycholog

„chodil jsem k ní 8 let a nemůžu si ji vynachválit. Je možné že někomu nevyhovuje, ale to jen proto že je velmi otevřená a říká věci narovinu. Soustředí se na celé povídání, dokáže bleskově a dobře poradit v nejtěžších situacích, a navíc se s ní člověk bezvadně zasměje. Doporučuji každopádně! Více

Hlaváčkovo náměstí 1, Prostějov Mapa

Psychologická ambulance s.r.o. Mgr. Ingrid Nezdobová

• „Zdravím, všechny zúčastněné. Jmenuji se David Rušil, s paní doktorkou mě svedl, díky bohu, osud dohromady dvakrát a nedovedete si představit, jak jsem byl šťastný, když mě přijímala při mé druhé léčbě na jiném oddělení, než kde jsem s její pomocí absolvoval léčbu první. 26. 3. 2016 to bude 11 let, kdy jsem naposled okusil alkoholický nápoj(vyjma antabusové reakce). Na léčbu jsem nastupoval 1.4.2005, to nebyl apríl. Co dodat, všichni zde máme stejnou zkušenost. Je prostě The Best a do smrti jí bude patřit kus mé duše. Více

Boční 3606, Kroměříž Mapa

• Psycholog, Gastroenterolog, … Gynekolog, Hematolog, Internista, Neurolog, Onkolog, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Urolog Více

nám. Přerovského povstání 1, Přerov Mapa

Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

• „Po první návštěvě mohu říci jen to nejlepší. Například, dcera ráda kreslí.. Paní doktorka si toho ihned všimla a pěkně využila tento mostek ke komunikaci s dcerou. I když je velmi vytížená, během sezení se plně soustředí na klienta. Více

Komenského 27, Přerov Mapa

Ordinace klinické psychologie

• Psycholog

Dr. E. Beneše 310, Otrokovice Mapa

Marek Kolařík

Konzultace online

od 1 000 kč

• „Chodila jsem k mgr. Kolaříkovi se synem. Mám jenom ty nejlepší zkušenosti. Synovi i mně velmi pomohl. Martina Více

Prostějov Mapa

Trávnická 2

• „K panu primáři chodím již mnoho let a jsem nanejvýš spokojená. Je ochotný, starostlivý a skvělý odborník. Je asi pravda, že nové pacienty bere zřídka. Řídí velké centrum, které má několik ordinací, mnoho lékařů, psychologů a sestřiček. Divím se, že byl vůči někomu neochotný při objednávání, protože, pokud vím, sám nikoho neobjednává, dělají to v centru sestřičky a ty jsou vždy velmi milé a ochotné. Jo a primář Rektor není psycholog ale psychiatr. Více

Kosmákova 44, Přerov Mapa

Psychosociální centrum

nám. Přerovského povstání 1, Přerov Mapa

Poliklinika MENS – Polyfunkční dům

• „Jsem nadšená. Paní doktorka je odborník na pravém místě. Dozvěděla jsem se přesně to, pro co jsem přišla. Odešla jsem naprosto spokojená a plná krásné energie. Děkuji mnohokrát a těším se na další návštěvu. Takový poradce duše, je vhodný pro každého, kdo má nějaké nezodpovězené otázky a vůbec nemusí jít o vážný duševní problém, respektive tomu tímto můžete třeba i předejít. Dostanete ze sebe to, co vás tíží a co nikdo jiný, není schopný poslouchat. Třeba váš partner...,děti..., rodiče..., protože to není v jejich silách. Děkuji paní doktorce za to, že je. Více

Třída Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Klinická psychologie

• „K paní psycholožce chodím již delší dobu. Vždy mi poradila, vytvořila dobrou atmosféru. Jsem velice spokojená. Doporučuji. Více

Prostějov Mapa

• nám. Přerovského povstání 1/2803, Přerov Mapa

U Rybníčka 1, Rokytnice Mapa

Kosmákova 44, Přerov Mapa

č.d. 54, Kokory Mapa

TELEMENS s.r.o.-Psychosociální centrum

• „Nejlepší Paní psycholožka v Přerově. Poradí pomůže, hodná příjemná. A hlavně soukromí jste tam vy a paní psycholožka. Více

Malá Tratidla 8/2078, Přerov Mapa

Zařízení klinické psychologie

• „Ráda bych doporučila pana doktora všem, kdo řeší stejně jako já změnu pohlaví. Setkala jsem se u něho s krásným lidským přístupem, porozuměním a snahou pomoci, za což bych mu ráda poděkovala. Neobávajte se objednat se na vyšetření na základě požadavku vašeho sexuologa. Více

Komenského 4142/6, Prostějov Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Nejlepší psycholožka, se kterou jsem se kdy setkala. Má úžasný lidský přístup a člověk si tak nepřipadá jako nějaká chodící diagnóza. Jsem hrozně ráda, že jsem se k ní dostala a vděčná za její obrovskou snahu mi pomoct. Mám v ní stoprocentní důvěru a chodím k ní moc ráda! Kéž by takoví byli všichni. Více

nám. Přerovského povstání 1/2803, Přerov Mapa

Blahoslavova 2, Přerov Mapa