MUDr. Bohumila Janoušková

Zubař · Více o specializacích

10 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Bohumila Janoušková
Stomatologická ordinace

Zastrčená 6/305, Praha 100 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Jako senior (s nutně degradovaným chrupem) se otevřně hlásím k tomu, že jsem během 30 let pravidelných návštěv u nejlepší dentistky v Praze, Mudr. Janouškové, vždy našla laskavou, trpělivou,včasnou, pozornou a co nejšetrnější a nejméně bolestnou péči, kterou mne ochránila od větších problémů. Před dr. Janouškovou a její andělsky laskavou sestrou jsem vystřídala dost zubařů na to, abych mohla tvrdit, že je to skvělá odbornice na svém místě. Kdyby byli všichni profesionálové tak kvalitní, pracovití, ohleduplní a skromní lidé jako ona, budeme šťastnou společností.

     • Stomatologická ordinace pravidelné návštěvy 30 let  • 

  • K paní doktorce Janouškové chodím už tak dlouho, že vlastně nevím kolik let to je. 15? Od dětství a povinných návštěv zubaře na základní škole jsem trpěl panickým strachem ze zubařů a podle toho můj chrup vypadal, když jsem se k paní doktorce dostal poprvé. A dnes? Zuby mám více méně v pořádku, nemohu říci, že bych se na pravidelné návštěvy u paní doktorky vyloženě těšil, ale v žádném případě se nebojím. Kromě její šikovnosti a pečlivosti si ještě moc vážím její andělské trpělivosti. Vždy znovu a znovu mi vysvětlí jak bych měl o svůj chrup pečovat, co bych měl všechno dělat, já jí to všechno slíbím a na polovinu věcí se vykašlu. Ona to samozřejmě příště pozná a zase mi to v klidu a laskavě všechno znovu vysvětlí, místo aby mi dala pár facek. Prostě best of the best mezi stomatology...

     • Stomatologická ordinace Péče o chrup  • 

  • Nedoporučila mi zubmí dlahu, ačkoli jsem měl zkousané zubní plošky - evidentně z nočního skřípání, zato se mě s vážnou tváří zeptala, jestli nežvýkám moc žvýkačky... naštěstí na to přišla jiná zubařka a dlahu mi předepsala

     •  • 

  • Paní doktorka je velice pečlivá. Výkon, který chce provést, vždy předem vysvětlí. Vždy se snaží najít cestu, jak zachránit každý zub.
    Manžel užívá Warfarin a bylo nutné mu vytrhnout 3 zuby. Po extrakci bylo vše v pořádku, ale druhý den nastal problém s krvácením, když nasadil po zákroku znovu Warfarin. Paní doktorka ihned ošetřila. Ale čeho si nesmírně vážím, že asi za dvě hodiny telefonovala a ptala se na stav manžela.
    Paní doktorko, jsem Vám za všechnu péči ze srdce vděčná!

     •  • 

  • Velká spokojenost s prací paní doktorky i s přístupem jejím i sestřičky.

     •  • 

  • Nejlepší,nejpříjemnější,nejšikovnější a nejvstřícnější lékař co znám

     •  • 

  • Velmi šikovná a šetrná paní doktorka.

     •  • 

  • Paní doktorka je úžasná,u předchozí zubařky jsem den před prohlídkou nemohla spát,čekání někdy i dvě hodiny bylo také strašné. K paní doktorce chodím ráda, je milá,vše vysvětlí a má zlaté ruce. Vytrhla mi osmičku hned na druhé zabrání,hrozně jsem se divila, že už je po všem, žádná krev a následné otoky.Vřele doporučuji.

     •  • 

  • Paní doktorka je moc milá a šikovná. K zubařům lidi většinou moc nechtějí chodit, ale na prohlídku k ní se vždycky těšim! :)

     •  • 

  • Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Je příjemná, v čekárně se nikdy nečeká...vytrhla mi osmičku tak, že mě to ani nebolelo.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu