Ordinace praktic. lékaře pro dospělé
Frýdecká 439, Praha

V žádném případě nikomu tohoto lékaře nedoporučuji. Je arogantní až hrubý a nekompetentní, naprosto zanedbává péči. Odmítá komukoliv (nemocnici či jinému lékaři) vydat mou dokumentaci, ačkoliv na to nemá ze zákona právo. Odmítá předepsat cokoliv, chová se neeticky. Podávám na něj také stížnost na lékařskou komoru.

U pana doktora byla puvodne cela nase rodina. Uz temer vsichni odesli hned pote, co je pan doktor odmitl lecit, coz ve dvou pripadech melo opravdu tragicke nasledky. Lecebna metoda je ve zkratce: "Co vam je? A co na to chcete?" Pokud nevite, v zajmu zachovani zdravi doporucuji se ordinaci dr. Ziega vyhnout.

K panu doktorovi chodím asi čtyři roky, vždy mi určil správnou léčbu i léky, nemohu si stěžovat. Každopádně berte v úvahu věk jak pana doktora i sestřičky jsou to starší lidé a mají toho za sebou opravdu hodně. V zásadě super rychlost nebo vydávání neschopenek si myslím, že není v životě nejdůležitější.

pan doktor je absolutně nekompetentní. neměl by provozovat ordinaci a už vůbec bych mu do ruky nesvěřila svuj život. měla jsem od mala problémy s bolestí břicha to trvalo přes několik let a když jsem mu to řekla akorát mě odmávl rukou a řekl že to nic není večer mě vezli na pohotovost potože jsem zvracela a měla bolesti břicha lékař na pohotovosti se zděsil jakot že mě můj obvdk neposlal na gastro. okamžitě mi vypsal žádanku. od té doby co jsem tam byla a stanovili mi diagnozu a nasadili mi léky a mě nic netrápí. od lékaře jsem odešla protože je to arogantní a neschopný člověk

Je arogantní.Práce lékaře ho nebaví a dává to najevo.Naprosto nedoporučuji !!!!!

K panu doktorovi jsem chodila a nemohu ho doporučit!Strašnej přístup k lidem a navíc sestřička mě na neschopenku tehdá napsala špatné číslo mého bydliště a já měla problémy v práci, když přišla kontrola na jinou adresu!Musela jsem ve Zborovské ulici vysvětlovat proč jsem nebyla doma, protože mě zastavili přídavky a sebrali mě 60 procent z platu.Po vysvětlení mě to zas vrátili ale až další měsíc - okamžitě jsem odešla!!

Musím říci, že sestra je už opravdu starší paní, na které je to velmi poznat a o které si myslím, že jí tato práce už nebaví. Což mě ovšem neudivuje, koho by po tolika letech mohla práce ještě bavit?! Ten, kdo se sebou nechá orat a ten, kdo ji nedokáže na její nevhodné chování slušně ale výrazně odpovědět, ten ať se pak nediví, že se k němu tak chová pořád. Pan doktor je milý a příjemný a žádné fronty jsou rozhodně plus, obzvláště pro pracující lidi. Souhlasím s komentáři, že pokud se někomu u pana Ziega nelíbí, může přejít kamkoliv jinam....Míst je pořád dost.

Opravdu nedoporucuji. Nevlidny stejne jako sestra. Jeho vysetreni skoncilo tim, ze mi v puse zlomil drevene drivko slouzici k podrzeni jazyka a nahlednuti do krku a vse uzavrel tim, ze jsem zdravy a mam jen rymu.
Ten samy den jsem navstivil jeste jineho lekare, ktery mi predepsal antibiotika a tydeni neschopenku :-)

Já jsem přešla k panu doktorovi, když umřela paní Dr. Jarochová protože její obvod (Nové Letňany) byl větší a v čekárně seM hromadili lidé hlavně z nově postavených domů a to čekání mě štvalo. Pan doktor má menší obvod (Staré Letňany)kde není tolik nových domů a je tam více lidí v důchodovém věku, ale na tom nic nemění, že se ke mě vždy choval pěkně s úsměvem a vždy poslal na vyšetření, když mě něco bylo. Nechodím tam často,ale za 20 let jsem neměla s lékařem žádný problém. Ani jednou se mi nestalo, že by po mě hned chtěl poplatek ! Naopak říkal, že to kolikrát ani nebere protože mu je to trapné. A myslím si, že záleží na vzájemné sympatii. A komu nevyhovuje ať jde jinam, dnes si může každý vybrat koho chce. A sestra je sice pomalejší, ale ochotná. Když Vy se budete na druhé usmívat a budete milí to samé se Vám vrátí od druhých lidí. A pokud né přeruším s nimi kontakt.
Martina.J

Opravdu jsem otřesena názory lidí. K panu doktorovi jsem přešla od paní Laburdové, která je katastrofická. Velmi dobře stanovuje diagnozy, pan doktor, sestra je velice empatická a slušná. Rozhodně, pokud někdo má problém, jak s lékařem , tak se sestrou má možnost přejít hned na patře naproti, tam teprve pozná, kdo je špatný lékař.H. Slám.