Adresy (2)

Sokolovská 304, Praha
Centrum léčby pohybového aparátu, s.r.o. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách
Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem nadmíru spokojen, je vždy velmi vstřícný a každý léčebný postup vysvětlí do detailů, aby tomu pacient - laik porozumněl. Je velmi pečlivý a lidský, není arogantní. Delší termíny jsou jen potvrzením toho, že je špičkový lékař a je o něj veliký zájem. Podle mého názoru je 30-korunový poplatek pouze symbolickou částkou ve srovnání s kvalitou péče, kterou pan doktor poskytuje. Zkušený odborník, doporučuji!


K
Ověřeny pacient

Kromě neskutečně dlouhých termínů, které souvisí jen s tím ,že čeká kolik kdo zaplatí aby se dostal na řadu dříve, si není schopen do karty pacienta zapsat co s ním při vyšetření dělal, na čem se dohodl s pacientem ,jak budou v léčbě postupovat, takže každou návštěvu říká pacientovi něco úplně jiného, postupy léčby mění, ale hlavně že vždy i za 2 minuty v ordinaci musíte zaplatit regulační poplatek.


Doporučuji tohoto lékaře, je to odborník na svém místě a velmi příjemný človíček. V CLPA, kde pan doktor pracuje jsou všichni moc fajn. Měla jsem tu čest tam jednu noc pobýt. Děkuji panu doktorovi a personálu.


Odborník, šikovný operatér, navíc velmi příjemný a lidský. Osobní zkušenost s povedenou plastikou kolenních vazů. Děkuji!
Komplikací jsou jen dlouhé objednací termíny a to i v případě akutního úrazu.


šikovný operatér, příjemný lékař


Velmi dobry a zkuseny ortoped a dobrymi vysledky pri operacich.
Dobre zkusennosti.
Doporuji


Z

Pana doktora mohu vřele každému doporučit,není nic co by nezvládl operovat,mě operoval koleno a mému známému rameno, oba jsme moc spokojeni.Je vždy ochotný a usměvavý.Vždy dobře poradí a ulevý od bolesti.Mohu jen dodat ,že je skvělý.Děkuji pane doktore.


M

Pan doktor Šiman je skvělý odborník, ochotný vždy pomoct. Precizně zaléčí a při kontrole má usměv a milé slovo. Myslím, že o takového lékaře by měl zájem každý zaměstnavatel!


S

Je to profesionál na svém místě,ochotný,vstřícný,s příjemným vystupováním.Mohu jen doporučit.


L

Pan doktor je opravdu specialista na svém místě svojí práci ovláda bravurně a je to výborný operater i specialista,vždy vám ochotně pomůže a nikdy neodmítne.Vřele ho všem doporučuji!Nejen mě,ale i moje přátele operoval a všichni jsou moc spokojeni.Tento lékař by měl být placen zlatem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti