Centrum léčby pohybového aparátu, s.r.o.
Sokolovská 304, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

S panem doktorem jsem nadmíru spokojen, je vždy velmi vstřícný a každý léčebný postup vysvětlí do detailů, aby tomu pacient - laik porozumněl. Je velmi pečlivý a lidský, není arogantní. Delší termíny jsou jen potvrzením toho, že je špičkový lékař a je o něj veliký zájem. Podle mého názoru je 30-korunový poplatek pouze symbolickou částkou ve srovnání s kvalitou péče, kterou pan doktor poskytuje. Zkušený odborník, doporučuji!

Kromě neskutečně dlouhých termínů, které souvisí jen s tím ,že čeká kolik kdo zaplatí aby se dostal na řadu dříve, si není schopen do karty pacienta zapsat co s ním při vyšetření dělal, na čem se dohodl s pacientem ,jak budou v léčbě postupovat, takže každou návštěvu říká pacientovi něco úplně jiného, postupy léčby mění, ale hlavně že vždy i za 2 minuty v ordinaci musíte zaplatit regulační poplatek.

Doporučuji tohoto lékaře, je to odborník na svém místě a velmi příjemný človíček. V CLPA, kde pan doktor pracuje jsou všichni moc fajn. Měla jsem tu čest tam jednu noc pobýt. Děkuji panu doktorovi a personálu.

Odborník, šikovný operatér, navíc velmi příjemný a lidský. Osobní zkušenost s povedenou plastikou kolenních vazů. Děkuji!
Komplikací jsou jen dlouhé objednací termíny a to i v případě akutního úrazu.

šikovný operatér, příjemný lékař

Velmi dobry a zkuseny ortoped a dobrymi vysledky pri operacich.
Dobre zkusennosti.
Doporuji

Pana doktora mohu vřele každému doporučit,není nic co by nezvládl operovat,mě operoval koleno a mému známému rameno, oba jsme moc spokojeni.Je vždy ochotný a usměvavý.Vždy dobře poradí a ulevý od bolesti.Mohu jen dodat ,že je skvělý.Děkuji pane doktore.

Pan doktor Šiman je skvělý odborník, ochotný vždy pomoct. Precizně zaléčí a při kontrole má usměv a milé slovo. Myslím, že o takového lékaře by měl zájem každý zaměstnavatel!

Je to profesionál na svém místě,ochotný,vstřícný,s příjemným vystupováním.Mohu jen doporučit.

Pan doktor je opravdu specialista na svém místě svojí práci ovláda bravurně a je to výborný operater i specialista,vždy vám ochotně pomůže a nikdy neodmítne.Vřele ho všem doporučuji!Nejen mě,ale i moje přátele operoval a všichni jsou moc spokojeni.Tento lékař by měl být placen zlatem.