Adresy (2)

Centrum léčby pohybového aparátu, s.r.o.
Sokolovská 304, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V

S panem doktorem jsem nadmíru spokojen, je vždy velmi vstřícný a každý léčebný postup vysvětlí do detailů, aby tomu pacient - laik porozumněl. Je velmi pečlivý a lidský, není arogantní. Delší termíny jsou jen potvrzením toho, že je špičkový lékař a je o něj veliký zájem. Podle mého názoru je 30-korunový poplatek pouze symbolickou částkou ve srovnání s kvalitou péče, kterou pan doktor poskytuje. Zkušený odborník, doporučuji!

K
Ověřený profil

Kromě neskutečně dlouhých termínů, které souvisí jen s tím ,že čeká kolik kdo zaplatí aby se dostal na řadu dříve, si není schopen do karty pacienta zapsat co s ním při vyšetření dělal, na čem se dohodl s pacientem ,jak budou v léčbě postupovat, takže každou návštěvu říká pacientovi něco úplně jiného, postupy léčby mění, ale hlavně že vždy i za 2 minuty v ordinaci musíte zaplatit regulační poplatek.

Doporučuji tohoto lékaře, je to odborník na svém místě a velmi příjemný človíček. V CLPA, kde pan doktor pracuje jsou všichni moc fajn. Měla jsem tu čest tam jednu noc pobýt. Děkuji panu doktorovi a personálu.


Odborník, šikovný operatér, navíc velmi příjemný a lidský. Osobní zkušenost s povedenou plastikou kolenních vazů. Děkuji!
Komplikací jsou jen dlouhé objednací termíny a to i v případě akutního úrazu.


šikovný operatér, příjemný lékař


Velmi dobry a zkuseny ortoped a dobrymi vysledky pri operacich.
Dobre zkusennosti.
Doporuji


Z

Pana doktora mohu vřele každému doporučit,není nic co by nezvládl operovat,mě operoval koleno a mému známému rameno, oba jsme moc spokojeni.Je vždy ochotný a usměvavý.Vždy dobře poradí a ulevý od bolesti.Mohu jen dodat ,že je skvělý.Děkuji pane doktore.


M

Pan doktor Šiman je skvělý odborník, ochotný vždy pomoct. Precizně zaléčí a při kontrole má usměv a milé slovo. Myslím, že o takového lékaře by měl zájem každý zaměstnavatel!


S

Je to profesionál na svém místě,ochotný,vstřícný,s příjemným vystupováním.Mohu jen doporučit.


L

Pan doktor je opravdu specialista na svém místě svojí práci ovláda bravurně a je to výborný operater i specialista,vždy vám ochotně pomůže a nikdy neodmítne.Vřele ho všem doporučuji!Nejen mě,ale i moje přátele operoval a všichni jsou moc spokojeni.Tento lékař by měl být placen zlatem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu