Praktický lékař - stomatolog
Žufanova 1/1114, Praha

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Velice příjemné a vstřícné chování pana doktora i sestřičky, naprosto jednoznačné a rychlé rozhodnutí o provedení zákroku s jasným vysvětlením, samotný zákrok perfektní, rychlý a stoprocentní. Objednávání je s rezervou, takže po příchodu nečekáte, zde opravdu sedí slovo : perfektní

Umístění: Praktický lékař - stomatolog Jiný

Super odborník, vřele doporučuji všem dobrým lidem. Nemohu si na nic stěžovat, spíše jenom chválit a chválit a chválit.

Strašný, hrůza a děs. Po zákroku pana doktora nejsem spokojena. Má necitlivé jednání. Korunky jsem si musela nechat předělat. A partnerovy opravené zuby po panu doktorovi museli rovnou vytrhnout. Takže když máte nějaký větší problém raději jděte jinam!!!

Vždy velice ochotný,prostě profesionál-sestřička velmi milá...

Šikovný,příjemný , zručný a žádné dlouhé termíny.Vždy vyjde i jeho sestřička vstříc. Po mnoha letech mohu jen doporučit.

Jsem velice spokojení s ošetřením i žena vždy bez nějakých povídek i sestra při objednání a doktor není zlatokop
jako něktěří lékaři kteří si učtují za blomby nehorázné částky, vřele doporučují takového lékaře bych přál i jinde na
střediscich.

ochotný,občas držkuje-ale zuby mám v pořádku. sestřička vstřícná,milá,ochotná a veselá.

Já mám úplně opačnou zkušenost. Je pravda že jsem 2 roky nikde na prohlídce nebyla,ale při 1.prohlídce u doktora Quadráta mě byly provedeny rengeny,všechny předvedeny ihned na počítači co má v ordinaci a 3 kazy o kterých jsem něvěděla hned opraveny.Stěžovat si opravdu nemohu,na rozdíl od původních lékařů naprosto
spolehlivý a sluišný.Ráda se tam vracím a důvěřuji.

Chodila jsem k panu doktorovi pravidelně po půl roce sedm let, nikdy jsem neměla žádný problém, nikdy mi nenašel žádný kaz... Po sedmi letech jsem z důvodu stěhování začala chodit k novému zubaři, který mi při první návštěvě oznámil, že mám 10 kazů (u pana doktora Quadráta jsem byla na prohlídce půl roku před tím). Některé byly vidět pouhým okem, některé až na rentgenu. Pan doktor Quadrát je sice velice milý a ochotný, ale svoje zuby bych mu už víckrát nesvěřila. Bůh ví, jak bych dopadla, kdybych k němu chodila ještě pár let...

6 let jsem nebyla u zubaře - bála jsem se.V ordinaci Dr Quadráta mě přijali,zaregistrovali a za 2 měsíce jsem měla zuby zase naprosto OK.