Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Jiný

Nejhorší zkušenost v mém životě! V čekárně sedíte min. 3h, arogantní sestřička která pokaždé skáče do řeči, neochota doktora pomoct,,, nakonec předepsání léku který způsobuje neskutečné vedlejší účinky. To se vyplatí spíš zajít za obvodním doktorem, který vám předepíše léky proti bolestí.. Žádné určení diagnózy. Už nikdy!!! Hold když neřikaté jaký pán doktor je úžasný už od dveří, tak se mu nechce vás léčit.

Pan doktor Libánský je nejenom výborný specialista ale také výjimečný člověk. Jako jeden z mála doktorů si na své pacienty vyhradí dostatek času a pacient nemá pocit, že ho zdržuje. Vše dopodrobna vysvětlí a poskytne prostor pro jakékoli dotazy. Před operací i po operaci se na mě přišel podívat a upřímně se zajímal o můj zdravotní stav.
I přes celkem špatné prognózy vzhledem k náročnosti operace (odstranění štítné žlázy s uzlinami na krku i pod kličními kostmi) pan doktor zvládnul operaci takovým způsobem, že jsem dnes bez jakýchkoli následků. Udělal mi krásnou jizvu, o kterou se také osobně po operaci staral.
Jeho laskavý a lidský přístup bylo pohlazením pro bolavé tělo i duši. Budu mu navždy vděčná.

Umístění: Poliklinika Spořilov s.r.o. Koksartrosa obou kyčelních kloubů.

Dobrý den. K panu primáři jsem se připlazila po 38 letech bolestí a utrpení. V roce 2004 a 2005 mi zoperoval oba klouby, mám TEP, bezbolestný život, vyspím se, pracuji, jsem aktivní muzikant. Zvládnu i podpatky, domácnost, nákupy, kolo. .. Děkuji, děkuji, děkuji!!????

Vyborny lekar, lidsky pristup, skvela diagnostika. Jen doporucujuji.Vse vysvetli a pacient odchazi v klidu.

Výborný diagnostik se skvělým přístupem k pacientovi.

Pan primař Libánský mi před lety voperoval kyčelní kloub tehdy ještě na ortopedické klinice "Na Bojišti" a pak za pár let na klinice v Motole. Nesetkala jsem se nikdy s tak vstřícným, laskavým a usměvavým lékařem, jakým je Petr Libánský.Vděčím mu za "návrat do života" a moc, moc mu děkuji !

Mohu vřele doporučit, věcný, vstřícný a velký odborník

Pan primář Petr Libánský je LÉKAŘ a ČLOVĚK se srdcem otevřeným pacientům, laskavý, k němuž mám absolutní důvěru!Provedl mi během šesti let výměnu obou kyčelních kloubů a kykoliv se u lůžka na mne usmál - bylo to jako pohlazení po duši.Obdivuji jeho báječný a trpělivý přístup k nám - pacentům i v ordinaci na Spořilově! Ani tisícerým poděkováním nelze dostatečně vyjádřit moji vděčnost za vše co pro své pacienty dělá - děkuji!!!

výborný

Perfektní lékař s lidským přístupem