Zubní ordinace
Vratislavova 11, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Pan doktor je naprosto úžasný. Trhání dvou osmiček z toho jedna pod dásní naležato. Absolutně bezbolestné, pořád jsem čekala, kdy to přijde a byly už dávno venku. Pan doktor vše skvěle vysvětlil, má obrovskou empatii, zcela odbourá stres a při výkonu odvede pozornost, tak bravurně, že nemáte čas myslet na to, že se vám právě trhají zuby. Velmi milá paní sestřička. Také oceňuji atmosféru čekárny, která není bílá a hraje tam hudba, takže se odbourá stres čekání na výkon. Těším se na další návštěvu :)

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Pan doktor je skvely. Ludsky, vsetko podrobne vysvetli. Dnesna navsteva u neho bola velmi prijemna, vobec som sa necitila ako u zubara a este cestou domov som sa musela smiat. Taky je vtipny! Takisto chvalim sestricku. Mila, sympaticka, vyborne asistuje.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Na trhání osmičky jsem se netěšila, nicméně po mé návštěvě u pana doktora bych si nechala vytrhat klidně i zbytek. Bezbolestné, vše podrobně vysvětlené, byla legrace a vše šlo jak po másle. Pro mě nakonec velmi příjemný zážitek. Děkuji!

Pan König je prostě skvělý. Měl jsem 10 let bez mého vědomí uvízlý kus nástroje v kořenovém kanálku a i přesto, že byl zákrok riskantní, šel pan König do toho a povedlo se. V průběhu zákroku mi poskytoval spoustu informací a byl vtipný - čas v křesle utíkal příjemně. Cena byla taktéž velmi příznivá. Kéž by všichni doktoři byli takoví, díky!

Chodil jsem k němu do doby než mě předal synovi. Teď se mi po něm tak stýská, že když jsem ho s manželkou po dlouhé době potkal, musel jsem je pozvat na kafe. Táta super a mladej taky výborný a hrozně ukecanej. Ale to je pro ty co se bojí velmi pozitivní.

Dnes mi trhla asi dve hodiny stolicku , nebolelo ,teda v ramci moznosti . Delal jsi prdel jak to neslo ani za boha a skutecne pouzil pristroj s pomoci kterého mi vytrhol koreny az jako poslední moznost lebo se pripalci 1200kc. Bohuzel to me nepotěšilo ALE i napriek plne cekarni , mych bolestech a primluve Mudr Dvoraka me vzal a nekopnul do prdele jak je u nas zvykem v CR. Byl mily, srandovny, a ten prostroj pouzil jako posledny moznost s upozornenim ze se plati přitom sestra to jmenovala asi 3x pocas zakroku ale ja jsem prd vedel o cem mleli kym mi to nevysvetlil. Doporucuji!

absolutní profík, pan doktor mě dával implantát, vše pěkně vysvětlil , nejen že to nebolelo, za dvacet minut byl hotov a zhojilo se to velmi rychle ,díky doktore

Dobrý den, pan doktor je naprosto úžasný i jeho sestřička. Nyní se již nebojím chodit k zubaři !!! Má citlivý přístup k pacientům, vždy nejdřív vysvětlí co bude dělat a jak to bude dělat. Nikdy jsem se nesetkala s takto profesionálním přístupem lékaře. Pokaždé když odcházím mám moc příjemný pocit, že člověku na člověku záleží. Děkuji pane doktore !R.B.

Pan doktor je nejlepší mám pocit, že nejdu ani od zubaře a když jdu tam nebojím se, je velice hodný a jemný a jeho smysl pro humor je naprosto úžasný. Iva

Velmi jemný, šikovný, chytrý chlap se smyslem pro humor. I. D.