Ordinace praktického lékaře
Pekárenská 4, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Já si o panu doktorovi myslím jen to nejlepší. Vždy mi pomohl, rychle, přesně. Co bylo od něj navíc, se později ukázalo jako nepostradatelné!

Tohoto lékaře naprosto neodporučuji! chová se arogantně. Z nemocnice jsem byl odeslán ke svému lékaři - panu doktoru Herlemu, aby mi napsal nechopenku a předepsal další léky a neudělal ani jedno, i když to bylo z nemocnice napsáno ve zprávě, a ještě si naúčtoval poplatek (vlastně jen za to, že jsem mu přinesl zprávu). z ordinace jsem odcházel jako zpráskaný pes.

Takze doktor Herle ma ordinacni hodiny od osmi rano, klidne si prijde na pul devatou a po deseti minutach si v pohode odkraci kamsi... Clovek tu sedi v cekarne s anginou a na prvni pohled v horeckach, ale prednost maji duchodcovske odbery... Nakonec vam Herle rekne ' Kupte si paralen, to prejde'... Rozhodne se od Herleho drzte dal... Je spousty jinych doktoru, kteri vam doopravdy pomohou. Herle NE!

Pana doktora jsem zažila z "obou stran" pohledu. Každý máme někdy své slabší a silnější dny. Nicméně, ano, není to omluva pro ty slabší. Profesionalita by měla pokaždé zůstat namístě. Já za sebe mohu potvrdit, že se o mé problémy zajímal, neváhal mi zprostředkovat doplňující informace, ale na druhou stranu mám zkušenost, že se zdráhá poslat ke specialistovi. Podtrženo sečteno, určitě není špatný doktor, možná jen by mohl občas nedávat najevo svou "výhru", když se nakonec přikloníte k tomu, co původně říkal, ale jiný doktor Vás zase přesvědčoval jinak. Pana doktora Herleho jsem měla možnost poznat i jako inteligentně vtipného a v případě, kdy mi bylo opravdu zle, zareagoval empaticky a ihned mě přijal, ačkoliv byl přede mnou na řadě někdo jiný. Což tak zcela automatické také nebývá v našem zdravotnictví.

Pan doktor na základě pozitivních nálezů (s několikrát překročenými limity na streptokoka a reaktivní proteiny) v krevním obraze a opakovaném upozornění na 40 C horečky odbyl pacienta s tím, že je vpořádku a ať se zastaví na kontrolu za 3 týdny. Dnes jsem byl s tímto kamarádem na pohotovosti v Thomayerově nemocnici, kde dostal injekci proti teplotě a velmi silné prášky (a antibiotika) s tím, že si ho tam chtěli nechat (stav byl vážný a v náš prospěch hrálo to, že jsme se dostavili ještě včas). Pana Herle jakožto doktora OPRAVDU NEDORUČUJI. Na základě předchozích komentářů to vypadá, že pan doktor ordinuje nekonzistentně. Na doporučení lékařského týmu z Thomayerovy nemocnice bude podána stížnost ne pana Herleho na lékařskou komoru.

Paralen!!!

Je to jediný lékař, ke kterému mám po 60tiletých zkušenostech důvěru. Důvěru v to, že nad mými problémy opravdu přemýšlí, je schopen je správně diagnostikovat a vybrat správný léčebný postup.

Pan doktor Herle je velmi pečlivý, sympatický lékař, který se neustále dál vzdělává, což je velmi důležité. Má zájem o pacienta. Vřele doporučuji.

RYCHLE PRYČ!
Toto mi doporučili nezávisle 2 lékaři-specialisté poté, co mi tento člověk dal Špatné léky. To stejné mi také doporučil farmaceut poté, co jsem mu popsala, jaké léky jsem v jakých případech dostala.
Působí příjemně, ale už v ordinaci jedná opačně, než co hlásá na nástěnkách v čekárně. Má tam sice i nějaké certifikáty, ale to je jen psychologický tah. Nenechte se nachytat!
O prevenci jsem od něj neslyšela jediné slovo, většinou Vás odbyde 3 slovy za 30 korun a nechá si zaplatit i za přepsání data kontroly na neschopence nebo za její ukončení, na což se regulační polatky nevztahují.
Předepisuje antibiotika jen od pohledu, žádné testy nedělá, ani následnou sedimentaci, máte se zhodnotit sám, jestli už jste vyléčený, ke specialistům zásadně neposílá. Asi si myslí, že je nejleší. A přitom je nejhorší.
Pokud tedy nechcete užívat ŠPATNÉ LÉKY!!! ZA 60 KČ POPLATEK, ale DOBRÉ ZA 30KČ, nechoďte k Herlemu.

K panu doktorovi chodím skoro 20 let. Považuji jej za výborného diagnostika a navíc za velmi slušného a vstřícného člověka. Díky jeho preventivním prohlídkám mi např. odstranili polypy v tlustém střevě a tím, doufám, předešli zhoubnému bujení.