Ordinace praktického lékaře
Krškova 807, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Chodím k paní doktorce už 10 let a jsem nad míru spokojena. Chodí k ni celá rodina a vždy perfektní přístup na 1. Když jsem k ni přišla, po tom, co jsem měla 3 dny horečky 39-40 a nezabraly mi léky z pohotovosti, hned věděla, co dělat a mě se hned udělalo lépe. Nezměnila bych.

Velmi nespokojen !!!
Přístup doktorky, chování ,,nové,, sestry a typ léčby byl nákladný a k ničemu !
Změnil jsem lékaře který určil úplně jinou diagnózu = okamžitá zdravotní úleva. Nemůžu si změnu vynachválit.

Nejlepší pani doktorka kterou znám vždy ve všem ochotně poradi pomůže a peclive vysetri.vzdy se na ni člověk muze spolehnout

Souhlasím s názorem že určitý lidi nebudou spokojený nikde a v dnešní době kdy si člověk může doktora vybrat sám tak nechápu proč u pani doktorky zůstávají a schovávají se v anonymních komentářích a sama pracuji s lidmi a opravdu to není lehká práce a lidi by měli pochopit že ne každý den je posvícení a i ostatní lidé jsou lidé a ne roboti a mají taky své nároky na nálady a měli by se lidi nad sebou zamyslet jak se chovají a hned odsuzují vyměnte si to s pani doktorkou na jeden den co si musí vyslechnout a zamyslete se nad sebou co tu píšete já jsem velmi spokojená neměnila bych za nic pani doktorka mi byla doporučena a ráda doporučím dál je od jiných doktorů pečlivá a naslouchá a můžu jí říct vše a podle jiné zkušenosti udělá pro mě vše a nic nezanedbá a sestřička je nejmilejší sestra s kterou jsem kdy přišla do kontaktu Lenka

Nejlepší praktický doktor na Barrandově! Příjemná, milá a vždy velice ochotná. Paní doktorka mi pomohla z nemalých obtíží, tudíž velice doporučuji.

Nebudu to tu vypisovat do detailu, ale nechceme mít s tímto tandemem (hloupá sestra a neempatická lékařka) už nic společného. Důležité je, hlavně z pacienta vytáhnout 30 Kč, a objednávat ho a objednávat, ale léčba žádná.

Ráda bych poděkovala paní doktorce za profesionální a především velmi lidský přístup. Díky jejímu vyptávání se na zdánlivě nedůležité věci,můj problém odhalila hned v ordinaci,poslala mě na další vyšetření,kde se vše potvrdilo a já byla zaléčena. Škoda že jsem nepřišla o několik dní dříve,kdy vše začínalo.
S přístupem paní doktorky a její sestry jsem moc spokojená,když je potřeba,vše ochotně vysvětlí a poradí.Jsem opravdu ráda,že jsem před časem přešla právě sem.

Vyborna, odborna, strucna, zaroven laskava. Vzdy si vi rady a pomuze, nebo ihned posle na odborne vysetreni. Maximalni spokojenost v cele rodine. Pani doktorko, diky ze Vas mame !!! Totez plati o sestricce.

Paní doktorka je velmi dobrou profesionálkou. Je klidná a vyslechne Vaše
problémy. Až pak se rozhoduje. V našich poměrech je to jistě nadstandard.
Snaží se vždy pomoci v rámci svých možností a vědomě nic nezanedbává.
Před tím jsem měl lékařku, která si o sobě hodně myslela a přitom výsledky její činnosti jsou přímo katastrofální - zanedbaná rakovina z důvodu včasného neposlání na odborné vyšetření a pod. Paní Dr.Vodičková je v tomto ohledu pravým opakem.

Pristup muze nekomu pripadat z pocatku neosobni, ale rekl bych, ze je spise profesionalni. Pani doktorka z mych naprosto neprukaznych krevnich testu a velmi beznych priznaku (horecka...) velmi dobre odhadla mozne potize a hned me poslala ke specialistovi hematologovi. I ten me pak "zkoumal" nekolik mesicu nez na to prisel...ted uz jsem po chemoterapii a vyleceny a pani doktorce muzu jedine dekovat, ze udelala spravny odhad!