Ordinace PL s homeopat.poradnou
Dukelských hrdinů 33/691, Praha

Umístění: Ordinace PL s homeopat.poradnou Jiný

K paní doktorce chodím víc jak 15 let. Několikrát jsme za tu dobu řešily různé zdravotní problémy. Paní doktorka byla vždy velmi důsledná, pečlivá. Odeslala mě na komplexní vyšetření a na základě výsledků stanovila postup léčby. Vždy všechno vysvětlila, na otázky odpovídá ochotně. Léčba vždy zafungovala. Řeší i možné psychické souvislosti, které mohou nemoci ovlivnit nebo vyvolat. Podporuje zdravý životní styl. Velmi oceňuji, že se v čekárně prakticky nečeká. Dodržení doby objedání funguje skvěle. Já jsem s její péčí moc spokojená.

Po návštěvě paní doktorky jsem jí večer musel poslat následují e-mail (byl včetně podpisu, pro internetové použití byl podpis smazán)
-----------------------------------------------
Vážený paní doktorko Šullová,
dnes jsem u Vás byl na základě včerejšího pokousání psem. Odeslala na do nemocnice Na Bulovce - infekční odděleního s obavou ohledně vztekliny. Dovedla jste mne tím do velmi nepříjemné situace, neboť jsem musel vysvětlovat, kde jsem dostal doporučení kvůli vzteklině, když vzteklina se v ČR prakticky neexistuje a natož u psů. Že to snad již každý obvodní lékař ví. Za posledních 10 let nebyl evidován jediný případ vztekliny po pokousání psem. Vůči vzteklině jsem tedy nebyl ani přeočkován ani vyšetřen, neboť toho není již zapotřebí v případě psů z ČR.
Zůstal jsem na oddělení v čekárně pouze kvůli očkovací injekci tetanu, kterou prý lze bezproblémů sehnat - prý ji lze dostat do 14 dnů po objednání v prakticky libovolném množství. Pacienty zbytečně neděste. Moje žena byla úplně navětvi, když jsem jí vysvětlil, že vakcíny proti tetanu v ČR nejsou k dostání. Není to pravda nedezinformujte své pacienty.
Chápu, že informace výše uvedené od Vašeho pacienta nemůžete brát jako důvěryhodný zdroj informací, postačující k jinému jednání vůči dalším pacientům, doporučil bych Vám účastnit se nějakého vzdělávacího semináře pro odbornou veřejnost na téma infekční nemoci, kde se určitě dozvíte fundované odpovědi na otázky týkající se vztekliny. Pro začátek si informaci můžete ověřit například na infekčním oddělení v nemocnici Na Bulovce či objednání nějakého odborného časopisu.

Ještě jsem se nikdy nesetkal s tak arogantním přístupem, přezíravostí, úsměšky a neochotou, jako u této lékařky. Patrně této paní činí jakési perverzní potěšení, když se pacient cítí jako pitomec. Nehodnotím její profesionalitu, ale myslím, že zejména u praktických lékařů je lidský přístup empatie na místě víc než kde jinde. Tato lékařka zmíněného nemá coby se za nehet vešlo.

Není to příjemná doktorka, neumí se vcitovat do lidí, připada mi jak "bachařka". Velmi mě rozlobilo, když jsem po onemocnění zlatým streptokokem měla zdravotní potíže, doporučila mi at se na ty léky tolik nefixuji a začnu pít bylinky...ftipné na tom je , že že bylinkami léčím přes 20 let, ale každy snad pochopí, že zlatý streptokok se léčí antubiotiky a s tím jsou spojené další zdravotní problémy. Jsem astmatik a vždy jak jsem zmínila svou lékařku na alergologii jsem se setkala s úsměškem ve tváři...jako kdyby žádná alergie neexistovala....divná osoba. Jsem u ní jen proto, že nejsem moc nemocná.Aspon se rozhoupám a půjdu jinam....díky za podporu .-)

Díky tomu, že jsem už nevydržela po jejím posledním "zásahu" , našla jsem snad nejlepšího praktického lékaře. Kéž by k němu mohli od téhle doktorky přejít všichni. Každému pacientovi bych přála štěstí, které mě potkalo. Alespoň bylo to špatné pro něco dobré. Ona nemá o lidi zájem , natož o člověka.

Nepříjemná, arogantní, nezodpovědná a lže. Velice špatná doktorka.

neprijemna, aroganti. odesel jsem jinam.

musím se připojit k většině - pani doktorka je opravdu nepříjemná a po poslední návštěvě jsem se šel přihlásit k jinému doktorovi. Přístup opravdu příšerný a arogantní. P.S: Co se týče času, tak vždy po objednání jsem stejně čekal v průměru 30min. přes sjednaný čas.

Nedoporucuji-hruba, citim se u ni jako blbec. Z lenosti jsem ji nezmenila,ale brzy udelam. Ale abych jin nekrivdila uplne- kdyz jsem mela chronicke potize (unava a teplota po chripce "bez duvodu"),poslala me na vsechna mozna vysetreni a pak mi rekla, ze jsem v poradku a ze to je "v hlave" a musim odpocivat, nepracovat tolik a popremyslet si...a mela pravdu. Ale pristup k lidem je neprijemny, arogantni. Nemuzu soudit odbornost,nikdy mi nic vazneho nebylo. Objednani na presny cas je fajn, ale asi za to vsechno nestoji.

Bydlím jinde, už k paní MUDr nechodím, ale i když jsem nebyl "bezproblémový" pacient - dodnes není přesně stanovena diagnoza - vždy jsem dostával pravdivé informace ke všem otázkám. Pokud to bylo jen trošku možné, dostal jsem možnost výbětu při odborných vyšetřeních. S arogancí, neochotou ani s pochybením jsem se nesešel. Asi jsem k tomu nedal příležitost. Že se sestry střídaly až dostřídaly... On ten úsměv není všechno. Důvěrněji znám práci sestry u lůžka, ale i na ambulanci jsem se občas vyskytl, tak vím, o čem hovořím.