Ordinace PL pro pro dospělé
Krškova 21, Praha

Umístění: Ordinace PL pro pro dospělé Praktický lékař

Velmi milá, zodpovědná, ochotná. Aniž jsem cokoliv tušila, ihned odhalila můj zdravotní problém, zajistila vyšetření a velmi mi pomohla.

Jsem dlouholetá pacientka paní doktorky Lackové, velice si ji cením za vždy perfektní stanovení diagnózy a velmi vstřícný přístup k mým zdravotním problémům. Vždy mi velmi pomohla při mých zdravotních potížích. Porozumění pro pacienta a laskavé jednání jsou velkými bonusy.

Paní doktorka Lacková, pracující na pražském Barrandově, je velice usměvavá, příjemná a sympatická žena, s čímž bude jistě souhlasit každý, kdo jí zná. Už se mi ale nebude psát tak pěkně o mých osobních zkušenostech s její odbornou praxí, na základě kterých jsem se po 12 letech rozhodl svoji praktickou lékařku změnit.

Mezi důvody mého rozhodnutí patří např. to, že na většinu nemocí i pouhých nachlazení mi byla doporučována zejména širokospektrá antibiotika a na alergie přípravky, o které jsem neměl zájem, neboť jsem věděl, že na můj systém nepůsobí tak, jak potřebuji (např. Xyzal místo roky ověřeného Zyrtecu apod.). Větší zájem býval teprve při dalších návštěvách, resp. v době, kdy bylo jisté, že to může být jinak a tedy tak, jak říkám nebo se domnívám já. Že prostě mi může pomoci (také) jiný lék či generikum, popřípadě i pouhá změna životního stylu. Ovšem říkejme něco z pozice laika odborníkovi...

Dále mi, při návštěvě za účelem požadavku k přeposlání na vyšetření, o které jsem měl zájem, bývávalo sdělováno (jednou s bolestí zad a po druhé s prosbou o preventivní prohlídku - odběr krve), že k těmto není a musí být důvod, tedy jsem šel bez úspěchu domu... No a když jsem třeba (před rokem) šel na konkrétní vyšetření sám a bez předpisu (kardiologie), jenž mi bylo provedeno, tak zase (všemi stranami), že musím nejprve navštívit svého praktického lékaře... No copak jsem dítě, abych něvěděl, co potřebuji, když mám ten a ten konkrétní zdravotní či psychosomatický problém a potřebuji pomoci či poradit?

Co se týče sestřiček, nebo tedy alespoň jedné konkrétní, kterou nebudu jmenovat, protože tato stránka není o ní, tak ty často fungují (respektive při mých návštěvách fungovaly) stylem „honem-honem, neotravuj, neklepej”... Jakmile řeknu svůj názor či podnět, je a bude to tak, jak řeknou sestřičky, protože já, dle jejich názoru, tomu z pozice pacienta nemohu přeci rozumět... Toto mi rovněž nebylo příjemné, připadal jsem si při tom jako nějaký méněcenný nevzdělanec...

Abych ale jen nekritizoval, tak pochválit mohu např. objednávkový systém, kdy termíny návštěv bývají striktně dodržovány a jak zmiňuji na začátku, tak úsměv a velice příjemné vystupování. Nicméně je potřeba se zamyslet nad tím, co od svého lékaře očekáváme. Zda úsměv na tváři a rychlé odbavování, kdy na nás má přesně vymezený čas (viz jasně definované lístečky na dveřích - možno kdykoli si ověřit), anebo individuální a osobní přístup s uchem a jeho senzory na správném místě. Praktickou lékařku jsem na základě těchto mých zkušeností změnil před několika měsíci a dovolím si říci, že je to teď úplně o něčem jiném. Požadovaná vyšetření proběhla, nová paní doktorka si se mnou osobně nebo telefonicky povídá a dokonce si občas píšeme i maily.

Proto doporučuji se nebát a, pokud nám něco nevyhovuje, jednat, protože my jsme zákazníci. Tolik k mým osobním zkušenostem a názoru.

Milá, hodná a vstřícná. Chodím k ní už dlouho a vždy vše bez problému. vše vysvětlí a je pečlivá. Jen doporučuji.

Ordinace paní doktory funguje naprosto perfektně. Pokud jsem objednaný na prohlídku, jen se posadím do čekárny a nemusím hlídat a trapně "startovat" k sestřičce, abych se nahlásil. Jinak přístup MUDr Lackové je velice vstřícný a profesionální. Sestřičky jsou VELICE milé, ochotné a komunikují též s vysokou profesionalitou.
Skutečně takto by to mělo vypadat všude!
Moc děkuji za dosavadní péči

paní Dr Lacková mi před lety diagnostikovala klíšťovou encefalitidu v raném stádiu, dá se říci, že mne zachránila minimálně před vážnými následky této choroby. Na pohotovosti mi dali injekci na bolesti v zádech a poslali mne domů, v nemocnici tomu nevěřili, ale po odebrání mozkomišního moku se správná diagnóza klíšťovky potvrdila. Paní doktorka je nejenom milá, ale i skvělá, škoda jen, že jde nebo již je v důchodu.

K paní doktorce jsem přišla náhodou, před mnoha lety, jako jedna z jejích prvních pacientek a snad u ní ještě dlouho zůstanu, je prostě po všech stránkách výborná !!! Obě sestřičky jsou milé a vstřícné ! Kéž by bylo celé naše zdravotnictví takové !

Nemohu než souhlasit s předešlými hodnoceními, paní doktorku znám spoustu let a přestože již bydlím na druhé straně Prahy, nejraději se s občasnými neduhy obracím na ni. Naprosto ji důvěřuji, je pečlivá, ochotná a již její milý přístup léčí:-) Stejně tak je příjemné celé osazenstvo ordinace. Vřele doporučuji!

pí. MUDr. Lacková je milá,ochotná vše vysvětlit a nechybi jí empatie.Jsem ji za to vše vděčna.

Chodil jsem k ní před 20 lety a už tenkrát byla naprosto skvělá! :o) MV