Ordinace praktického lékaře
U Meteoru 8, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Moc dobrá zkušenost, doporučuji. Je lepší se dopředu objednat.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Sestry velmi nepříjemné, vyrušeni u kafíčka. Za 1/2 stránky Výpisu z karty jsem zaplatila XXXX,-Kč, i když jsem na žádost z ordinace MUDR.Šusty odeslala žádost o zaslání jinému praktikovi, nejdříve mi bylo řečeno, že to pošlou, ale pak jsem byla vyzvána, abych přišla odobně a zaplatila.. Byla jsme jen jednou z akutních důvodů a jsme ráda, že tam již nepatřím.

Panu doktorovi jde akorát o peníze, sestřičky si tam běhají v civilu,nikoho nezdraví,do telefonu i osobně Vám pomalu vynadají,co je otravujete,chovají se tam jak ředitelky zeměkoule,jsou nevychované a nepříjemné!!!!
Otřesná ordinace,nic horšího jsem nezažila!!!

Jo, tu doktorku si pamatuju.Byla tam pořád.Nejsem odborník, nemůžu hodnotit kvalitu. Ale že by psala co kdo chtěl? To se mi nezdá. Já jsem byl spokojenej.

Velmi dobrý lékař, vyslechne problémy, zeptá se, poradí, vyléčí. Velmi empatický.

Pan doktor je fajn, Teď tam dělá už dýl ještě jeho mladší kolega a taky super!! Ochotný, profesionální. už mi dvakrát hodně pomohl. dříve tam měl lékařku, která psala co se jí řeklo a myslím že dobrá nebyla.

Ale to už je hodně dávno,že?

Výborný lékař, vždy hledá řešení, pamatuje si a je ochotný naslouchat, určitě mohu doporučit.

dobrý

Velmi pohodový a dobrý odborník!!!