Ordinace praktického lékaře
Tovární 12/1342, Praha

C
Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Pana doktora jsem objevila náhodou,když jsem jela pro léky jeho pacientovi.Lékař,který si pamatuje vaše jméno a zajímá se o váš zdravotní stav,je nesmírně laskavý a sestřička je nejlepší ze všech sester,co jsem kdy poznala.50 let jsem měla panickou hrůzu z injekcí-až u ní ten strach zmizel.

Umístění: jiné místo zkušenost mimo ordinaci

Nejsem zákazníkem pana doktora, ale mám s panem doktorem zkušenost, kdy byl on mým zákazníkem. O tuto zkušenost se chci podělit s ostatními. Pan Pick je velice pokorný člověk a vůbec bych nepoznal, že se jedná o lékaře, kdybych neviděl jeho jméno. Viděl jsem, jaký má skvělý přístup ke svým dětem. Sympatické a nenásilné jednání. Pro mě jako osobu tyto vlastnosti znamenají mnoho a cítil jsem, že je spokojený a klidně bych ho požádal o radu. Často se setkávám s jinými typy lékařů, kteří se prezentují trošku jinak. Přeji všem hodně zdravý:-)

U pana doktora jsem byla dnes poprvé na doporučení kamaráda, který k panu doktoru chodí již delší čas. Je to opravdu sympaťák a velmi milý a vstřícný pan doktor. Mám z něj jen ty nejlepší dojmy a to, že s lékaři mám své zkušenosti :)) Mám hlavně dojem, že to co řiká a jak postupuje při vyšetření, tak že rozumí své práci. Jen ta sestřička by mohla být milejší, ale není to tak zlé. Za mě doporučuji.

Dokud mi nic pořádně nebylo, tak jsem žila v domnění, že mám skvělého doktora. Až mi něco začalo být, tak se ukázalo, že pod lékařskou péčí pana doktora bych také mohla brzy skončit na onom světě. Nesetkala jsem se u něj s přílišnou ochotou udělat mi vzevrubné krevní testy, či mě poslat na odborné vyšetření, tvářil se, že je všechno neřešitelný problém a připadala jsem si díky němu nepatřičně, jako simulant. Pokud máte angínu anebo zlomenou nohu, tak Vám jistě pomůže, ale pokud máte jiné, méně časté nemoci a abstraktnější potíže, které vyžadují komplexní přístup, tak u něj můžete narazit s neochotou se tím zabývat. Navíc jeho sestřička na mě nikdy nepůsobila zrovna příjemným dojmem, ale nad tím by člověk mávnul rukou, kdyby to vynahradil doktor.

Musím říct, že pan doktor Pick je nejlepší doktor u kterého jsem kdy byla. Vše probíhá bez problémů. Poradí, vyslechne a udělá pro Vás vše co je potřeba. Moc doporučuji :)

Pan doktor Pick je nejlepsi prakticky lekar, se kterym jsem se dosud setkal. Da se s nim detailne probrat cokoliv, co vas zajima ohledne vaseho problemu. Vzdy jsem se citil jako rovnocenny partner v ordinaci. Je nepochybne, ze se prubezne vzdelava a sleduje vyvoj v oboru, coz bohuzel u jinych nebyva pravidlem.

Odstehoval jsem se a budu muset hledat noveho praktika, coz me velmi mrzi. Latku nasadil hodne vysoko. Kez by byli vsichni poctivi, jako je on.

Málokdy se člověk na návštěvu lékaře těší. U pana doktora je tomu jinak. Člověk ví, že se setká s někým milým, kdo se mu bude stoprocentně věnovat. Skoro jako byste šli za přítelem...
Kéž by všichni alopatičtí lékaři byli stejně vnímaví a lidští... :-)
A kde se Vám stane, že si lékař nejen pamatuje Vaše jméno (a zná celou Vaši rodinu), ale dokonce i Vaše základní potíže, přestože k němu chodíte maximálně jednou za rok.. ? :D

Někteří pacienti zde píší, že je potřeba mít trpělivost v čekárně i v ordinaci. Asi ano, pan doktor Pick se opravdu problémy pacienta zabývá, pásová výroba by byla rychlejší, ale naštěstí se nekoná. Za moje zanedbávání mé tělesné schránky i prevence mě napomíná, takže, z mého pohledu, trpělivost potřebuje mít pan doktor Pick se mnou, ne já s ním. Jsem rád, že mám takového lékaře.

Přešla jsem k tomuto lékaři náhodou. Po stěhování jsem si musela najít obvodního lékaře. Nemohu vytknout jedinou věc. Je vnímavý na všechny problémy a snaží se je po profesní stránce řešit. Přístup je milý a lidský. Dosud jsem jako pacient takový přístup nezažila. Moc děkuji, že mě osud zavedl zrovna k němu :-).

Naprostá spokojenost, perfektní a lidský přístup!